1. FC Kaiserslautern - Dynamo Dresden μεταξύ τους
1. FC Kaiserslautern
Dynamo Dresden1. FC Kaiserslautern - Dynamo Dresden: οι αναμετρήσεις σε αριθμούς
1. FC Kaiserslautern και Dynamo Dresden έχουν αντιμετωπιστεί 2 φορές στα αρχεία μας από το 2025. Απολογισμός: 1 νίκη για 1. FC Kaiserslautern, 1 για Dynamo Dresden και 0 ισοπαλίες. Τελευταία αναμέτρηση: Σάββατο 2 Μαΐου 2026 (2. Bundesliga), Dynamo Dresden 1–0 1. FC Kaiserslautern.
Η αναμέτρηση έχει μέσο όρο 2.5 γκολ ανά αγώνα. Και οι δύο ομάδες σκόραραν στο 50% των αγώνων και το 50% είχε τρία ή περισσότερα γκολ. Ως γηπεδούχος, 1. FC Kaiserslautern έχει κερδίσει 1 από 1 αναμετρήσεις, ενώ Dynamo Dresden έχει κερδίσει 1 από 1 στην έδρα της.
1. FC Kaiserslautern έχει 4 νίκες, 0 ισοπαλίες και 1 ήττα στους τελευταίους 5 αγώνες, με 7 γκολ υπέρ και 4 κατά. Dynamo Dresden έχει 1 νίκη, 1 ισοπαλία και 3 ήττες στους τελευταίους 5 αγώνες, με 13 γκολ υπέρ και 11 κατά.
Τελευταίες αναμετρήσεις
- 02 Μαΐ 2026 · 2. BundesligaDynamo Dresden1–01. FC KaiserslauternDynamo Dresden
- 06 Δεκ 2025 · 2. Bundesliga1. FC Kaiserslautern3–1Dynamo Dresden1. FC Kaiserslautern
Απολογισμός ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | Αγώνες | Νίκες 1. FC Kaiserslautern | Ισοπαλίες | Νίκες Dynamo Dresden | Γκολ ανά αγώνα |
|---|---|---|---|---|---|
| 2. Bundesliga | 2 | 1 | 0 | 1 | 2.5 |
Τρέχουσα φόρμα
Φέτος
- 1.0·1.4Γκολ υπέρ ανά αγώνα1. FC Kaiserslautern 1.0 · Dynamo Dresden 1.4
- 65%Over 2,5 γκολ1. FC Kaiserslautern 43% · Dynamo Dresden 86%
Τελευταία αποτελέσματα
1. FC Kaiserslautern
- W1. FC Kaiserslautern 1–0 Eintracht Braunschweig19 Σεπ 2026 · 2. Bundesliga
- L1. FC Magdeburg 3–0 1. FC Kaiserslautern12 Σεπ 2026 · 2. Bundesliga
- W1. FC Kaiserslautern 3–0 SV Darmstadt 9805 Σεπ 2026 · 2. Bundesliga
- WΖανκτ Πάουλι 1–2 1. FC Kaiserslautern30 Αυγ 2026 · 2. Bundesliga
- WWaldhof Mannheim 0–1 1. FC Kaiserslautern21 Αυγ 2026 · DFB Pokal
Dynamo Dresden
- LDynamo Dresden 1–2 Hertha BSC19 Σεπ 2026 · 2. Bundesliga
- DEintracht Braunschweig 2–2 Dynamo Dresden12 Σεπ 2026 · 2. Bundesliga
- LDynamo Dresden 1–2 VfL Bochum05 Σεπ 2026 · 2. Bundesliga
- LΧάιντενχαϊμ 5–3 Dynamo Dresden29 Αυγ 2026 · 2. Bundesliga
- WWestfalia Rhynern 0–6 Dynamo Dresden23 Αυγ 2026 · DFB Pokal
Ερωτήσεις για 1. FC Kaiserslautern - Dynamo Dresden
Ποιος έχει το καλύτερο ιστορικό, 1. FC Kaiserslautern ή Dynamo Dresden;
Απόλυτη ισορροπία: 1 νίκες η καθεμία, με 0 ισοπαλίες.
Πόσα γκολ σημειώνονται όταν συναντιούνται 1. FC Kaiserslautern και Dynamo Dresden;
Στις τελευταίες 2 αναμετρήσεις σημειώθηκαν κατά μέσο όρο 2.5 γκολ ανά αγώνα, με τις δύο ομάδες να σκοράρουν στο 50% αυτών.
Πότε παίζουν ξανά 1. FC Kaiserslautern και Dynamo Dresden;
Δεν υπάρχει προγραμματισμένη αναμέτρηση αυτή τη στιγμή. Η σελίδα ενημερώνεται μόλις οριστεί.
Ποια είναι η μεγαλύτερη νίκη στο 1. FC Kaiserslautern - Dynamo Dresden;
1. FC Kaiserslautern νίκησε με 3–1 (Σάββατο 6 Δεκεμβρίου 2025, 2. Bundesliga), η μεγαλύτερη διαφορά στα αρχεία μας.
Ποιο ήταν το τελευταίο αποτέλεσμα ανάμεσα σε 1. FC Kaiserslautern και Dynamo Dresden;
Dynamo Dresden 1–0 1. FC Kaiserslautern (Σάββατο 2 Μαΐου 2026, 2. Bundesliga).