Artis vs Bohemians 1905 — Provlepsi kai Analysi
Η Bohemians 1905 είναι το φαβορί με 49%· το προβλεπόμενο σκορ μας είναι 1-2.
Win Probabilities: Artis: 28% · Draw: 23% · Bohemians 1905: 49%
Form (latest first): Artis: DLLWL · Bohemians 1905: LWLDD
Πρόβλεψη • Czech Liga·Artis·Bohemians 1905


Η Bohemians 1905 είναι το φαβορί με 49%· το προβλεπόμενο σκορ μας είναι 1-2.
Δείτε την πρόβλεψή μας για ακριβές σκορ, over/under 2.5 και BTTS για το Artis - Bohemians 1905.
Πάσο 24 ωρών · 1,99 € · Premium από 4,99 €, ακύρωση οποτεδήποτε
Όχι ακόμα; Λάβε τις αυριανές δωρεάν προβλέψεις με email:

Αυτές οι ομάδες δεν έχουν αντιμετωπιστεί στην πρόσφατη ιστορία
Τακτική Αναμέτρηση: Τακτική αναμέτρηση θα δοκιμάσει την προσαρμοστικότητα και των δύο προπονητών.
Δείτε τις πλήρεις πιθανές ενδεκάδες ↓Και οι δύο ομάδες είναι σε άριστη κατάσταση υγείας
Czech Liga • Βαθμολογία & Κορυφαίοι
| # | Ομάδα | Αγ | ΔΓ | Β | Φόρμα |
|---|---|---|---|---|---|
1 | 8 | +18 | 20 | ||
2 | 8 | +9 | 19 | ||
3 | 8 | +6 | 16 | ||
4 | 8 | +2 | 16 | ||
5 | 7 | +6 | 14 | ||
6 | 8 | +1 | 14 | ||
7 | 8 | 0 | 13 | ||
8 | 8 | +2 | 13 | ||
9 | 8 | +3 | 12 | ||
10 | 8 | +1 | 10 | ||
11 | 7 | -1 | 9 | ||
12 | 8 | -10 | 9 | ||
13 | 8 | -6 | 5 | ||
14 | 8 | -11 | 4 | ||
15 | 8 | -9 | 3 | ||
16 | 8 | -11 | 0 |

Artis
4-2-3-1Σύστημα· Προπονητής: M. Machálek

Bohemians 1905
3-4-2-1Σύστημα· Προπονητής: J. Veselý
Πάγκος
Πάγκος
Πιθανές ενδεκάδες με βάση τα τελευταία παιχνίδια και τις απουσίες· οι επίσημες ενδεκάδες επιβεβαιώνονται περίπου μία ώρα πριν τη σέντρα.
| Θ | Αγ | ΔΓ | Β | Φόρμα | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10 | Plzen | 8 | +1 | 10 | LDWDW |
| 11 | Bohemians 1905 | 7 | -1 | 9 | WLDDW |
| 12 | Baník Ostrava | 8 | -10 | 9 | LLLWW |
| 13 | Pardubice | 8 | -6 | 5 | WDLLD |
| 14 | Artis | 8 | -11 | 4 | LLWLL |
| 15 | Slovácko | 8 | -9 | 3 | LDDLL |
| Artis | Bohemians 1905 | |
|---|---|---|
| Αγώνες | 8 | 7 |
| Γκολ Υπέρ | 7 | 8 |
| Γκολ Κατά | 18 | 9 |
| Μ.Ο. Υπέρ | 0.9 | 1.1 |
| Μ.Ο. Κατά | 2.3 | 1.3 |
| Ανέπαφη Εστία | 0 | 3 |
Η Bohemians 1905 είναι το φαβορί με 49%· το προβλεπόμενο σκορ μας είναι 1-2.
Win Probabilities: Artis: 28% · Draw: 23% · Bohemians 1905: 49%
Form (latest first): Artis: DLLWL · Bohemians 1905: LWLDD
Czech Liga

Η Nottingham Forest υποδέχεται την Coventry City στην Premier League το Σάββατο 19 Σεπτεμβρίου 2026 στις 17:30. Προεπισκόπηση της αναμέτρησης στο City Ground.

Ο Χάρι Κέιν σπάει ένα ρεκόρ της Μπουντεσλίγκα 49 ετών με το 100ο γκολ του, η Άστον Βίλα κερδίζει τους Σπερς και η Νιούκαστλ τερματίζει την αήττητη αρχή της Χαλ σε μια γεμάτη δράση περίληψη του Σαββατοκύριακου.

Η Millwall υποδέχεται τη φορμαρισμένη West Ham στο 100ό ντέρμπι των Dockers μετά από 14 χρόνια αναμονής. Αναλύουμε τις τακτικές τάσεις, το 'κατάρα' του 1988 και τι θα μπορούσε να το κρίνει.