Academico Viseu - Πόρτο μεταξύ τους
Academico Viseu#9 στη Primeira Liga
Πόρτο#3 στη FIFA Club World CupAcademico Viseu - Πόρτο: οι αναμετρήσεις σε αριθμούς
Academico Viseu και Πόρτο έχουν αντιμετωπιστεί μία φορά στα αρχεία μας από το 2026. Απολογισμός: 0 νίκες για Academico Viseu, 1 για Πόρτο και 0 ισοπαλίες. Τελευταία αναμέτρηση: Σάββατο 29 Αυγούστου 2026 (Primeira Liga), Academico Viseu 0–3 Πόρτο.
Η αναμέτρηση έχει μέσο όρο 3.0 γκολ ανά αγώνα. Και οι δύο ομάδες σκόραραν στο 0% των αγώνων και το 100% είχε τρία ή περισσότερα γκολ. Ως γηπεδούχος σε αυτό το ζευγάρι, Academico Viseu έχει κερδίσει 0 από 1 αγώνες.
Academico Viseu (9η θέση, Primeira Liga) έχει 3 νίκες, 1 ισοπαλία και 1 ήττα στους τελευταίους 5 αγώνες, με 7 γκολ υπέρ και 6 κατά. Πόρτο (3η θέση, FIFA Club World Cup) έχει 4 νίκες, 0 ισοπαλίες και 1 ήττα στους τελευταίους 5 αγώνες, με 12 γκολ υπέρ και 5 κατά.
Τελευταίες αναμετρήσεις
- 29 Αυγ 2026 · Primeira LigaAcademico Viseu0–3ΠόρτοΠόρτο
Τρέχουσα φόρμα
Φέτος
- 1.2·2.5Γκολ υπέρ ανά αγώναAcademico Viseu 1.2 · Πόρτο 2.5
- 54%Over 2,5 γκολAcademico Viseu 57% · Πόρτο 50%
Τελευταία αποτελέσματα
Academico Viseu
Ερωτήσεις για Academico Viseu - Πόρτο
Ποιος έχει το καλύτερο ιστορικό, Academico Viseu ή Πόρτο;
Η Πόρτο προηγείται στις πρόσφατες αναμετρήσεις με 1 νίκες έναντι 0, με 0 ισοπαλίες.
Πόσα γκολ σημειώνονται όταν συναντιούνται Academico Viseu και Πόρτο;
Στις τελευταίες 1 αναμετρήσεις σημειώθηκαν κατά μέσο όρο 3 γκολ ανά αγώνα, με τις δύο ομάδες να σκοράρουν στο 0% αυτών.
Πότε παίζουν ξανά Academico Viseu και Πόρτο;
Δεν υπάρχει προγραμματισμένη αναμέτρηση αυτή τη στιγμή. Η σελίδα ενημερώνεται μόλις οριστεί.
Ποια είναι η μεγαλύτερη νίκη στο Academico Viseu - Πόρτο;
Πόρτο νίκησε με 3–0 (Σάββατο 29 Αυγούστου 2026, Primeira Liga), η μεγαλύτερη διαφορά στα αρχεία μας.
Ποιο ήταν το τελευταίο αποτέλεσμα ανάμεσα σε Academico Viseu και Πόρτο;
Academico Viseu 0–3 Πόρτο (Σάββατο 29 Αυγούστου 2026, Primeira Liga).