Μεταξύ τους

Club Milano - NovaRomentin μεταξύ τους

Club Milano
Απολογισμός αναμετρήσεων · 2 αγώνες
1·0·1
Νίκες Club MilanoΙσοπαλίεςΝίκες NovaRomentin
NovaRomentin
4.0
Γκολ ανά αγώνα
50%
Goal/Goal
2από 2
Γηπεδούχος αήττητος
50%
Over 2,5 γκολ

Club Milano - NovaRomentin: οι αναμετρήσεις σε αριθμούς

Club Milano και NovaRomentin έχουν αντιμετωπιστεί 2 φορές στα αρχεία μας από το 2025. Απολογισμός: 1 νίκη για Club Milano, 1 για NovaRomentin και 0 ισοπαλίες. Τελευταία αναμέτρηση: Κυριακή 19 Απριλίου 2026 (Serie D Girone A), Club Milano 6–1 NovaRomentin.

Η αναμέτρηση έχει μέσο όρο 4.0 γκολ ανά αγώνα. Και οι δύο ομάδες σκόραραν στο 50% των αγώνων και το 50% είχε τρία ή περισσότερα γκολ. Ως γηπεδούχος, Club Milano έχει κερδίσει 1 από 1 αναμετρήσεις, ενώ NovaRomentin έχει κερδίσει 1 από 1 στην έδρα της.

Club Milano έχει 1 νίκη, 2 ισοπαλίες και 2 ήττες στους τελευταίους 5 αγώνες, με 5 γκολ υπέρ και 6 κατά. NovaRomentin έχει 0 νίκες, 0 ισοπαλίες και 5 ήττες στους τελευταίους 5 αγώνες, με 5 γκολ υπέρ και 27 κατά.

Τελευταίες αναμετρήσεις

  • 19 Απρ 2026 · Serie D Girone AClub Milano6–1NovaRomentinClub Milano
  • 07 Δεκ 2025 · Serie D Girone ANovaRomentin1–0Club MilanoNovaRomentin

Απολογισμός ανά διοργάνωση

ΔιοργάνωσηΑγώνεςΝίκες Club MilanoΙσοπαλίεςΝίκες NovaRomentinΓκολ ανά αγώνα
Serie D Girone A21014.0

Τρέχουσα φόρμα

Φέτος

  • 0.8·0.0Γκολ υπέρ ανά αγώναClub Milano 0.8 · NovaRomentin 0.0
  • 11%Over 2,5 γκολClub Milano 22% · NovaRomentin 0%

Τελευταία αποτελέσματα

Ερωτήσεις για Club Milano - NovaRomentin

Ποιος έχει το καλύτερο ιστορικό, Club Milano ή NovaRomentin;

Απόλυτη ισορροπία: 1 νίκες η καθεμία, με 0 ισοπαλίες.

Πόσα γκολ σημειώνονται όταν συναντιούνται Club Milano και NovaRomentin;

Στις τελευταίες 2 αναμετρήσεις σημειώθηκαν κατά μέσο όρο 4 γκολ ανά αγώνα, με τις δύο ομάδες να σκοράρουν στο 50% αυτών.

Πότε παίζουν ξανά Club Milano και NovaRomentin;

Δεν υπάρχει προγραμματισμένη αναμέτρηση αυτή τη στιγμή. Η σελίδα ενημερώνεται μόλις οριστεί.

Ποια είναι η μεγαλύτερη νίκη στο Club Milano - NovaRomentin;

Club Milano νίκησε με 6–1 (Κυριακή 19 Απριλίου 2026, Serie D Girone A), η μεγαλύτερη διαφορά στα αρχεία μας.

Ποιο ήταν το τελευταίο αποτέλεσμα ανάμεσα σε Club Milano και NovaRomentin;

Club Milano 6–1 NovaRomentin (Κυριακή 19 Απριλίου 2026, Serie D Girone A).