Club Sp. San Lorenzo - Sportivo Ameliano μεταξύ τους
Club Sp. San Lorenzo#12 στη División Profesional Clausura
Sportivo Ameliano#7 στη División Profesional ClausuraClub Sp. San Lorenzo - Sportivo Ameliano: οι αναμετρήσεις σε αριθμούς
Club Sp. San Lorenzo και Sportivo Ameliano έχουν αντιμετωπιστεί 3 φορές στα αρχεία μας από το 2026. Απολογισμός: 0 νίκες για Club Sp. San Lorenzo, 3 για Sportivo Ameliano και 0 ισοπαλίες. Τελευταία αναμέτρηση: Παρασκευή 11 Σεπτεμβρίου 2026 (División Profesional Clausura), Sportivo Ameliano 1–0 Club Sp. San Lorenzo. Sportivo Ameliano έχει κερδίσει τις τελευταίες 3 αναμετρήσεις στη σειρά.
Η αναμέτρηση έχει μέσο όρο 1.7 γκολ ανά αγώνα. Και οι δύο ομάδες σκόραραν στο 33% των αγώνων και το 33% είχε τρία ή περισσότερα γκολ. Το πιο συχνό σκορ είναι Club Sp. San Lorenzo 0–1 Sportivo Ameliano, που έχει σημειωθεί 2 φορές. Ως γηπεδούχος, Club Sp. San Lorenzo έχει κερδίσει 0 από 1 αναμετρήσεις, ενώ Sportivo Ameliano έχει κερδίσει 2 από 2 στην έδρα της.
Club Sp. San Lorenzo (12η θέση, División Profesional Clausura) έχει 2 νίκες, 1 ισοπαλία και 2 ήττες στους τελευταίους 5 αγώνες, με 3 γκολ υπέρ και 3 κατά. Sportivo Ameliano (7η θέση, División Profesional Clausura) έχει 3 νίκες, 0 ισοπαλίες και 2 ήττες στους τελευταίους 5 αγώνες, με 7 γκολ υπέρ και 6 κατά.
Τελευταίες αναμετρήσεις
- 11 Σεπ 2026 · División Profesional ClausuraSportivo Ameliano1–0Club Sp. San LorenzoSportivo Ameliano
- 01 Απρ 2026 · División Profesional AperturaClub Sp. San Lorenzo1–2Sportivo AmelianoSportivo Ameliano
- 01 Φεβ 2026 · División Profesional AperturaSportivo Ameliano1–0Club Sp. San LorenzoSportivo Ameliano
Απολογισμός ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | Αγώνες | Νίκες Club Sp. San Lorenzo | Ισοπαλίες | Νίκες Sportivo Ameliano | Γκολ ανά αγώνα |
|---|---|---|---|---|---|
| División Profesional Apertura | 2 | 0 | 0 | 2 | 2.0 |
| División Profesional Clausura | 1 | 0 | 0 | 1 | 1.0 |
Τρέχουσα φόρμα
Φέτος
- 0.6·1.3Γκολ υπέρ ανά αγώναClub Sp. San Lorenzo 0.6 · Sportivo Ameliano 1.3
- 38%Over 2,5 γκολClub Sp. San Lorenzo 38% · Sportivo Ameliano 38%
Τελευταία αποτελέσματα
Club Sp. San Lorenzo
- LSportivo Ameliano 1–0 Club Sp. San Lorenzo11 Σεπ 2026 · División Profesional Clausura
- LClub Sp. San Lorenzo 1–2 2 de Mayo06 Σεπ 2026 · División Profesional Clausura
- W2 de Mayo 0–1 Club Sp. San Lorenzo23 Μαΐ 2026 · División Profesional Apertura
- DClub Sp. San Lorenzo 0–0 Sportivo Luqueno17 Μαΐ 2026 · División Profesional Apertura
- WClub Sp. San Lorenzo 1–0 Olimpia10 Μαΐ 2026 · División Profesional Apertura
Sportivo Ameliano
- WSportivo Ameliano 1–0 Club Sp. San Lorenzo11 Σεπ 2026 · División Profesional Clausura
- WSportivo Luqueno 1–2 Sportivo Ameliano07 Σεπ 2026 · División Profesional Clausura
- LSportivo Ameliano 1–2 Sportivo Trinidense24 Μαΐ 2026 · División Profesional Apertura
- LClub Guarani 1–0 Sportivo Ameliano16 Μαΐ 2026 · División Profesional Apertura
- WSportivo Ameliano 3–2 Deportivo Recoleta11 Μαΐ 2026 · División Profesional Apertura
Ερωτήσεις για Club Sp. San Lorenzo - Sportivo Ameliano
Ποιος έχει το καλύτερο ιστορικό, Club Sp. San Lorenzo ή Sportivo Ameliano;
Η Sportivo Ameliano προηγείται στις πρόσφατες αναμετρήσεις με 3 νίκες έναντι 0, με 0 ισοπαλίες.
Πόσα γκολ σημειώνονται όταν συναντιούνται Club Sp. San Lorenzo και Sportivo Ameliano;
Στις τελευταίες 3 αναμετρήσεις σημειώθηκαν κατά μέσο όρο 1.7 γκολ ανά αγώνα, με τις δύο ομάδες να σκοράρουν στο 33% αυτών.
Πότε παίζουν ξανά Club Sp. San Lorenzo και Sportivo Ameliano;
Δεν υπάρχει προγραμματισμένη αναμέτρηση αυτή τη στιγμή. Η σελίδα ενημερώνεται μόλις οριστεί.
Ποιο είναι το πιο συχνό σκορ ανάμεσα σε Club Sp. San Lorenzo και Sportivo Ameliano;
Club Sp. San Lorenzo 0–1 Sportivo Ameliano, που έχει σημειωθεί 2 φορές σε 3 αναμετρήσεις.
Ποια είναι η μεγαλύτερη νίκη στο Club Sp. San Lorenzo - Sportivo Ameliano;
Sportivo Ameliano νίκησε με 2–1 (Τετάρτη 1 Απριλίου 2026, División Profesional Apertura), η μεγαλύτερη διαφορά στα αρχεία μας.
Ποιο ήταν το τελευταίο αποτέλεσμα ανάμεσα σε Club Sp. San Lorenzo και Sportivo Ameliano;
Sportivo Ameliano 1–0 Club Sp. San Lorenzo (Παρασκευή 11 Σεπτεμβρίου 2026, División Profesional Clausura).