Профил на клуба
Olympiakos Piraeus II

Olympiakos Piraeus II

#14
Място в класирането
Скорошна форма
LDLDL

Следващ мач

неделя, 1 ноември · 18:00 (София)

Super League 2
Larisa

VS

Olympiakos Piraeus II

Прогноза на Betora

1 · 76%X · 14%2 · 10%

Нашият избор

Победа за Larisa

76%

Точен резултат: StarterВижте прогнозата →

Нашата статистика за Olympiakos Piraeus II

Сезон 2026/27 · 8 мача с прогноза

Познати прогнози 1X2

3/8

38%

Познати точни резултати

0/8

0%

Познат

38%

Статистика за сезона

Сезон 2026
8
Изиграни
1
Победи
3
Равенства
4
Загуби
-6
Голова разлика
13%
Процент победи

Предстоящи мачове

Последни резултати

Въпроси за Olympiakos Piraeus II

Кога е следващият мач на Olympiakos Piraeus II?

Olympiakos Piraeus II играе срещу Larisa на неделя, 1 ноември от 18:00 (София) в Super League 2.

Кой ще спечели Larisa срещу Olympiakos Piraeus II?

Моделът на Betora дава Победа за Larisa с 76%. Най-вероятният точен резултат и пълният анализ са на страницата с прогнозата.

Как се представя Olympiakos Piraeus II този сезон?

Olympiakos Piraeus II е на място 14 в Super League 2 с 6 точки след 8 мача. Скорошна форма: LDLDL.

Колко точни са прогнозите за Olympiakos Piraeus II?

Този сезон сме познали 3 от 8 прогнози 1X2 за Olympiakos Piraeus II. Всяка прогноза се оценява след края на мача и статистиката е публична.