Tokushima Vortis - Vanraure Hachinohe μεταξύ τους
Tokushima Vortis#10 στη J2 League
Vanraure Hachinohe#18 στη J2 LeagueTokushima Vortis - Vanraure Hachinohe: οι αναμετρήσεις σε αριθμούς
Tokushima Vortis (10η θέση, J2 League) έχει 2 νίκες, 0 ισοπαλίες και 1 ήττα στους τελευταίους 3 αγώνες, με 3 γκολ υπέρ και 4 κατά. Vanraure Hachinohe (18η θέση, J2 League) έχει 0 νίκες, 1 ισοπαλία και 2 ήττες στους τελευταίους 3 αγώνες, με 0 γκολ υπέρ και 4 κατά.
Επόμενη αναμέτρηση: Tokushima Vortis - Vanraure Hachinohe, Τετάρτη 21 Οκτωβρίου 2026 (J2 League). Πιθανότητες του μοντέλου Betora: Tokushima Vortis 60%, ισοπαλία 19%, Vanraure Hachinohe 21%.
Τρέχουσα φόρμα
Φέτος
- 1.0·0.0Γκολ υπέρ ανά αγώναTokushima Vortis 1.0 · Vanraure Hachinohe 0.0
- 33%Over 2,5 γκολTokushima Vortis 33% · Vanraure Hachinohe 33%
Τελευταία αποτελέσματα
Tokushima Vortis
Ερωτήσεις για Tokushima Vortis - Vanraure Hachinohe
Ποιος έχει το καλύτερο ιστορικό, Tokushima Vortis ή Vanraure Hachinohe;
Απόλυτη ισορροπία: 0 νίκες η καθεμία, με 0 ισοπαλίες.
Πόσα γκολ σημειώνονται όταν συναντιούνται Tokushima Vortis και Vanraure Hachinohe;
Στις τελευταίες 0 αναμετρήσεις σημειώθηκαν κατά μέσο όρο 0 γκολ ανά αγώνα, με τις δύο ομάδες να σκοράρουν στο 0% αυτών.
Πότε παίζουν ξανά Tokushima Vortis και Vanraure Hachinohe;
Η επόμενη αναμέτρηση είναι Tokushima Vortis - Vanraure Hachinohe στις Τετάρτη 21 Οκτωβρίου 2026. Η πρόβλεψή μας βρίσκεται στη σελίδα του αγώνα.