Maceratese - Montecchio Gallo μεταξύ τους
Maceratese#15 στη Serie D Girone F
Montecchio Gallo#9 στη Serie D Girone FMaceratese - Montecchio Gallo: οι αναμετρήσεις σε αριθμούς
Maceratese (15η θέση, Serie D Girone F) έχει 2 νίκες, 1 ισοπαλία και 2 ήττες στους τελευταίους 5 αγώνες, με 8 γκολ υπέρ και 10 κατά. Montecchio Gallo (9η θέση, Serie D Girone F) έχει 1 νίκη, 2 ισοπαλίες και 2 ήττες στους τελευταίους 5 αγώνες, με 5 γκολ υπέρ και 6 κατά.
Επόμενη αναμέτρηση: Maceratese - Montecchio Gallo, Κυριακή 25 Οκτωβρίου 2026 (Serie D Girone F). Πιθανότητες του μοντέλου Betora: Maceratese 41%, ισοπαλία 27%, Montecchio Gallo 32%.
Τρέχουσα φόρμα
Φέτος
- 1.1·1.1Γκολ υπέρ ανά αγώναMaceratese 1.1 · Montecchio Gallo 1.1
- 50%Over 2,5 γκολMaceratese 50% · Montecchio Gallo 50%
Τελευταία αποτελέσματα
Maceratese
Montecchio Gallo
- WMontecchio Gallo 3–1 Angelana18 Οκτ 2026 · Serie D Girone F
- LLanciano FC 3–1 Montecchio Gallo11 Οκτ 2026 · Serie D Girone F
- LMontecchio Gallo 0–1 Notaresco04 Οκτ 2026 · Serie D Girone F
- DMontecchio Gallo 1–1 Foligno Calcio27 Σεπ 2026 · Serie D Girone F
- DRecanatese 0–0 Montecchio Gallo20 Σεπ 2026 · Serie D Girone F
Ερωτήσεις για Maceratese - Montecchio Gallo
Ποιος έχει το καλύτερο ιστορικό, Maceratese ή Montecchio Gallo;
Απόλυτη ισορροπία: 0 νίκες η καθεμία, με 0 ισοπαλίες.
Πόσα γκολ σημειώνονται όταν συναντιούνται Maceratese και Montecchio Gallo;
Στις τελευταίες 0 αναμετρήσεις σημειώθηκαν κατά μέσο όρο 0 γκολ ανά αγώνα, με τις δύο ομάδες να σκοράρουν στο 0% αυτών.
Πότε παίζουν ξανά Maceratese και Montecchio Gallo;
Η επόμενη αναμέτρηση είναι Maceratese - Montecchio Gallo στις Κυριακή 25 Οκτωβρίου 2026. Η πρόβλεψή μας βρίσκεται στη σελίδα του αγώνα.