Профил на клуба
Bristol City

Bristol City

Скорошна форма
LLDWL

Следващ мач

събота, 24 октомври · 17:00 (София)

Championship
Stoke City

VS

Bristol City

Прогноза на Betora

1 · 42%X · 30%2 · 28%

Нашият избор

Победа за Stoke City

42%

Точен резултат: StarterВижте прогнозата →

Нашата статистика за Bristol City

Сезон 2026/27 · 12 мача с прогноза

Познати прогнози 1X2

4/12

33%

Познати точни резултати

1/12

8%

Познат

33%

Статистика за сезона

Сезон 2026
12
Вкарани голове
15
Допуснати голове
1
Мачове без допуснат гол
1.1
Ср. вкарани голове
Като домакин2W 0D 4L
Като гост2W 2D 1L

Предстоящи мачове

Последни резултати

Наличност на състава

J. Williams photo
J. Williams
Inactive
Контузени
L. Tolaj photo
L. Tolaj
Knock
Контузени
N. Eile photo
N. Eile
Illness
Контузени
R. Dickie photo
R. Dickie
Knee Injury
Контузени
B. De Keersmaecker photo
B. De Keersmaecker
Shoulder Injury
Контузени
E. Adebayo photo
E. Adebayo
Inactive
Контузени
C. Pring photo
C. Pring
Ankle Injury
Контузени
A. Randell photo
A. Randell
Red Card
Наказани
O. Thomas photo
O. Thomas
Injury
Контузени
L. McNally photo
L. McNally
Knee Injury
Контузени

Въпроси за Bristol City

Кога е следващият мач на Bristol City?

Bristol City играе срещу Stoke City на събота, 24 октомври от 17:00 (София) в Championship.

Кой ще спечели Stoke City срещу Bristol City?

Моделът на Betora дава Победа за Stoke City с 42%. Най-вероятният точен резултат и пълният анализ са на страницата с прогнозата.

Как се представя Bristol City този сезон?

Класирането за Bristol City още не е налично.

Колко точни са прогнозите за Bristol City?

Този сезон сме познали 4 от 12 прогнози 1X2 за Bristol City. Всяка прогноза се оценява след края на мача и статистиката е публична.