FC St. Pauli срещу Hannover 96: директни двубои
FC St. Pauli
Hannover 96FC St. Pauli срещу Hannover 96: директните двубои в цифри
FC St. Pauli и Hannover 96 са се срещали веднъж според нашите записи от 2026 насам. FC St. Pauli спечели 0, Hannover 96 спечели 0, а 1 мач завърши наравно. Последната среща беше на събота, 17 октомври 2026 г. (2. Bundesliga): Hannover 96 1–1 FC St. Pauli.
Средно падат по 2.0 гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 100% от срещите, а в 0% е имало три или повече гола. Когато Hannover 96 е домакин в този двубой, е спечелил 0 от 1 срещи.
FC St. Pauli има 2 победи, 3 равенства и 0 загуби в последните си 5 мача, с 5 вкарани и 2 допуснати гола. Hannover 96 има 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните си 5 мача, с 6 вкарани и 9 допуснати гола.
Последни срещи
- 17.10.2026 г. · 2. BundesligaHannover 961–1FC St. PauliРавенство
Текуща форма
Този сезон
- 1.4·1.0Вкарани голове на мачFC St. Pauli 1.4 · Hannover 96 1.0
- 49%Над 2,5 голаFC St. Pauli 30% · Hannover 96 67%
Последни резултати
FC St. Pauli
- DSV Darmstadt 98 0–0 FC St. Pauli23.10.2026 г. · 2. Bundesliga
- DHannover 96 1–1 FC St. Pauli17.10.2026 г. · 2. Bundesliga
- WFC St. Pauli 2–0 Karlsruher SC11.10.2026 г. · 2. Bundesliga
- DEnergie Cottbus 1–1 FC St. Pauli20.09.2026 г. · 2. Bundesliga
- WFC St. Pauli 1–0 VfL Wolfsburg12.09.2026 г. · 2. Bundesliga
Hannover 96
Въпроси за FC St. Pauli срещу Hannover 96
Кой има по-добри директни двубои — FC St. Pauli или Hannover 96?
Пълен баланс: по 0 победи за всеки, при 1 равенства.
Колко гола падат, когато FC St. Pauli и Hannover 96 се срещнат?
Последните 1 срещи са със среден брой 2 гола на мач, като двата отбора са отбелязали в 100% от тях.
Кога е следващата среща между FC St. Pauli и Hannover 96?
В момента няма насрочена среща. Тази страница ще се обнови веднага щом има такава.
Какъв беше последният резултат между FC St. Pauli и Hannover 96?
Hannover 96 1–1 FC St. Pauli, на събота, 17 октомври 2026 г. (2. Bundesliga).