Профил на клуба
Sporting Cristal

Sporting Cristal

Скорошна форма
WWWWW

Следващ мач

събота, 24 октомври · 23:15 (София)

Liga 1
Cusco

VS

Sporting Cristal

Прогноза на Betora

1 · 40%X · 30%2 · 30%

Нашият избор

Победа за Cusco

40%

Точен резултат: StarterВижте прогнозата →

Нашата статистика за Sporting Cristal

Сезон 2026 · 28 мача с прогноза

Познати прогнози 1X2

21/28

75%

Познати точни резултати

5/28

18%

Познат

75%

Статистика за сезона

Сезон 2026
49
Вкарани голове
40
Допуснати голове
6
Мачове без допуснат гол
1.8
Ср. вкарани голове
Като домакин9W 2D 2L
Като гост3W 3D 9L

Предстоящи мачове

Последни резултати

Въпроси за Sporting Cristal

Кога е следващият мач на Sporting Cristal?

Sporting Cristal играе срещу Cusco на събота, 24 октомври от 23:15 (София) в Liga 1.

Кой ще спечели Cusco срещу Sporting Cristal?

Моделът на Betora дава Победа за Cusco с 40%. Най-вероятният точен резултат и пълният анализ са на страницата с прогнозата.

Как се представя Sporting Cristal този сезон?

Класирането за Sporting Cristal още не е налично.

Колко точни са прогнозите за Sporting Cristal?

Този сезон сме познали 21 от 28 прогнози 1X2 за Sporting Cristal. Всяка прогноза се оценява след края на мача и статистиката е публична.