Μεταξύ τους
Μπορούσια Ντόρτμουντ - Sabah FA μεταξύ τους
Μπορούσια ΝτόρτμουντΑπολογισμός αναμετρήσεων · 0 αγώνες
0·0·0
Νίκες Μπορούσια ΝτόρτμουντΙσοπαλίεςΝίκες Sabah FA
Sabah FAΜπορούσια Ντόρτμουντ - Sabah FA: οι αναμετρήσεις σε αριθμούς
Μπορούσια Ντόρτμουντ έχει 5 νίκες, 0 ισοπαλίες και 0 ήττες στους τελευταίους 5 αγώνες, με 15 γκολ υπέρ και 4 κατά. Sabah FA έχει 2 νίκες, 0 ισοπαλίες και 3 ήττες στους τελευταίους 5 αγώνες, με 11 γκολ υπέρ και 10 κατά.
Επόμενη αναμέτρηση: Sabah FA - Μπορούσια Ντόρτμουντ, Τρίτη 20 Οκτωβρίου 2026 (UEFA Champions League). Πιθανότητες του μοντέλου Betora: Sabah FA 33%, ισοπαλία 33%, Μπορούσια Ντόρτμουντ 34%.
Τρέχουσα φόρμα
Μπορούσια ΝτόρτμουντWWWWW
Sabah FALWLWL
Φέτος
- 2.3·2.3Γκολ υπέρ ανά αγώναΜπορούσια Ντόρτμουντ 2.3 · Sabah FA 2.3
- 84%Over 2,5 γκολΜπορούσια Ντόρτμουντ 67% · Sabah FA 100%
Τελευταία αποτελέσματα
Μπορούσια Ντόρτμουντ
- WΣτουτγκάρδη 0–1 Μπορούσια Ντόρτμουντ19 Σεπ 2026 · Bundesliga
- WΜπορούσια Ντόρτμουντ 3–0 SC Paderborn 0712 Σεπ 2026 · Bundesliga
- WΜπορούσια Ντόρτμουντ 3–2 Βιγιαρεάλ08 Σεπ 2026 · UEFA Champions League
- WΧόφενχαϊμ 2–3 Μπορούσια Ντόρτμουντ05 Σεπ 2026 · Bundesliga
- WHEBC 0–5 Μπορούσια Ντόρτμουντ01 Σεπ 2026 · DFB Pokal
Sabah FA
- LΜάντσεστερ Γιουνάιτεντ 4–0 Sabah FA10 Σεπ 2026 · UEFA Champions League
- WSabah FA 5–2 Hapoel Beer Sheva25 Αυγ 2026 · UEFA Champions League
- LHapoel Beer Sheva 2–1 Sabah FA19 Αυγ 2026 · UEFA Champions League
- WSabah FA 4–0 Aarhus11 Αυγ 2026 · UEFA Champions League
- LAarhus 2–1 Sabah FA05 Αυγ 2026 · UEFA Champions League
Ερωτήσεις για Μπορούσια Ντόρτμουντ - Sabah FA
Ποιος έχει το καλύτερο ιστορικό, Μπορούσια Ντόρτμουντ ή Sabah FA;
Απόλυτη ισορροπία: 0 νίκες η καθεμία, με 0 ισοπαλίες.
Πόσα γκολ σημειώνονται όταν συναντιούνται Μπορούσια Ντόρτμουντ και Sabah FA;
Στις τελευταίες 0 αναμετρήσεις σημειώθηκαν κατά μέσο όρο 0 γκολ ανά αγώνα, με τις δύο ομάδες να σκοράρουν στο 0% αυτών.
Πότε παίζουν ξανά Μπορούσια Ντόρτμουντ και Sabah FA;
Η επόμενη αναμέτρηση είναι Sabah FA - Μπορούσια Ντόρτμουντ στις Τρίτη 20 Οκτωβρίου 2026. Η πρόβλεψή μας βρίσκεται στη σελίδα του αγώνα.