Q73LjguoG4Xl8HJFoi0NbLZ47EN
Betora

Προηγμένη πλατφόρμα ανάλυσης ποδοσφαίρου που σας βοηθά να λαμβάνετε εξυπνότερες αποφάσεις με γνώμονα τα δεδομένα.

info@betora.appXTikTok18+ Age Restriction

Προϊόν

  • Προβλέψεις
  • Αποτελέσματα
  • Δωρεάν Προβλέψεις
  • Αυριανά προγνωστικά
  • Προγνωστικά Σαββατοκύριακου
  • Ποδοσφαιρικά νέα

Διοργανώσεις

  • Champions League
  • Europa League
  • Premier League
  • La Liga
  • Serie A
  • Bundesliga
  • Ligue 1
  • Brasileirão

Πόροι

  • Προτάσεις Στοιχημάτων
  • Και οι Δύο Σκοράρουν
  • Πάνω/Κάτω 2.5
  • Προβλέψεις ισοπαλίας
  • Ακριβές Σκορ
  • Ποιος κερδίζει τη Bundesliga;
  • Ποιος κερδίζει τη Ligue 1;
  • Ποιος κερδίζει τη La Liga;
  • Ποιος κερδίζει τη Serie A;
  • Ποιος κερδίζει τη Premier League;

Δελτία & προγνωστικά

  • Προγνωστικά Quiniela
  • Προγνωστικά Loto Foot
  • Προγνωστικά Mega Jackpot
  • Tipphilfe Bundesliga
  • Παρολί της ημέρας

Χαρακτηριστικά

  • Πώς Λειτουργεί
  • Επαληθευμένη ακρίβεια
  • Τιμολόγηση
  • Εργαλεία Pro
  • Δωρεάν widgets
  • Παιχνίδι Προβλέψεων

© 2026 Betora · Με επιφύλαξη παντός δικαιώματος.

  • Όροι Χρήσης
  • Πολιτική Απορρήτου
  • Πολιτική Cookies

Αποποίηση Ευθύνης: Οι προβλέψεις και οι αναλύσεις που παρέχονται σε αυτήν την ιστοσελίδα προορίζονται μόνο για ενημερωτικούς και ψυχαγωγικούς σκοπούς. Δεν εγγυόμαστε την ακρίβεια καμίας πληροφορίας. Αυτό το περιεχόμενο δεν αποτελεί οικονομική ή στοιχηματική συμβουλή. Παρακαλούμε στοιχηματίστε υπεύθυνα.

Αγώνες
Ζωντανά
ΠαίξεNEW
Νέα
Στατιστικά ακρίβειας
Τιμολόγηση
  1. Αρχική
  2. FA Cup
  3. Uxbridge vs Hungerford Town

Uxbridge vs Hungerford Town

Αποτέλεσμα • FA Cup·Uxbridge·Hungerford Town

FA Cup
FA Cup
3 Οκτ 2026
17:00 (Αθήνα)
medium Εμπιστοσύνη
ΝΙΚΗΤΉΣ
Uxbridge

Uxbridge

Νίκη
Τελικό Σκορ
3-1
Πρόβλεψη: 1-0
Τελικό Σκορ
3-1
Πρόβλεψη: 1-0
Αποδόσεις
11.55
X4.50
24.10
medium Εμπιστοσύνη
Hungerford Town

Hungerford Town

Φιλοξενούμενος
Αποδόσεις
11.55
X4.50
24.10
Πιθανότητες Νίκης
53%
Uxbridge
24%
Ισοπαλία
23%
Hungerford Town
Γηπεδούχος1.5553%
Ισοπαλία4.5024%
Φιλοξενούμενος4.1023%

Όραμα του Μαντείου

medium Εμπιστοσύνη
“

Η Uxbridge έχει ένα ελαφρύ πλεονέκτημα, υποστηριριζόμενη από ένα αψεγάδιαστο ιστορικό άμεσων αναμετρήσεων και ένα αήττητο σερί τεσσάρων αγώνων. Η ισχυρή άμυνα της Hungerford και το πρόσφατο ποσοστό νικών της την καθιστούν επικίνδυνο αουτσάιντερ, επομένως αναμένεται ένα αμφίρροπο παιχνίδι με λίγα γκολ.

Το AI μοντέλο μας αναλύει αυτόν τον αγώνα FA Cup μεταξύ Uxbridge και Hungerford Town χρησιμοποιώντας ιστορικά δεδομένα, τρέχουσα φόρμα, μεταξύ τους αποτελέσματα και τακτικούς δείκτες. Το μοντέλο δίνει στην Uxbridge πιθανότητα νίκης 53%, ισοπαλία 24% και στην Hungerford Town πιθανότητα νίκης 23%. Το πιο πιθανό σκορ είναι 1-0. Πιθανότητα και οι δύο σκοράρουν: 54%. Αυτή η πρόβλεψη έχει medium εμπιστοσύνη βάσει της ποιότητας των διαθέσιμων δεδομένων.

BTTS: 54%

Γεγονότα Αγώνα

  1. Γκολ: M. Ciaran
    9'
    Γκολ: M. CiaranUxbridge
Κοινοποίηση Πρόβλεψης

Analysi AI kai Axiologisi Provlepsis

Ανάλυση & Κρίσιμες Μάχες

Με ΤΝ
Μονομαχίες Βασικών Παικτών
1Το ιστορικό πλεονέκτημα της Uxbridge έναντι της πρόσφατης φόρμας της Hungerford
2Η αμυντική ικανότητα της Hungerford να περιορίσει την επίθεση της Uxbridge
3Η μάχη για τον έλεγχο του κέντρου και την αξιοποίηση των ευκαιριών
Δυνατά Σημεία · Αδυναμίες

Uxbridge

  • Αήττητη στους τελευταίους τέσσερις αγώνες
  • Ισχυρό ιστορικό άμεσων αναμετρήσεων με την Hungerford Town
  • Μόνο ένα παιχνίδι χωρίς γκολ παθητικό στα τελευταία πέντε παιχνίδια
  • Μέτριο εντός έδρας ρεκόρ αυτή τη σεζόν (μία νίκη, μία ισοπαλία)

Hungerford Town

  • Τέλειο ποσοστό νικών στα τελευταία πέντε παιχνίδια
  • Σταθερή αμυντική επίδοση με δύο παιχνίδια χωρίς γκολ παθητικό στα τελευταία πέντε
  • Αποτυχία στο σκοράρισμα σε δύο από τα τελευταία πέντε παιχνίδια
  • Κακό ιστορικό άμεσων αναμετρήσεων με την Uxbridge

Συνδυασμένη Ανάλυση

Μέτρια Συμφωνία
Betora AI
53%
API-Football
35%
44%
Uxbridge443027

Moderate agreement on home win (44%).

Ανάλυση ΤΝΜέτρια Εμπιστοσύνη

Η Uxbridge εισέρχεται σε αυτόν τον αγώνα του FA Cup ως το ελαφρύ φαβορί, με την αγορά και το στατιστικό μοντέλο να υποδεικνύουν νίκη εντός έδρας ή τουλάχιστον μοιρασιά. Η πρόσφατη φόρμα της γηπεδούχου ομάδας είναι σταθερή και το ιστορικό της σε άμεσες αναμετρήσεις με την Hungerford Town είναι αψεγάδιαστο στις τελευταίες πέντε συναντήσεις.

Ανάλυση Φόρμας: Η Uxbridge βρίσκεται σε αήττητο σερί τεσσάρων αγώνων, σκοράροντας επτά γκολ και δεχόμενη μόλις δύο στα τελευταία πέντε παιχνίδια της. Η Hungerford Town κατέχει ποσοστό νικών 100% στην ίδια περίοδο, σκοράροντας επίσης επτά γκολ αλλά δεχόμενη μόνο ένα, με δύο παιχνίδια χωρίς γκολ παθητικό. Και οι δύο ομάδες βρίσκονται σε καλό επιθετικό ρυθμό, αλλά η αποτυχία της Hungerford να σκοράρει σε δύο από τα τελευταία πέντε παιχνίδια της υποδηλώνει περιστασιακή έλλειψη αποτελεσματικότητας μπροστά στο τέρμα.

Βασικοί Παράγοντες: Το ιστορικό των άμεσων αναμετρήσεων ευνοεί κατά πολύ την Uxbridge, με δύο νίκες στις τελευταίες πέντε συναντήσεις και καμία ήττα. Το πλεονέκτημα έδρας είναι ένας παράγοντας, αν και το εντός έδρας ρεκόρ της Uxbridge αυτή τη σεζόν είναι μέτριο (μία νίκη, μία ισοπαλία σε δύο παιχνίδια). Αμυντικά, η σύγκριση API κατατάσσει την άμυνα της Hungerford σημαντικά υψηλότερα, γεγονός που θα μπορούσε να κάνει αυτό το παιχνίδι αμφίρροπο και με λίγα γκολ. Ο καιρός είναι ουδέτερος, χωρίς σημαντικό άνεμο ή βροχή που αναμένεται να διαταράξουν το παιχνίδι.

Συμπέρασμα: Τα δεδομένα υποδηλώνουν μια αμφίρροπη αναμέτρηση, αλλά το ιστορικό πλεονέκτημα της Uxbridge και η ελαφρά προτίμηση της αγοράς την καθιστούν πιθανότερο νικητή. Ωστόσο, η σταθερή αμυντική επίδοση της Hungerford και η πρόσφατη συνήθεια νικών της σημαίνουν ότι μια ισοπαλία ή μια έκπληξη εκτός έδρας δεν μπορεί να αποκλειστεί. Το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι μια οριακή νίκη της Uxbridge ή μια ισοπαλία με λίγα γκολ.

Στατιστικό ΠλαίσιοUxbridge

Double chance : Uxbridge or draw

Σύγκριση Ομάδων

Με ΤΝ
UxbridgeHungerford Town
49%Δύναμη50%
50%Επιθετικό Δυναμικό50%
33%Αμυντικό Δυναμικό67%
50%Κατανομή Poisson50%
100%Δύναμη H2H50%
88%Γκολ H2H13%
49%Κερδίζει το Παιχνίδι50%
Μεταξύ τους →Τραυματίες · UxbridgeΤραυματίες · Hungerford TownΖωντανά αποτελέσματα →

Στατιστικό Πλαίσιο

Uxbridge

WDW
  • W22 Σεπ 26ΕΚΤ · Farnborough0-2
  • D19 Σεπ 26ΕΝΤ · Farnborough2-2
  • W5 Σεπ 26ΕΝΤ · Haywards Heath Town3-0

Hungerford Town

WW
  • W19 Σεπ 26ΕΚΤ · Slimbridge1-3
  • W5 Σεπ 26ΕΚΤ · Wells City0-4

Μεταξύ τους

2
Uxbridge
0
Ισοπαλίες
0
Hungerford Town
  • 7 Μαρ 26Hungerford Town – Uxbridge0-4
  • 14 Οκτ 25Uxbridge – Hungerford Town3-1

Στατιστικά Σεζόν — 2026

UxbridgeHungerford Town
Αγώνες42
Γκολ Υπέρ107
Γκολ Κατά31
Μ.Ο. Υπέρ2.53.5
Μ.Ο. Κατά0.80.5
Ανέπαφη Εστία21

Uxbridge vs Hungerford Town — Analysi Agoniston

Η Uxbridge έχει ένα ελαφρύ πλεονέκτημα, υποστηριριζόμενη από ένα αψεγάδιαστο ιστορικό άμεσων αναμετρήσεων και ένα αήττητο σερί τεσσάρων αγώνων. Η ισχυρή άμυνα της Hungerford και το πρόσφατο ποσοστό νικών της την καθιστούν επικίνδυνο αουτσάιντερ, επομένως αναμένεται ένα αμφίρροπο παιχνίδι με λίγα γκολ.

Η Uxbridge εισέρχεται σε αυτόν τον αγώνα του FA Cup ως το ελαφρύ φαβορί, με την αγορά και το στατιστικό μοντέλο να υποδεικνύουν νίκη εντός έδρας ή τουλάχιστον μοιρασιά. Η πρόσφατη φόρμα της γηπεδούχου ομάδας είναι σταθερή και το ιστορικό της σε άμεσες αναμετρήσεις με την Hungerford Town είναι αψεγάδιαστο στις τελευταίες πέντε συναντήσεις.

Ανάλυση Φόρμας: Η Uxbridge βρίσκεται σε αήττητο σερί τεσσάρων αγώνων, σκοράροντας επτά γκολ και δεχόμενη μόλις δύο στα τελευταία πέντε παιχνίδια της. Η Hungerford Town κατέχει ποσοστό νικών 100% στην ίδια περίοδο, σκοράροντας επίσης επτά γκολ αλλά δεχόμενη μόνο ένα, με δύο παιχνίδια χωρίς γκολ παθητικό. Και οι δύο ομάδες βρίσκονται σε καλό επιθετικό ρυθμό, αλλά η αποτυχία της Hungerford να σκοράρει σε δύο από τα τελευταία πέντε παιχνίδια της υποδηλώνει περιστασιακή έλλειψη αποτελεσματικότητας μπροστά στο τέρμα.

Βασικοί Παράγοντες: Το ιστορικό των άμεσων αναμετρήσεων ευνοεί κατά πολύ την Uxbridge, με δύο νίκες στις τελευταίες πέντε συναντήσεις και καμία ήττα. Το πλεονέκτημα έδρας είναι ένας παράγοντας, αν και το εντός έδρας ρεκόρ της Uxbridge αυτή τη σεζόν είναι μέτριο (μία νίκη, μία ισοπαλία σε δύο παιχνίδια). Αμυντικά, η σύγκριση API κατατάσσει την άμυνα της Hungerford σημαντικά υψηλότερα, γεγονός που θα μπορούσε να κάνει αυτό το παιχνίδι αμφίρροπο και με λίγα γκολ. Ο καιρός είναι ουδέτερος, χωρίς σημαντικό άνεμο ή βροχή που αναμένεται να διαταράξουν το παιχνίδι.

Συμπέρασμα: Τα δεδομένα υποδηλώνουν μια αμφίρροπη αναμέτρηση, αλλά το ιστορικό πλεονέκτημα της Uxbridge και η ελαφρά προτίμηση της αγοράς την καθιστούν πιθανότερο νικητή. Ωστόσο, η σταθερή αμυντική επίδοση της Hungerford και η πρόσφατη συνήθεια νικών της σημαίνουν ότι μια ισοπαλία ή μια έκπληξη εκτός έδρας δεν μπορεί να αποκλειστεί. Το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι μια οριακή νίκη της Uxbridge ή μια ισοπαλία με λίγα γκολ.

Win Probabilities: Uxbridge: 53% · Draw: 24% · Hungerford Town: 23%

Predicted Score: 1-0 (14.0% chance)

Over 2.5: 48% · Under 2.5: 52% · BTTS: 54%

H2H: Uxbridge wins: 2 · Draws: 0 · Hungerford Town wins: 0

Form (latest first): Uxbridge: WDW · Hungerford Town: WW

  • Το ιστορικό πλεονέκτημα της Uxbridge έναντι της πρόσφατης φόρμας της Hungerford
  • Η αμυντική ικανότητα της Hungerford να περιορίσει την επίθεση της Uxbridge
  • Η μάχη για τον έλεγχο του κέντρου και την αξιοποίηση των ευκαιριών

Σχετικά Νέα

FA Cup

A vibrant scene at Wembley Stadium as Manchester City players celebrate Antoine Semenyo's stunning backheel goal against Chelsea. The players are in their sky blue kits, with the stadium filled with c

Η Μάντσεστερ Σίτι κατακτά το FA Cup με το εκπληκτικό γκολ του Σεμένιο

Η Μάντσεστερ Σίτι κατέκτησε το FA Cup με ένα εντυπωσιακό γκολ του Αντουάν Σεμένιο, νικώντας την Τσέλσι με 1-0 σε έναν αμφίρροπο τελικό στο Γουέμπλεϊ.

17 Μαΐ 2026
A vibrant scene from the FA Cup final at Wembley, with Manchester City players in their sky blue kits celebrating Semenyo's stunning backheel goal against Chelsea, set against a packed stadium atmosph

Η Celtic Στέφθηκε Πρωταθλήτρια. Η Man City Κατέκτησε το Κύπελλο Αγγλίας

Η Celtic κερδίζει τον τίτλο της Scottish Premiership, ενώ η Manchester City θριαμβεύει στον τελικό του FA Cup, σηματοδοτώντας ένα συναρπαστικό τέλος της ποδοσφαιρικής σεζόν.

16 Μαΐ 2026
A vibrant scene at Wembley Stadium during the FA Cup final, with Manchester United players in their red jerseys and Arsenal players in their yellow kits. The atmosphere is charged with excitement, sho

Η Επιστροφή του Μουρίνιο στη Ρεάλ Μαδρίτης: Περίληψη της Ημέρας Αγώνα

Η επιστροφή του Ζοζέ Μουρίνιο στη Ρεάλ Μαδρίτης συμπίπτει με τον τελικό του FA Cup μεταξύ Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ και Άρσεναλ. Εξετάζονται βασικές αναλύσεις και στιγμιότυπα της ημέρας αγώνα.

16 Μαΐ 2026
Δείτε όλα τα νέα
FA Cup

FA Cup

England15 · Επερχόμενοι Αγώνες
FA CupEngland
Southend
17 Οκτ17:00
Berkhamsted
12.9434%
X3.3330%
22.7836%
FA CupEngland
Bury
17 Οκτ17:00
Harrogate Town
12.5040%
X3.7027%
23.0333%
FA CupEngland
Hartlepool
17 Οκτ17:00
Marine
13.3330%
X3.5728%
22.3842%
FA CupEngland
Carlisle
17 Οκτ17:00
Tamworth
12.7836%
X3.3330%
22.9434%
FA CupEngland
Aldershot Town
17 Οκτ17:00
Tadley Calleva
13.3330%
X3.5728%
22.3842%
FA CupEngland
Barrow
17 Οκτ17:00
Gloucester City
12.7836%
X3.5728%
22.7836%
FA CupEngland
Eastleigh
17 Οκτ17:00
Brentwood Town
13.3330%
X3.3330%
22.5040%
FA CupEngland
Torquay
17 Οκτ17:00
Oxford City
13.0333%
X3.1332%
22.8635%
FA CupEngland
Dover
17 Οκτ17:00
Dorking Wanderers
12.7836%
X3.1332%
23.1332%
FA CupEngland
Boreham Wood
17 Οκτ17:00
Woking
12.2245%
X3.7027%
23.5728%
FA CupEngland
Sutton Utd
17 Οκτ17:00
Truro City
12.3842%
X3.0333%
24.0025%
FA CupEngland
FC Halifax Town
17 Οκτ17:00
South Shields
13.3330%
X3.7027%
22.3343%
FA CupEngland
Chorley
17 Οκτ17:00
Worcester City
12.6338%
X3.1332%
23.3330%
FA CupEngland
Kidderminster Harriers
17 Οκτ17:00
Solihull Moors
13.3330%
X3.3330%
22.5040%
FA CupEngland
Leatherhead
17 Οκτ17:00
Yeovil Town
12.9434%
X3.3330%
22.7836%

Συμβουλές Στοιχήματος

Προγνωστικά ακριβές σκορ σήμεραΠρογνωστικάΣκοράρουν ΑμφότεροιOver/Under 2.5Δωρεάν Tips