
FSV Frankfurt
Επόμενος αγώνας
Σάββατο 24 Οκτωβρίου · 15:00 (Αθήνα)
FSV FrankfurtVS
Eintracht Frankfurt IIΠρογνωστικό Betora
Ο απολογισμός μας για FSV Frankfurt
Σεζόν 2026/27 · 0 αγώνες με προγνωστικόΟ απολογισμός εμφανίζεται μετά τους πρώτους αγώνες της σεζόν με προγνωστικό.
Στατιστικά Σεζόν
Σεζόν 2026Επερχόμενοι Αγώνες
Πρόσφατα Αποτελέσματα
Τελευταία Νέα FSV Frankfurt
Μείνετε ενημερωμένοι με τα τελευταία νέα και αναλύσεις

Προβλέψεις 8ης Αγωνιστικής Ligue 1: Η Τεχνητή Νοημοσύνη Επιλέγει Κάθε Αγώνα
Το μοντέλο ΤΝ της Betora αποκαλύπτει τις πιθανότητες για την 8η αγωνιστική της Ligue 1: Η Τουλούζ είναι η ισχυρότερη επιλογή στο 55%, ενώ το Μονακό vs Λιλ είναι κορώνα-γράμματα στο 39%.

Προβλέψεις 32ης Αγωνιστικής Serie A: Η Τεχνητή Νοημοσύνη Επιλέγει Κάθε Αγώνα
Το μοντέλο ΤΝ της Betora αποκαλύπτει τις πιθανότητές του για την 32η Αγωνιστική της Serie A, με επικεφαλής τη νίκη της Cruzeiro εντός έδρας με 68% και μια κλειστή αναμέτρηση Internacional εναντίον Botafogo.

Προβλέψεις 8ης Αγωνιστικής Serie A: Η Τεχνητή Νοημοσύνη Επιλέγει Κάθε Αγώνα
Το μοντέλο ΤΝ της Betora αποκαλύπτει τις πιθανότητες για την 8η αγωνιστική της Serie A: Como και Lazio προηγούνται με 64%, ενώ το Cagliari vs Bologna είναι η πιο αμφίρροπη αναμέτρηση.

Προβλέψεις 8ης Αγωνιστικής Premier League: Η Τεχνητή Νοημοσύνη Επιλέγει Κάθε Αγώνα
Το μοντέλο ΤΝ της Betora αποκαλύπτει τις πιθανότητές του για την 8η αγωνιστική της Premier League, με την Άρσεναλ να είναι η ισχυρότερη επιλογή και το Κόβεντρι vs Φούλαμ τον πιο ισορροπημένο αγώνα.

Ανασκόπηση Premier League: Οι Spurs Βγαίνουν από τον Πάτο, Ανησυχίες για την Άρσεναλ
Η Τότεναμ νικά την Κόβεντρι 3-1 για την πρώτη της νίκη στην Πρέμιερ Λιγκ της σεζόν, βγαίνοντας από την τελευταία θέση. Εν τω μεταξύ, ο Πολ Μέρσον προειδοποιεί ότι τα επιθετικά προβλήματα της Άρσεναλ θα μπορούσαν να την στοιχειώσουν απέναντι στην Μπάγερν Μονάχου.

Η Άρσεναλ Λαμβάνει Ενίσχυση Τραυματισμών Ενώ ο Προπονητής της Μπάγερν, Κομπανί, Ασθενεί
Η Άρσεναλ λαμβάνει μια έγκαιρη ενίσχυση τραυματισμών, ενώ ο προπονητής της Μπάγερν, Βίνσεντ Κομπανί, τίθεται εκτός μάχης λόγω ασθένειας, σύμφωνα με αναφορές.
Συχνές ερωτήσεις για FSV Frankfurt
Πότε παίζει η FSV Frankfurt;
Η FSV Frankfurt αντιμετωπίζει την Eintracht Frankfurt II στις Σάββατο 24 Οκτωβρίου στις 15:00 (Αθήνα), για τη Regionalliga Südwest.
Ποιος κερδίζει στο FSV Frankfurt – Eintracht Frankfurt II;
Το μοντέλο Betora δίνει Νίκη FSV Frankfurt με 41%. Το πιο πιθανό ακριβές σκορ και η πλήρης ανάλυση βρίσκονται στη σελίδα του προγνωστικού.
Πώς τα πάει η FSV Frankfurt στο πρωτάθλημα;
Η FSV Frankfurt είναι 12η στη Regionalliga Südwest με 13 βαθμούς μετά από 12 αγώνες. Πρόσφατη φόρμα: LDLLL.
Πόσο αξιόπιστα είναι τα προγνωστικά για την FSV Frankfurt;
Ο απολογισμός για την FSV Frankfurt θα είναι διαθέσιμος μετά τους πρώτους αγώνες με προγνωστικό.