Biellese - Sestri Levante μεταξύ τους
Biellese#2 στη Serie D Girone A
Sestri Levante#15 στη Serie D Girone ABiellese - Sestri Levante: οι αναμετρήσεις σε αριθμούς
Biellese και Sestri Levante έχουν αντιμετωπιστεί 3 φορές στα αρχεία μας από το 2025. Απολογισμός: 2 νίκες για Biellese, 0 για Sestri Levante και 1 ισοπαλία. Τελευταία αναμέτρηση: Κυριακή 27 Σεπτεμβρίου 2026 (Serie D Girone A), Sestri Levante 1–2 Biellese. Biellese μετρά 3 σερί αναμετρήσεις χωρίς ήττα κόντρα σε Sestri Levante.
Η αναμέτρηση έχει μέσο όρο 1.7 γκολ ανά αγώνα. Και οι δύο ομάδες σκόραραν στο 33% των αγώνων και το 33% είχε τρία ή περισσότερα γκολ. Ως γηπεδούχος, Biellese έχει κερδίσει 1 από 1 αναμετρήσεις, ενώ Sestri Levante έχει κερδίσει 0 από 2 στην έδρα της. Η ομάδα που προηγούνταν στο ημίχρονο κέρδισε τελικά 2 από αυτούς τους 2 αγώνες.
Biellese (2η θέση, Serie D Girone A) έχει 3 νίκες, 1 ισοπαλία και 1 ήττα στους τελευταίους 5 αγώνες, με 12 γκολ υπέρ και 6 κατά. Sestri Levante (15η θέση, Serie D Girone A) έχει 1 νίκη, 2 ισοπαλίες και 2 ήττες στους τελευταίους 5 αγώνες, με 4 γκολ υπέρ και 5 κατά.
Τελευταίες αναμετρήσεις
- 27 Σεπ 2026 · Serie D Girone ASestri Levante1–2BielleseBiellese
- 12 Απρ 2026 · Serie D Girone ABiellese2–0Sestri LevanteBiellese
- 30 Νοε 2025 · Serie D Girone ASestri Levante0–0BielleseΙσοπαλία
Απολογισμός ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | Αγώνες | Νίκες Biellese | Ισοπαλίες | Νίκες Sestri Levante | Γκολ ανά αγώνα |
|---|---|---|---|---|---|
| Serie D Girone A | 3 | 2 | 1 | 0 | 1.7 |
Τρέχουσα φόρμα
Φέτος
- 2.1·0.9Γκολ υπέρ ανά αγώναBiellese 2.1 · Sestri Levante 0.9
- 51%Over 2,5 γκολBiellese 63% · Sestri Levante 38%
Τελευταία αποτελέσματα
Biellese
Sestri Levante
Ερωτήσεις για Biellese - Sestri Levante
Ποιος έχει το καλύτερο ιστορικό, Biellese ή Sestri Levante;
Η Biellese προηγείται στις πρόσφατες αναμετρήσεις με 2 νίκες έναντι 0, με 1 ισοπαλίες.
Πόσα γκολ σημειώνονται όταν συναντιούνται Biellese και Sestri Levante;
Στις τελευταίες 3 αναμετρήσεις σημειώθηκαν κατά μέσο όρο 1.7 γκολ ανά αγώνα, με τις δύο ομάδες να σκοράρουν στο 33% αυτών.
Πότε παίζουν ξανά Biellese και Sestri Levante;
Δεν υπάρχει προγραμματισμένη αναμέτρηση αυτή τη στιγμή. Η σελίδα ενημερώνεται μόλις οριστεί.
Ποια είναι η μεγαλύτερη νίκη στο Biellese - Sestri Levante;
Biellese νίκησε με 2–0 (Κυριακή 12 Απριλίου 2026, Serie D Girone A), η μεγαλύτερη διαφορά στα αρχεία μας.
Ποιο ήταν το τελευταίο αποτέλεσμα ανάμεσα σε Biellese και Sestri Levante;
Sestri Levante 1–2 Biellese (Κυριακή 27 Σεπτεμβρίου 2026, Serie D Girone A).