Q73LjguoG4Xl8HJFoi0NbLZ47EN
Betora

Модерна платформа за футболен анализ, която ви помага да вземате по-добри решения с анализи, базирани на данни.

info@betora.appXTikTok18+ Age Restriction

Продукт

  • Прогнози
  • Резултати
  • Безплатни прогнози
  • Прогнози за утре
  • Прогнози за уикенда
  • Футболни новини

Турнири

  • Champions League
  • Europa League
  • Premier League
  • La Liga
  • Serie A
  • Bundesliga
  • Ligue 1
  • Brasileirão

Ресурси

  • Прогнози за днес
  • Прогнози ГГ
  • Над/под 2,5
  • Прогнози за равенство
  • Точен резултат
  • Кой ще спечели Bundesliga?
  • Кой ще спечели Ligue 1?
  • Кой ще спечели La Liga?
  • Кой ще спечели Serie A?
  • Кой ще спечели Premier League?

Тото и прогнози

  • Прогнози за Quiniela
  • Прогнози за Loto Foot
  • Прогнози за Mega Jackpot
  • Bundesliga Tipphilfe
  • Комбиниран залог на деня

Функции

  • Как работи
  • Проверена точност
  • Цени
  • Pro инструменти
  • Безплатни уиджети
  • Игра с прогнози

© 2026 Betora · Всички права запазени.

  • Общи условия
  • Политика за поверителност
  • Политика за бисквитките

Отказ от отговорност: Прогнозите и анализите на този уебсайт са само с информационна и развлекателна цел. Не гарантираме точността на информацията. Това съдържание не представлява финансов съвет или съвет за залагане. Моля, залагайте отговорно.

Днес
Мачове
На живо
Play
  1. Начало
  2. Championship
  3. Arbroath vs Raith Rovers

Arbroath vs Raith Rovers

Резултат • Championship·Arbroath·Raith Rovers

Championship
Championship
31.10.2026 г.
17:00 (София)
medium Увереност
Arbroath

Arbroath

Домакин
Краен резултат
0-4
Прогноза: 0-1
Краен резултат
0-4
Прогноза: 0-1
Коефициенти
14.20
X3.10
21.85
Стадион
Gayfield Park
medium Увереност
ПОБЕДИТЕЛ
Raith Rovers

Raith Rovers

Гост
Коефициенти
14.20
X3.10
21.85
Стадион
Gayfield Park
Вероятности за победа
21%
Arbroath
27%
Равенство
52%
Raith Rovers
Домакин4.2021%
Равенство3.1027%
Гост1.8552%

Oracle Vision

Средна увереност
“

Raith Rovers е фаворит с 52%; нашият прогнозен резултат е 0-1.

Нашият AI модел анализира този мач от Championship между Arbroath и Raith Rovers, като използва исторически данни за представянето, текущата форма, директните двубои и тактически показатели. Моделът дава на Arbroath 21% вероятност за победа, 27% шанс за равенство и на Raith Rovers 52% вероятност за победа. Най-вероятният резултат е 0-1. Вероятност двата отбора да отбележат: 42%. Тази прогноза е с medium увереност според качеството и последователността на наличните данни.

BTTS: 42%

Събития в мача

  1. 1'
    Гол: G. OakleyRaith Rovers · Асистенция: P. McMullan
    Гол: G. OakleyАсистенция: P. McMullan
  2. 3'
    Гол: S. TiffoneyRaith Rovers · Асистенция: C. Adamson
    Гол: S. TiffoneyАсистенция: C. Adamson
  3. 34'
    Гол: G. OakleyRaith Rovers · Асистенция: L. Stevenson
    Гол: G. OakleyАсистенция: L. Stevenson
  4. 46'
    Смяна: K. TurnerRaith Rovers · Излиза: C. Adamson
    Смяна: K. TurnerИзлиза: C. Adamson
  5. 66'
    Смяна: A. DowdsRaith Rovers · Излиза: P. McMullan
    Смяна: A. DowdsИзлиза: P. McMullan
  6. 66'
    Смяна: J. RoweRaith Rovers · Излиза: R. Millen
    Смяна: J. RoweИзлиза: R. Millen
  7. 68'
    Жълт картон: L. StevensonRaith Rovers
    Жълт картон: L. Stevenson
  8. Смяна: A. WinterИзлиза: G. Reilly
    68'
    Смяна: A. WinterArbroath · Излиза: G. Reilly
  9. 77'
    Смяна: C. FordyceRaith Rovers · Излиза: J. Baird
    Смяна: C. FordyceИзлиза: J. Baird
  10. 78'
    Гол: G. OakleyRaith Rovers · Асистенция: S. Tiffoney
    Гол: G. OakleyАсистенция: S. Tiffoney
Споделете прогнозата

AI анализ и преглед на прогнозата

Повече информация

Директни двубоиArbroath – Raith RoversКонтузииArbroathКонтузииRaith RoversРезултати на живо

Статистически контекст

Arbroath

LLLLW
  • L24.10.26 г.Г · Livingston1-0
  • L17.10.26 г.Г · Inverness CT2-0
  • L10.10.26 г.Д · Morton1-2
  • L3.10.26 г.Г · Partick3-0
  • W25.09.26 г.Д · Queen's Park2-1

Raith Rovers

LDWWL
  • L24.10.26 г.Д · Inverness CT0-2
  • D17.10.26 г.Г · Stenhousemuir1-1
  • W10.10.26 г.Д · Queen's Park2-0
  • W3.10.26 г.Г · Morton1-2
  • L25.09.26 г.Д · Livingston0-2

Класиране

Поз.МГРТФорма
1Partick13+1025LWDWW
2Raith Rovers13+1124WLDWW
3Dunfermline13+824WWWDD
4Stenhousemuir13+123LLLDL
5Livingston13+720WWDLL
6Inverness CT13+119LWWLW
7Ayr Utd12-115WLDWL
8Arbroath13-1511LLLLL
9Morton12-810WWWLL

Директни двубои

0
Arbroath
0
Равенства
1
Raith Rovers
  • 12.09.26 г.Raith Rovers – Arbroath4-0

Статистика за сезона — 2025

ArbroathRaith Rovers
Изиграни1—
Вкарани голове0—
Допуснати голове1—
Ср. вкарани0.0—
Ср. допуснати1.0—
Сухи мрежи0—

Arbroath vs Raith Rovers — Анализ на мача

Raith Rovers е фаворит с 52%; нашият прогнозен резултат е 0-1.

Arbroath приема Raith Rovers в Championship (събота, 31 октомври 2026 г.). Нашият модел определя Raith Rovers за фаворит с 52%, равенството е на 26%, а Arbroath — на 22%.

Форма и класиране

Arbroath е на 8-мо място от 10 с 11 точки от 12 мача (7 вкарани, 18 допуснати гола), последни резултати П-З-З-З-З. Raith Rovers е на 3-то място от 10 с 21 точки от 12 мача (16 вкарани, 9 допуснати гола), последни резултати З-П-П-Р-З.

Директни двубои

Според нашите данни двата отбора са се срещали 1 пъти: Arbroath спечели 0, Raith Rovers спечели 1, а 0 завършиха наравно, със средно 4.0 гола на среща.

Очаквани голове

Съотношението между атака и защита дава очакван резултат 0.9–1.1, около 2.0 гола общо. Това поставя „Над 2,5 гола“ на 33%, а „Двата отбора да отбележат“ — на 42%.

Състав и отсъстващи

Не са съобщени контузени или наказани играчи в нито един от двата отбора.

Какво казва пазарът

Букмейкърите дават коефициент 4.20 за Arbroath, 3.25 за равенство и 1.83 за Raith Rovers; тези коефициенти са включени във вероятностите по-горе.

Прогноза

Победа за Raith Rovers (52%), най-вероятен резултат 0-1.

Този преглед е прогноза на модела, изградена от класирането, скорошната форма, головата статистика, съобщените отсъстващи и, когато са налични, коефициентите на букмейкърите. Обновява се автоматично при постъпване на нови данни.

Win Probabilities: Arbroath: 21% · Draw: 27% · Raith Rovers: 52%

Predicted Score: 0-1 (13.3% chance)

Over 2.5: 33% · Under 2.5: 67% · BTTS: 42%

H2H: Arbroath wins: 0 · Draws: 0 · Raith Rovers wins: 1

Form (latest first): Arbroath: LLLLW · Raith Rovers: LDWWL

Championship

Championship

Scotland15 · Предстоящи мачове
ChampionshipScotland
Raith Rovers
6.1121:30
Dunfermline
13.0333%
X3.4529%
22.6338%
ChampionshipScotland
Inverness CT
7.1117:00
Livingston
12.6338%
X3.5728%
22.9434%
ChampionshipScotland
Morton
7.1117:00
Stenhousemuir
14.0025%
X4.5522%
21.8953%
ChampionshipScotland
Arbroath
7.1117:00
Ayr Utd
13.0333%
X3.4529%
22.6338%
ChampionshipScotland
Queen's Park
7.1117:00
Partick
110.0010%
X6.2516%
21.3574%
ChampionshipScotland
Livingston
14.1117:00
Morton
11.4370%
X6.2516%
27.1414%
ChampionshipScotland
Partick
14.1117:00
Inverness CT
11.6162%
X5.2619%
25.2619%
ChampionshipScotland
Ayr Utd
14.1117:00
Raith Rovers
13.8526%
X4.3523%
21.9651%
ChampionshipScotland
Dunfermline
14.1117:00
Arbroath
11.6162%
X5.2619%
25.2619%
ChampionshipScotland
Stenhousemuir
14.1117:00
Queen's Park
11.2282%
X8.3312%
216.676%
ChampionshipScotland
Inverness CT
20.1121:30
Ayr Utd
11.7956%
X4.7621%
24.3523%
ChampionshipScotland
Raith Rovers
21.1117:00
Partick
12.3842%
X4.0025%
23.0333%
ChampionshipScotland
Dunfermline
21.1117:00
Morton
11.5266%
X5.5618%
26.2516%
ChampionshipScotland
Arbroath
21.1117:00
Stenhousemuir
15.8817%
X5.8817%
21.5266%
ChampionshipScotland
Queen's Park
21.1117:00
Livingston
13.5728%
X4.1724%
22.0848%

Прогнози за залози

Прогнози за точен резултат днесПрогнозиПрогнози ГГНад/под 2,5Безплатни прогнози