Μεταξύ τους

Real Acerrana - Sarnese μεταξύ τους

Real Acerrana
Απολογισμός αναμετρήσεων · 2 αγώνες
0·0·2
Νίκες Real AcerranaΙσοπαλίεςΝίκες Sarnese
Sarnese#1 στη Serie D Girone G
7.0
Γκολ ανά αγώνα
100%
Goal/Goal
1από 2
Γηπεδούχος αήττητος
100%
Over 2,5 γκολ

Real Acerrana - Sarnese: οι αναμετρήσεις σε αριθμούς

Real Acerrana και Sarnese έχουν αντιμετωπιστεί 2 φορές στα αρχεία μας από το 2025. Απολογισμός: 0 νίκες για Real Acerrana, 2 για Sarnese και 0 ισοπαλίες. Τελευταία αναμέτρηση: Πέμπτη 2 Απριλίου 2026 (Serie D Girone H), Real Acerrana 2–5 Sarnese. Sarnese έχει κερδίσει τις τελευταίες 2 αναμετρήσεις στη σειρά.

Η αναμέτρηση έχει μέσο όρο 7.0 γκολ ανά αγώνα. Και οι δύο ομάδες σκόραραν στο 100% των αγώνων και το 100% είχε τρία ή περισσότερα γκολ. Ως γηπεδούχος, Real Acerrana έχει κερδίσει 0 από 1 αναμετρήσεις, ενώ Sarnese έχει κερδίσει 1 από 1 στην έδρα της. Η ομάδα που προηγούνταν στο ημίχρονο κέρδισε τελικά 2 από αυτούς τους 2 αγώνες.

Real Acerrana έχει 0 νίκες, 0 ισοπαλίες και 5 ήττες στους τελευταίους 5 αγώνες, με 5 γκολ υπέρ και 17 κατά. Sarnese (1η θέση, Serie D Girone G) έχει 4 νίκες, 1 ισοπαλία και 0 ήττες στους τελευταίους 5 αγώνες, με 9 γκολ υπέρ και 4 κατά.

Τελευταίες αναμετρήσεις

  • 02 Απρ 2026 · Serie D Girone HReal Acerrana2–5SarneseSarnese
  • 23 Νοε 2025 · Serie D Girone HSarnese6–1Real AcerranaSarnese

Απολογισμός ανά διοργάνωση

ΔιοργάνωσηΑγώνεςΝίκες Real AcerranaΙσοπαλίεςΝίκες SarneseΓκολ ανά αγώνα
Serie D Girone H20027.0

Τρέχουσα φόρμα

Φέτος

  • 0.0·1.6Γκολ υπέρ ανά αγώναReal Acerrana 0.0 · Sarnese 1.6
  • 25%Over 2,5 γκολReal Acerrana 0% · Sarnese 50%

Τελευταία αποτελέσματα

Ερωτήσεις για Real Acerrana - Sarnese

Ποιος έχει το καλύτερο ιστορικό, Real Acerrana ή Sarnese;

Η Sarnese προηγείται στις πρόσφατες αναμετρήσεις με 2 νίκες έναντι 0, με 0 ισοπαλίες.

Πόσα γκολ σημειώνονται όταν συναντιούνται Real Acerrana και Sarnese;

Στις τελευταίες 2 αναμετρήσεις σημειώθηκαν κατά μέσο όρο 7 γκολ ανά αγώνα, με τις δύο ομάδες να σκοράρουν στο 100% αυτών.

Πότε παίζουν ξανά Real Acerrana και Sarnese;

Δεν υπάρχει προγραμματισμένη αναμέτρηση αυτή τη στιγμή. Η σελίδα ενημερώνεται μόλις οριστεί.

Ποια είναι η μεγαλύτερη νίκη στο Real Acerrana - Sarnese;

Sarnese νίκησε με 6–1 (Κυριακή 23 Νοεμβρίου 2025, Serie D Girone H), η μεγαλύτερη διαφορά στα αρχεία μας.

Ποιο ήταν το τελευταίο αποτέλεσμα ανάμεσα σε Real Acerrana και Sarnese;

Real Acerrana 2–5 Sarnese (Πέμπτη 2 Απριλίου 2026, Serie D Girone H).