Al-Faisaly FC - Al-Hilal Saudi FC μεταξύ τους
Al-Faisaly FC#16 στη Saudi Pro League
Al-Hilal Saudi FC#2 στη FIFA Club World CupAl-Faisaly FC - Al-Hilal Saudi FC: οι αναμετρήσεις σε αριθμούς
Al-Faisaly FC και Al-Hilal Saudi FC έχουν αντιμετωπιστεί μία φορά στα αρχεία μας από το 2026. Απολογισμός: 0 νίκες για Al-Faisaly FC, 1 για Al-Hilal Saudi FC και 0 ισοπαλίες. Τελευταία αναμέτρηση: Παρασκευή 14 Αυγούστου 2026 (Saudi Pro League), Al-Hilal Saudi FC 4–2 Al-Faisaly FC.
Η αναμέτρηση έχει μέσο όρο 6.0 γκολ ανά αγώνα. Και οι δύο ομάδες σκόραραν στο 100% των αγώνων και το 100% είχε τρία ή περισσότερα γκολ. Ως γηπεδούχος σε αυτό το ζευγάρι, Al-Hilal Saudi FC έχει κερδίσει 1 από 1 αγώνες.
Al-Faisaly FC (16η θέση, Saudi Pro League) έχει 0 νίκες, 3 ισοπαλίες και 2 ήττες στους τελευταίους 5 αγώνες, με 3 γκολ υπέρ και 7 κατά. Al-Hilal Saudi FC (2η θέση, FIFA Club World Cup) έχει 4 νίκες, 0 ισοπαλίες και 1 ήττα στους τελευταίους 5 αγώνες, με 13 γκολ υπέρ και 3 κατά.
Τελευταίες αναμετρήσεις
- 14 Αυγ 2026 · Saudi Pro LeagueAl-Hilal Saudi FC4–2Al-Faisaly FCAl-Hilal Saudi FC
Τρέχουσα φόρμα
Φέτος
- 0.7·3.3Γκολ υπέρ ανά αγώναAl-Faisaly FC 0.7 · Al-Hilal Saudi FC 3.3
- 59%Over 2,5 γκολAl-Faisaly FC 43% · Al-Hilal Saudi FC 75%
Τελευταία αποτελέσματα
Al-Faisaly FC
Al-Hilal Saudi FC
- WAl-Hilal Saudi FC 2–1 Al-Gharafa15 Σεπ 2026 · AFC Champions League Elite
- WAl Taawon 0–6 Al-Hilal Saudi FC12 Σεπ 2026 · Saudi Pro League
- LAl-Hilal Saudi FC 0–2 NEOM07 Σεπ 2026 · Saudi Pro League
- WAl Shabab 0–2 Al-Hilal Saudi FC04 Σεπ 2026 · Saudi Pro League
- WAl-Hilal Saudi FC 3–0 Al-Ahli Jeddah01 Σεπ 2026 · Saudi Pro League
Ερωτήσεις για Al-Faisaly FC - Al-Hilal Saudi FC
Ποιος έχει το καλύτερο ιστορικό, Al-Faisaly FC ή Al-Hilal Saudi FC;
Η Al-Hilal Saudi FC προηγείται στις πρόσφατες αναμετρήσεις με 1 νίκες έναντι 0, με 0 ισοπαλίες.
Πόσα γκολ σημειώνονται όταν συναντιούνται Al-Faisaly FC και Al-Hilal Saudi FC;
Στις τελευταίες 1 αναμετρήσεις σημειώθηκαν κατά μέσο όρο 6 γκολ ανά αγώνα, με τις δύο ομάδες να σκοράρουν στο 100% αυτών.
Πότε παίζουν ξανά Al-Faisaly FC και Al-Hilal Saudi FC;
Δεν υπάρχει προγραμματισμένη αναμέτρηση αυτή τη στιγμή. Η σελίδα ενημερώνεται μόλις οριστεί.
Ποια είναι η μεγαλύτερη νίκη στο Al-Faisaly FC - Al-Hilal Saudi FC;
Al-Hilal Saudi FC νίκησε με 4–2 (Παρασκευή 14 Αυγούστου 2026, Saudi Pro League), η μεγαλύτερη διαφορά στα αρχεία μας.
Ποιο ήταν το τελευταίο αποτέλεσμα ανάμεσα σε Al-Faisaly FC και Al-Hilal Saudi FC;
Al-Hilal Saudi FC 4–2 Al-Faisaly FC (Παρασκευή 14 Αυγούστου 2026, Saudi Pro League).