Профил на клуба
Beitar Jerusalem

Beitar Jerusalem

Скорошна форма
DWWWW

Следващ мач

неделя, 25 октомври · 20:15 (София)

Ligat Ha'al
Hapoel Petah Tikva

VS

Beitar Jerusalem

Прогноза на Betora

1 · 16%X · 19%2 · 65%

Нашият избор

Победа за Beitar Jerusalem

65%

Точен резултат: StarterВижте прогнозата →

Нашата статистика за Beitar Jerusalem

Сезон 2026/27 · 7 мача с прогноза

Познати прогнози 1X2

5/7

71%

Познати точни резултати

2/7

29%

Познат

71%

Статистика за сезона

Сезон 2026
5
Вкарани голове
5
Допуснати голове
1
Мачове без допуснат гол
1.7
Ср. вкарани голове
Като домакин0W 1D 1L
Като гост1W 0D 0L

Предстоящи мачове

Последни резултати

Въпроси за Beitar Jerusalem

Кога е следващият мач на Beitar Jerusalem?

Beitar Jerusalem играе срещу Hapoel Petah Tikva на неделя, 25 октомври от 20:15 (София) в Ligat Ha'al.

Кой ще спечели Hapoel Petah Tikva срещу Beitar Jerusalem?

Моделът на Betora дава Победа за Beitar Jerusalem с 65%. Най-вероятният точен резултат и пълният анализ са на страницата с прогнозата.

Как се представя Beitar Jerusalem този сезон?

Класирането за Beitar Jerusalem още не е налично.

Колко точни са прогнозите за Beitar Jerusalem?

Този сезон сме познали 5 от 7 прогнози 1X2 за Beitar Jerusalem. Всяка прогноза се оценява след края на мача и статистиката е публична.