Профил на клуба

AZ Picerno
#12
Място в класирането
Скорошна форма
LLLWL
Следващ мач
понеделник, 26 октомври · 21:30 (София)
AZ PicernoVS
SalernitanaПрогноза на Betora
1 · 31%X · 28%2 · 41%
Нашата статистика за AZ Picerno
Сезон 2026/27 · 8 мача с прогнозаПознати прогнози 1X2
7/8
88%
Познати точни резултати
3/8
38%
Познат
88%
Статистика за сезона
Сезон 202610
Изиграни
4
Победи
0
Равенства
6
Загуби
-1
Голова разлика
40%
Процент победи
Предстоящи мачове
Последни резултати
Въпроси за AZ Picerno
Кога е следващият мач на AZ Picerno?
AZ Picerno играе срещу Salernitana на понеделник, 26 октомври от 21:30 (София) в Serie C Girone C.
Кой ще спечели AZ Picerno срещу Salernitana?
Моделът на Betora дава Победа за Salernitana с 41%. Най-вероятният точен резултат и пълният анализ са на страницата с прогнозата.
Как се представя AZ Picerno този сезон?
AZ Picerno е на място 12 в Serie C Girone C с 12 точки след 10 мача. Скорошна форма: LLLWL.
Колко точни са прогнозите за AZ Picerno?
Този сезон сме познали 7 от 8 прогнози 1X2 за AZ Picerno. Всяка прогноза се оценява след края на мача и статистиката е публична.