Μεταξύ τους
Braintree - Dagenham & Redbridge μεταξύ τους
BraintreeΑπολογισμός αναμετρήσεων · 0 αγώνες
0·0·0
Νίκες BraintreeΙσοπαλίεςΝίκες Dagenham & Redbridge
Dagenham & RedbridgeBraintree - Dagenham & Redbridge: οι αναμετρήσεις σε αριθμούς
Braintree έχει 1 νίκη, 0 ισοπαλίες και 4 ήττες στους τελευταίους 5 αγώνες, με 9 γκολ υπέρ και 11 κατά. Dagenham & Redbridge έχει 2 νίκες, 1 ισοπαλία και 2 ήττες στους τελευταίους 5 αγώνες, με 5 γκολ υπέρ και 5 κατά.
Επόμενη αναμέτρηση: Braintree - Dagenham & Redbridge, Τρίτη 27 Οκτωβρίου 2026 (National League South). Πιθανότητες του μοντέλου Betora: Braintree 41%, ισοπαλία 27%, Dagenham & Redbridge 32%.
Τρέχουσα φόρμα
BraintreeWLLLL
Dagenham & RedbridgeWWLDL
Φέτος
- 3.0·2.0Γκολ υπέρ ανά αγώναBraintree 3.0 · Dagenham & Redbridge 2.0
- 60%Over 2,5 γκολBraintree 93% · Dagenham & Redbridge 27%
Τελευταία αποτελέσματα
Braintree
Dagenham & Redbridge
- LFarnborough 2–0 Dagenham & Redbridge17 Οκτ 2026 · National League South
- DDagenham & Redbridge 0–0 Hemel Hempstead Town10 Οκτ 2026 · National League South
- LBrentwood Town 3–1 Dagenham & Redbridge03 Οκτ 2026 · FA Cup
- WDagenham & Redbridge 1–0 Hampton & Richmond26 Σεπ 2026 · National League South
- WDagenham & Redbridge 3–0 Waltham Abbey22 Σεπ 2026 · FA Cup
Ερωτήσεις για Braintree - Dagenham & Redbridge
Ποιος έχει το καλύτερο ιστορικό, Braintree ή Dagenham & Redbridge;
Απόλυτη ισορροπία: 0 νίκες η καθεμία, με 0 ισοπαλίες.
Πόσα γκολ σημειώνονται όταν συναντιούνται Braintree και Dagenham & Redbridge;
Στις τελευταίες 0 αναμετρήσεις σημειώθηκαν κατά μέσο όρο 0 γκολ ανά αγώνα, με τις δύο ομάδες να σκοράρουν στο 0% αυτών.
Πότε παίζουν ξανά Braintree και Dagenham & Redbridge;
Η επόμενη αναμέτρηση είναι Braintree - Dagenham & Redbridge στις Τρίτη 27 Οκτωβρίου 2026. Η πρόβλεψή μας βρίσκεται στη σελίδα του αγώνα.