Профил на клуба
Kidderminster Harriers

Kidderminster Harriers

Скорошна форма
DDLLD

Следващ мач

събота, 24 октомври · 19:30 (София)

National League
Kidderminster Harriers

VS

Worthing

Прогноза на Betora

1 · 39%X · 27%2 · 34%

Нашият избор

Победа за Kidderminster Harriers

39%

Точен резултат: StarterВижте прогнозата →

Нашата статистика за Kidderminster Harriers

Сезон 2026/27 · 1 мача с прогноза

Познати прогнози 1X2

1/1

100%

Познати точни резултати

0/1

0%

Познат

100%

Статистика за сезона

Сезон 2026
2
Вкарани голове
1
Допуснати голове
0
Мачове без допуснат гол
2.0
Ср. вкарани голове
Като домакин1W 0D 0L
Като гост0W 0D 0L

Предстоящи мачове

Последни резултати

Въпроси за Kidderminster Harriers

Кога е следващият мач на Kidderminster Harriers?

Kidderminster Harriers играе срещу Worthing на събота, 24 октомври от 19:30 (София) в National League.

Кой ще спечели Kidderminster Harriers срещу Worthing?

Моделът на Betora дава Победа за Kidderminster Harriers с 39%. Най-вероятният точен резултат и пълният анализ са на страницата с прогнозата.

Как се представя Kidderminster Harriers този сезон?

Класирането за Kidderminster Harriers още не е налично.

Колко точни са прогнозите за Kidderminster Harriers?

Този сезон сме познали 1 от 1 прогнози 1X2 за Kidderminster Harriers. Всяка прогноза се оценява след края на мача и статистиката е публична.