Μεταξύ τους
Hampton & Richmond - Truro City μεταξύ τους
Hampton & RichmondΑπολογισμός αναμετρήσεων · 0 αγώνες
0·0·0
Νίκες Hampton & RichmondΙσοπαλίεςΝίκες Truro City
Truro CityHampton & Richmond - Truro City: οι αναμετρήσεις σε αριθμούς
Hampton & Richmond έχει 0 νίκες, 2 ισοπαλίες και 3 ήττες στους τελευταίους 5 αγώνες, με 5 γκολ υπέρ και 10 κατά. Truro City έχει 3 νίκες, 1 ισοπαλία και 1 ήττα στους τελευταίους 5 αγώνες, με 10 γκολ υπέρ και 5 κατά.
Επόμενη αναμέτρηση: Hampton & Richmond - Truro City, Σάββατο 24 Οκτωβρίου 2026 (National League South). Πιθανότητες του μοντέλου Betora: Hampton & Richmond 41%, ισοπαλία 27%, Truro City 32%.
Τρέχουσα φόρμα
Hampton & RichmondDDLLL
Truro CityWWDWL
Φέτος
- 3.0·2.3Γκολ υπέρ ανά αγώναHampton & Richmond 3.0 · Truro City 2.3
- 47%Over 2,5 γκολHampton & Richmond 54% · Truro City 40%
Τελευταία αποτελέσματα
Hampton & Richmond
- LHampton & Richmond 0–2 Ebbsfleet United10 Οκτ 2026 · National League South
- LDagenham & Redbridge 1–0 Hampton & Richmond26 Σεπ 2026 · National League South
- LCrowborough Athletic 3–1 Hampton & Richmond22 Σεπ 2026 · FA Cup
- DHampton & Richmond 3–3 Crowborough Athletic19 Σεπ 2026 · FA Cup
- DHampton & Richmond 1–1 Chelmsford City12 Σεπ 2026 · National League South
Ερωτήσεις για Hampton & Richmond - Truro City
Ποιος έχει το καλύτερο ιστορικό, Hampton & Richmond ή Truro City;
Απόλυτη ισορροπία: 0 νίκες η καθεμία, με 0 ισοπαλίες.
Πόσα γκολ σημειώνονται όταν συναντιούνται Hampton & Richmond και Truro City;
Στις τελευταίες 0 αναμετρήσεις σημειώθηκαν κατά μέσο όρο 0 γκολ ανά αγώνα, με τις δύο ομάδες να σκοράρουν στο 0% αυτών.
Πότε παίζουν ξανά Hampton & Richmond και Truro City;
Η επόμενη αναμέτρηση είναι Hampton & Richmond - Truro City στις Σάββατο 24 Οκτωβρίου 2026. Η πρόβλεψή μας βρίσκεται στη σελίδα του αγώνα.