Директни двубои

AFC Wimbledon срещу Cambridge United: директни двубои

AFC Wimbledon
Директни двубои · 1 срещи
0·1·0
Победи за AFC WimbledonРавенстваПобеди за Cambridge United
Cambridge United
2.0
Голове на среща
100%
Двата отбора отбелязаха
1от 1
Домакинът без загуба
0%
Над 2,5 гола

AFC Wimbledon срещу Cambridge United: директните двубои в цифри

AFC Wimbledon и Cambridge United са се срещали веднъж според нашите записи от 2026 насам. AFC Wimbledon спечели 0, Cambridge United спечели 0, а 1 мач завърши наравно. Последната среща беше на събота, 26 септември 2026 г. (League One): Cambridge United 1–1 AFC Wimbledon.

Средно падат по 2.0 гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 100% от срещите, а в 0% е имало три или повече гола. Когато Cambridge United е домакин в този двубой, е спечелил 0 от 1 срещи.

AFC Wimbledon има 0 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните си 5 мача, с 3 вкарани и 12 допуснати гола. Cambridge United има 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните си 5 мача, с 8 вкарани и 7 допуснати гола.

Въпроси за AFC Wimbledon срещу Cambridge United

Кой има по-добри директни двубои — AFC Wimbledon или Cambridge United?

Пълен баланс: по 0 победи за всеки, при 1 равенства.

Колко гола падат, когато AFC Wimbledon и Cambridge United се срещнат?

Последните 1 срещи са със среден брой 2 гола на мач, като двата отбора са отбелязали в 100% от тях.

Кога е следващата среща между AFC Wimbledon и Cambridge United?

В момента няма насрочена среща. Тази страница ще се обнови веднага щом има такава.

Какъв беше последният резултат между AFC Wimbledon и Cambridge United?

Cambridge United 1–1 AFC Wimbledon, на събота, 26 септември 2026 г. (League One).