FSV Zwickau - Hallescher FC μεταξύ τους
FSV Zwickau#10 στη Regionalliga Nordost
Hallescher FCFSV Zwickau - Hallescher FC: οι αναμετρήσεις σε αριθμούς
FSV Zwickau και Hallescher FC έχουν αντιμετωπιστεί 3 φορές στα αρχεία μας από το 2025. Απολογισμός: 1 νίκη για FSV Zwickau, 2 για Hallescher FC και 0 ισοπαλίες. Τελευταία αναμέτρηση: Παρασκευή 18 Σεπτεμβρίου 2026 (Regionalliga Nordost), FSV Zwickau 1–3 Hallescher FC. Hallescher FC έχει κερδίσει τις τελευταίες 2 αναμετρήσεις στη σειρά.
Η αναμέτρηση έχει μέσο όρο 3.3 γκολ ανά αγώνα. Και οι δύο ομάδες σκόραραν στο 67% των αγώνων και το 100% είχε τρία ή περισσότερα γκολ. Ως γηπεδούχος, FSV Zwickau έχει κερδίσει 1 από 2 αναμετρήσεις, ενώ Hallescher FC έχει κερδίσει 1 από 1 στην έδρα της.
FSV Zwickau (10η θέση, Regionalliga Nordost) έχει 1 νίκη, 2 ισοπαλίες και 2 ήττες στους τελευταίους 5 αγώνες, με 6 γκολ υπέρ και 9 κατά. Hallescher FC έχει 5 νίκες, 0 ισοπαλίες και 0 ήττες στους τελευταίους 5 αγώνες, με 10 γκολ υπέρ και 3 κατά.
Τελευταίες αναμετρήσεις
- 18 Σεπ 2026 · Regionalliga NordostFSV Zwickau1–3Hallescher FCHallescher FC
- 20 Μαρ 2026 · Regionalliga NordostHallescher FC3–0FSV ZwickauHallescher FC
- 28 Σεπ 2025 · Regionalliga NordostFSV Zwickau2–1Hallescher FCFSV Zwickau
Απολογισμός ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | Αγώνες | Νίκες FSV Zwickau | Ισοπαλίες | Νίκες Hallescher FC | Γκολ ανά αγώνα |
|---|---|---|---|---|---|
| Regionalliga Nordost | 3 | 1 | 0 | 2 | 3.3 |
Τρέχουσα φόρμα
Φέτος
- 1.2·1.6Γκολ υπέρ ανά αγώναFSV Zwickau 1.2 · Hallescher FC 1.6
- 54%Over 2,5 γκολFSV Zwickau 71% · Hallescher FC 36%
Τελευταία αποτελέσματα
FSV Zwickau
- LFSV Zwickau 0–3 Erzgebirge Aue24 Οκτ 2026 · Regionalliga Nordost
- DFC Rot-Weiß Erfurt 2–2 FSV Zwickau16 Οκτ 2026 · Regionalliga Nordost
- WFSV Zwickau 2–0 Tasmania Berlin09 Οκτ 2026 · Regionalliga Nordost
- DHertha BSC II 1–1 FSV Zwickau27 Σεπ 2026 · Regionalliga Nordost
- LFSV Zwickau 1–3 Hallescher FC18 Σεπ 2026 · Regionalliga Nordost
Hallescher FC
- WErzgebirge Aue 0–1 Hallescher FC18 Οκτ 2026 · Regionalliga Nordost
- WHallescher FC 1–0 RSV Eintracht11 Οκτ 2026 · Regionalliga Nordost
- WHallescher FC 3–2 BFC Preussen26 Σεπ 2026 · Regionalliga Nordost
- WFSV Zwickau 1–3 Hallescher FC18 Σεπ 2026 · Regionalliga Nordost
- WHallescher FC 2–0 FC Carl Zeiss Jena15 Σεπ 2026 · Regionalliga Nordost
Ερωτήσεις για FSV Zwickau - Hallescher FC
Ποιος έχει το καλύτερο ιστορικό, FSV Zwickau ή Hallescher FC;
Η Hallescher FC προηγείται στις πρόσφατες αναμετρήσεις με 2 νίκες έναντι 1, με 0 ισοπαλίες.
Πόσα γκολ σημειώνονται όταν συναντιούνται FSV Zwickau και Hallescher FC;
Στις τελευταίες 3 αναμετρήσεις σημειώθηκαν κατά μέσο όρο 3.3 γκολ ανά αγώνα, με τις δύο ομάδες να σκοράρουν στο 67% αυτών.
Πότε παίζουν ξανά FSV Zwickau και Hallescher FC;
Δεν υπάρχει προγραμματισμένη αναμέτρηση αυτή τη στιγμή. Η σελίδα ενημερώνεται μόλις οριστεί.
Ποια είναι η μεγαλύτερη νίκη στο FSV Zwickau - Hallescher FC;
Hallescher FC νίκησε με 3–0 (Παρασκευή 20 Μαρτίου 2026, Regionalliga Nordost), η μεγαλύτερη διαφορά στα αρχεία μας.
Ποιο ήταν το τελευταίο αποτέλεσμα ανάμεσα σε FSV Zwickau και Hallescher FC;
FSV Zwickau 1–3 Hallescher FC (Παρασκευή 18 Σεπτεμβρίου 2026, Regionalliga Nordost).