Директни двубои

AS Roma срещу Lecce: директни двубои

AS Roma
Директни двубои · 3 срещи
3·0·0
Победи за AS RomaРавенстваПобеди за Lecce
Lecce
2.3
Голове на среща
0%
Двата отбора отбелязаха
1от 3
Домакинът без загуба
33%
Над 2,5 гола

AS Roma срещу Lecce: директните двубои в цифри

AS Roma и Lecce са се срещали 3 пъти според нашите записи от 2026 насам. AS Roma спечели 3, Lecce спечели 0, а 0 мача завършиха наравно. Последната среща беше на понеделник, 31 август 2026 г. (Serie A): Lecce 0–4 AS Roma. AS Roma спечели последните 3 срещи поред.

Средно падат по 2.3 гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 0% от срещите, а в 33% е имало три или повече гола. Като домакин AS Roma е спечелил 1 от 1 срещи, а когато домакин е Lecce — 0 от 2.

AS Roma има 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните си 5 мача, с 11 вкарани и 6 допуснати гола. Lecce има 2 победи, 0 равенства и 3 загуби в последните си 5 мача, с 7 вкарани и 8 допуснати гола.

Последни срещи

  • 31.08.2026 г. · Serie ALecce0–4AS RomaAS Roma
  • 22.03.2026 г. · Serie AAS Roma1–0LecceAS Roma
  • 06.01.2026 г. · Serie ALecce0–2AS RomaAS Roma

Статистика по турнири

ТурнирИзиграниПобеди за AS RomaРавенстваПобеди за LecceГолове на мач
Serie A33002.3

Текуща форма

AS RomaDDLWW
LecceLWLLW

Този сезон

  • 2.3·1.3Вкарани голове на мачAS Roma 2.3 · Lecce 1.3
  • 62%Над 2,5 голаAS Roma 60% · Lecce 63%

Последни резултати

Въпроси за AS Roma срещу Lecce

Кой има по-добри директни двубои — AS Roma или Lecce?

AS Roma води в последните директни двубои с 3 победи срещу 0, при 0 равенства.

Колко гола падат, когато AS Roma и Lecce се срещнат?

Последните 3 срещи са със среден брой 2.3 гола на мач, като двата отбора са отбелязали в 0% от тях.

Кога е следващата среща между AS Roma и Lecce?

В момента няма насрочена среща. Тази страница ще се обнови веднага щом има такава.

Коя е най-голямата победа в мачовете AS Roma срещу Lecce?

AS Roma спечели с 4–0 на понеделник, 31 август 2026 г. (Serie A) — най-голямата разлика според нашите записи.

Какъв беше последният резултат между AS Roma и Lecce?

Lecce 0–4 AS Roma, на понеделник, 31 август 2026 г. (Serie A).