Μεταξύ τους
Caldiero Terme - Club Milano μεταξύ τους
Caldiero Terme#6 στη Serie D Girone BΑπολογισμός αναμετρήσεων · 0 αγώνες
0·0·0
Νίκες Caldiero TermeΙσοπαλίεςΝίκες Club Milano
Club MilanoCaldiero Terme - Club Milano: οι αναμετρήσεις σε αριθμούς
Caldiero Terme (6η θέση, Serie D Girone B) έχει 3 νίκες, 1 ισοπαλία και 1 ήττα στους τελευταίους 5 αγώνες, με 7 γκολ υπέρ και 5 κατά. Club Milano έχει 1 νίκη, 1 ισοπαλία και 3 ήττες στους τελευταίους 5 αγώνες, με 4 γκολ υπέρ και 6 κατά.
Επόμενη αναμέτρηση: Club Milano - Caldiero Terme, Κυριακή 15 Νοεμβρίου 2026 (Serie D Girone B). Πιθανότητες του μοντέλου Betora: Club Milano 41%, ισοπαλία 27%, Caldiero Terme 32%.
Τρέχουσα φόρμα
Caldiero TermeWDWWL
Club MilanoLDLWL
Φέτος
- 1.6·0.8Γκολ υπέρ ανά αγώναCaldiero Terme 1.6 · Club Milano 0.8
- 38%Over 2,5 γκολCaldiero Terme 50% · Club Milano 25%
Τελευταία αποτελέσματα
Caldiero Terme
- LPiacenza 3–1 Caldiero Terme18 Οκτ 2026 · Serie D Girone B
- WPro Palazzolo 1–3 Caldiero Terme11 Οκτ 2026 · Serie D Girone B
- WCaldiero Terme 1–0 Nibbiano & Valtidone04 Οκτ 2026 · Serie D Girone B
- DFiorenzuola 1–1 Caldiero Terme27 Σεπ 2026 · Serie D Girone B
- WCaldiero Terme 1–0 Scanzorosciate20 Σεπ 2026 · Serie D Girone B
Club Milano
Ερωτήσεις για Caldiero Terme - Club Milano
Ποιος έχει το καλύτερο ιστορικό, Caldiero Terme ή Club Milano;
Απόλυτη ισορροπία: 0 νίκες η καθεμία, με 0 ισοπαλίες.
Πόσα γκολ σημειώνονται όταν συναντιούνται Caldiero Terme και Club Milano;
Στις τελευταίες 0 αναμετρήσεις σημειώθηκαν κατά μέσο όρο 0 γκολ ανά αγώνα, με τις δύο ομάδες να σκοράρουν στο 0% αυτών.
Πότε παίζουν ξανά Caldiero Terme και Club Milano;
Η επόμενη αναμέτρηση είναι Club Milano - Caldiero Terme στις Κυριακή 15 Νοεμβρίου 2026. Η πρόβλεψή μας βρίσκεται στη σελίδα του αγώνα.