Директни двубои

Audace Cerignola срещу Savoia: директни двубои

Audace Cerignola
Директни двубои · 1 срещи
1·0·0
Победи за Audace CerignolaРавенстваПобеди за Savoia
Savoia#17 в Serie C Girone C
4.0
Голове на среща
0%
Двата отбора отбелязаха
1от 1
Домакинът без загуба
100%
Над 2,5 гола

Audace Cerignola срещу Savoia: директните двубои в цифри

Audace Cerignola и Savoia са се срещали веднъж според нашите записи от 2026 насам. Audace Cerignola спечели 1, Savoia спечели 0, а 0 мача завършиха наравно. Последната среща беше на неделя, 18 октомври 2026 г. (Serie C Girone C): Audace Cerignola 4–0 Savoia.

Средно падат по 4.0 гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 0% от срещите, а в 100% е имало три или повече гола. Когато Audace Cerignola е домакин в този двубой, е спечелил 1 от 1 срещи.

Audace Cerignola има 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните си 5 мача, с 8 вкарани и 4 допуснати гола. Savoia, в момента №17 в Serie C Girone C, има 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните си 5 мача, с 5 вкарани и 10 допуснати гола.

Въпроси за Audace Cerignola срещу Savoia

Кой има по-добри директни двубои — Audace Cerignola или Savoia?

Audace Cerignola води в последните директни двубои с 1 победи срещу 0, при 0 равенства.

Колко гола падат, когато Audace Cerignola и Savoia се срещнат?

Последните 1 срещи са със среден брой 4 гола на мач, като двата отбора са отбелязали в 0% от тях.

Кога е следващата среща между Audace Cerignola и Savoia?

В момента няма насрочена среща. Тази страница ще се обнови веднага щом има такава.

Коя е най-голямата победа в мачовете Audace Cerignola срещу Savoia?

Audace Cerignola спечели с 4–0 на неделя, 18 октомври 2026 г. (Serie C Girone C) — най-голямата разлика според нашите записи.

Какъв беше последният резултат между Audace Cerignola и Savoia?

Audace Cerignola 4–0 Savoia, на неделя, 18 октомври 2026 г. (Serie C Girone C).