Q73LjguoG4Xl8HJFoi0NbLZ47EN
Betora

Προηγμένη πλατφόρμα ανάλυσης ποδοσφαίρου που σας βοηθά να λαμβάνετε εξυπνότερες αποφάσεις με γνώμονα τα δεδομένα.

info@betora.appXTikTok18+ Age Restriction

Προϊόν

  • Προβλέψεις
  • Αποτελέσματα
  • Δωρεάν Προβλέψεις
  • Αυριανά προγνωστικά
  • Προγνωστικά Σαββατοκύριακου
  • Ποδοσφαιρικά νέα

Διοργανώσεις

  • Champions League
  • Europa League
  • Premier League
  • La Liga
  • Serie A
  • Bundesliga
  • Ligue 1
  • Brasileirão

Πόροι

  • Προτάσεις Στοιχημάτων
  • Και οι Δύο Σκοράρουν
  • Πάνω/Κάτω 2.5
  • Προβλέψεις ισοπαλίας
  • Ακριβές Σκορ
  • Ποιος κερδίζει τη Bundesliga;
  • Ποιος κερδίζει τη Ligue 1;
  • Ποιος κερδίζει τη La Liga;
  • Ποιος κερδίζει τη Serie A;
  • Ποιος κερδίζει τη Premier League;

Δελτία & προγνωστικά

  • Προγνωστικά Quiniela
  • Προγνωστικά Loto Foot
  • Προγνωστικά Mega Jackpot
  • Tipphilfe Bundesliga
  • Παρολί της ημέρας

Χαρακτηριστικά

  • Πώς Λειτουργεί
  • Επαληθευμένη ακρίβεια
  • Τιμολόγηση
  • Εργαλεία Pro
  • Δωρεάν widgets
  • Παιχνίδι Προβλέψεων

© 2026 Betora · Με επιφύλαξη παντός δικαιώματος.

  • Όροι Χρήσης
  • Πολιτική Απορρήτου
  • Πολιτική Cookies

Αποποίηση Ευθύνης: Οι προβλέψεις και οι αναλύσεις που παρέχονται σε αυτήν την ιστοσελίδα προορίζονται μόνο για ενημερωτικούς και ψυχαγωγικούς σκοπούς. Δεν εγγυόμαστε την ακρίβεια καμίας πληροφορίας. Αυτό το περιεχόμενο δεν αποτελεί οικονομική ή στοιχηματική συμβουλή. Παρακαλούμε στοιχηματίστε υπεύθυνα.

Αγώνες
Ζωντανά
ΠαίξεNEW
Νέα
Στατιστικά ακρίβειας
Τιμολόγηση
  1. Αρχική
  2. Ligue 2
  3. Montpellier vs PAU

Montpellier vs PAU

Αποτέλεσμα • Ligue 2·Montpellier·PAU

Ligue 2
Ligue 2
11 Σεπ 2026
21:00 (Αθήνα)
medium Εμπιστοσύνη
ΝΙΚΗΤΉΣ
Montpellier

Montpellier

Νίκη
Τελικό Σκορ
1-0
Πρόβλεψη: 1-0
Τελικό Σκορ
1-0
Πρόβλεψη: 1-0
Αποδόσεις
11.85
X3.63
24.41
Γήπεδο
Stade de la Mosson
medium Εμπιστοσύνη
PAU

PAU

Φιλοξενούμενος
Αποδόσεις
11.85
X3.63
24.41
Γήπεδο
Stade de la Mosson
Πιθανότητες Νίκης
47%
Montpellier
28%
Ισοπαλία
25%
PAU
Γηπεδούχος1.8547%
Ισοπαλία3.6328%
Φιλοξενούμενος4.4125%

Όραμα του Μαντείου

medium Εμπιστοσύνη
“

Η Μονπελιέ είναι το φαβορί με 43% πιθανότητα νίκης εντός έδρας εναντίον της PAU. Η ισοπαλία αξιολογείται στο 29% και η εκτός έδρας νίκη στο 28%, οπότε οι αριθμοί δείχνουν ένα αποτέλεσμα εντός έδρας.

Το AI μοντέλο μας αναλύει αυτόν τον αγώνα Ligue 2 μεταξύ Montpellier και PAU χρησιμοποιώντας ιστορικά δεδομένα, τρέχουσα φόρμα, μεταξύ τους αποτελέσματα και τακτικούς δείκτες. Το μοντέλο δίνει στην Montpellier πιθανότητα νίκης 47%, ισοπαλία 28% και στην PAU πιθανότητα νίκης 25%. Το πιο πιθανό σκορ είναι 1-0. Πιθανότητα και οι δύο σκοράρουν: 40%. Αυτή η πρόβλεψη έχει medium εμπιστοσύνη βάσει της ποιότητας των διαθέσιμων δεδομένων.

BTTS: 40%

Γεγονότα Αγώνα

  1. 51'
    Κίτρινη Κάρτα: Abdel Hakim AbdallahPAU
    Κίτρινη Κάρτα: Abdel Hakim Abdallah
  2. Κίτρινη Κάρτα: Julien Laporte
    54'
    Κίτρινη Κάρτα: Julien LaporteMontpellier
  3. 60'
    Κίτρινη Κάρτα: Cheikh FallPAU
    Κίτρινη Κάρτα: Cheikh Fall
  4. Αλλαγή: Daryll BenlahlouΈξω: Grégory Ayem
    63'
    Αλλαγή: Daryll BenlahlouMontpellier · Έξω: Grégory Ayem
  5. Αλλαγή: Théo ChennahiΈξω: Daylam Meddah
    63'
    Αλλαγή: Théo ChennahiMontpellier · Έξω: Daylam Meddah
  6. 63'
    Αλλαγή: Jeremy SebasPAU · Έξω: Babacar Leye
    Αλλαγή: Jeremy SebasΈξω: Babacar Leye
  7. 71'
    Αλλαγή: Luan GadegbekuPAU · Έξω: Lorenzo Rajot
    Αλλαγή: Luan GadegbekuΈξω: Lorenzo Rajot
  8. Γκολ: Theo Sainte LuceΑσίστ: Florian Tardieu
    72'
    Γκολ: Theo Sainte LuceMontpellier · Ασίστ: Florian Tardieu
  9. 77'
    Αλλαγή: Bilal BrahimiPAU · Έξω: Hacene Benali
    Αλλαγή: Bilal BrahimiΈξω: Hacene Benali
  10. 77'
    Αλλαγή: Tom SaettelPAU · Έξω: Cheikh Fall
    Αλλαγή: Tom SaettelΈξω: Cheikh Fall
  11. 77'
    Αλλαγή: Mathys TourrainePAU · Έξω: Tom Pouilly
    Αλλαγή: Mathys TourraineΈξω: Tom Pouilly
  12. Αλλαγή: Hichem AbderrebiΈξω: Yaël Mouanga Boudzoumou
    78'
    Αλλαγή: Hichem AbderrebiMontpellier · Έξω: Yaël Mouanga Boudzoumou
  13. Κίτρινη Κάρτα: Hichem Abderrebi
    89'
    Κίτρινη Κάρτα: Hichem AbderrebiMontpellier
  14. 90+3'
    Κίτρινη Κάρτα: Luan GadegbekuPAU
    Κίτρινη Κάρτα: Luan Gadegbeku
Κοινοποίηση Πρόβλεψης

Analysi AI kai Axiologisi Provlepsis

Ανάλυση & Κρίσιμες Μάχες

Με ΤΝ
Μονομαχίες Βασικών Παικτών
1M. Michel vs H. Benali: Ο τερματοφύλακας της Μονπελιέ αντιμετωπίζει την επιθετική απειλή της PAU σε ένα παιχνίδι όπου οι καθαρές ευκαιρίες μπορεί να είναι σπάνιες.; J. Laporte vs A. Briançon: Μια αμυντική μονομαχία μεταξύ του κεντρικού αμυντικού της Μονπελιέ και του έμπειρου αμυντικού της PAU που θα μπορούσε να αποφασίσει ποιος θα κρατήσει ανέπαφη την εστία του.; Everson vs B. Maubleu: Η επιθετική έξοδος της Μονπελιέ δοκιμάζει τον τερματοφύλακα της PAU σε μια αναμέτρηση που αναμένεται να έχει λίγα γκολ.
Δυνατά Σημεία · Αδυναμίες

Montpellier

  • Τρεις φορές ανέπαφη εστία στα τελευταία πέντε παιχνίδια;
  • Ισχυρό αμυντικό ρεκόρ με μόλις τέσσερα γκολ που δέχτηκαν σε πέντε παιχνίδια;
  • Χαμηλό ποσοστό σκοραρίσματος 0,8 γκολ ανά παιχνίδι;
  • Καμία νίκη σε δύο εντός έδρας παιχνίδια αυτή τη σεζόν;

PAU

  • Αήττητη στα τελευταία δύο παιχνίδια με συνεχόμενες ισοπαλίες;
  • Ισχυρό ιστορικό αναμετρήσεων με δύο νίκες στις τελευταίες πέντε συναντήσεις;
  • Απέτυχε να σκοράρει σε δύο από τα τελευταία πέντε παιχνίδια;
  • Χαμηλό ποσοστό νικών 20% στην πρόσφατη φόρμα;

Συνδυασμένη Ανάλυση

Χαμηλή Συμφωνία
Betora AI
47%
API-Football
45%
37%
Ισοπαλία293735

Models disagree significantly. Suggests draw (37%) but proceed with caution.

Ανάλυση ΤΝΜέτρια Εμπιστοσύνη

Η Μονπελιέ είναι το ελαφρύ φαβορί για αυτή τη συνάντηση της Ligue 2 στο Σταντ ντε λα Μοσόν, αν και τα δεδομένα δείχνουν έναν αμφίρροπο αγώνα με λίγα γκολ παρά μια άνετη εντός έδρας νίκη.

Ανάλυση Φόρμας: Η Μονπελιέ έρχεται με πρόσφατο μικτό ρεκόρ, αλλά ήταν εξαιρετική αμυντικά, κρατώντας τρεις φορές ανέπαφη την εστία της στα τελευταία πέντε παιχνίδια, δεχόμενη μόλις τέσσερα γκολ. Η PAU ήταν πιο δύσκολο να ηττηθεί από ό,τι υποδηλώνει το ποσοστό νικών της, μετρώντας δύο ισοπαλίες στα τελευταία δύο παιχνίδια, αλλά απέτυχε να σκοράρει σε δύο από τα τελευταία πέντε και έχει ένα μέτριο προφίλ εκτός έδρας.

Βασικοί Παράγοντες: Το ιστορικό των μεταξύ τους αναμετρήσεων είναι το ισχυρότερο αντίβαρο στον εντός έδρας φαβοριτισμό — η PAU έχει κερδίσει δύο από τις τελευταίες πέντε συναντήσεις με μόνο μία ισοπαλία και καμία νίκη της Μονπελιέ. Το εντός έδρας ρεκόρ της Μονπελιέ με δύο ισοπαλίες σε δύο παιχνίδια δείχνει ότι είναι δύσκολο να ηττηθεί στο Μοσόν, αλλά δυσκολεύεται επίσης να μετατρέψει τον έλεγχο του χώρου σε νίκες. Το στατιστικό μοντέλο τείνει προς έναν αγώνα με λίγα γκολ με διπλή ευκαιρία ισοπαλίας ή εκτός έδρας νίκης, γεγονός που μετριάζει την εμπιστοσύνη σε μια εντός έδρας νίκη.

Συμπέρασμα: Η αμυντική σταθερότητα και το πλεονέκτημα έδρας της Μονπελιέ της δίνουν ένα ελαφρύ πλεονέκτημα, αλλά το ιστορικό των μεταξύ τους αναμετρήσεων της PAU και η προσδοκία λίγων γκολ καθιστούν αυτή την αναμέτρηση πραγματικά αμφίρροπη. Μια εντός έδρας νίκη με μικρή διαφορά ή μια ισοπαλία είναι τα πιο πιθανά αποτελέσματα, με πιθανότητα χαμηλού συνολικού αριθμού γκολ.

Στατιστικό ΠλαίσιοPAU

Combo Double chance : draw or PAU and -3.5 goals

Σύγκριση Ομάδων

Με ΤΝ
MontpellierPAU
40%Δύναμη59%
50%Επιθετικό Δυναμικό50%
56%Αμυντικό Δυναμικό44%
50%Κατανομή Poisson50%
13%Δύναμη H2H88%
25%Γκολ H2H75%
40%Κερδίζει το Παιχνίδι59%
Μεταξύ τους →Τραυματίες · MontpellierΤραυματίες · PAUΖωντανά αποτελέσματα →

Στατιστικό Πλαίσιο

Montpellier

WDLDW
  • W9 Οκτ 26ΕΝΤ · Grenoble2-0
  • D18 Σεπ 26ΕΚΤ · Reims1-1
  • L5 Σεπ 26ΕΚΤ · Saint Etienne3-1
  • D28 Αυγ 26ΕΝΤ · Boulogne0-0
  • W21 Αυγ 26ΕΚΤ · Dunkerque0-1

PAU

WWDDL
  • W9 Οκτ 26ΕΝΤ · Laval3-2
  • W18 Σεπ 26ΕΝΤ · Dunkerque2-0
  • D4 Σεπ 26ΕΝΤ · Sochaux1-1
  • D28 Αυγ 26ΕΚΤ · Rodez2-2
  • L21 Αυγ 26ΕΝΤ · Nancy0-1

Βαθμολογία

ΘΑγΔΓΒΦόρμα
2RED Star FC 938+317WWWWL
3Montpellier8+315WDWLD
4Reims8+614DDWDW
5Nancy8+213WWLLW
6Annecy8+113WLLWD
7Dijon8+212WWWDL
8PAU8+111WWLDD
9Sochaux8-111DDWDD

Μεταξύ τους

0
Montpellier
1
Ισοπαλίες
2
PAU
  • 20 Μαρ 26PAU – Montpellier0-0
  • 6 Δεκ 25Montpellier – PAU0-1
  • 6 Ιαν 23PAU – Montpellier2-1

Στατιστικά Σεζόν — 2026

MontpellierPAU
Αγώνες77
Γκολ Υπέρ66
Γκολ Κατά56
Μ.Ο. Υπέρ0.90.9
Μ.Ο. Κατά0.70.9
Ανέπαφη Εστία42

Montpellier vs PAU — Analysi Agoniston

Η Μονπελιέ είναι το φαβορί με 43% πιθανότητα νίκης εντός έδρας εναντίον της PAU. Η ισοπαλία αξιολογείται στο 29% και η εκτός έδρας νίκη στο 28%, οπότε οι αριθμοί δείχνουν ένα αποτέλεσμα εντός έδρας.

Η Μονπελιέ είναι το ελαφρύ φαβορί για αυτή τη συνάντηση της Ligue 2 στο Σταντ ντε λα Μοσόν, αν και τα δεδομένα δείχνουν έναν αμφίρροπο αγώνα με λίγα γκολ παρά μια άνετη εντός έδρας νίκη.

Ανάλυση Φόρμας: Η Μονπελιέ έρχεται με πρόσφατο μικτό ρεκόρ, αλλά ήταν εξαιρετική αμυντικά, κρατώντας τρεις φορές ανέπαφη την εστία της στα τελευταία πέντε παιχνίδια, δεχόμενη μόλις τέσσερα γκολ. Η PAU ήταν πιο δύσκολο να ηττηθεί από ό,τι υποδηλώνει το ποσοστό νικών της, μετρώντας δύο ισοπαλίες στα τελευταία δύο παιχνίδια, αλλά απέτυχε να σκοράρει σε δύο από τα τελευταία πέντε και έχει ένα μέτριο προφίλ εκτός έδρας.

Βασικοί Παράγοντες: Το ιστορικό των μεταξύ τους αναμετρήσεων είναι το ισχυρότερο αντίβαρο στον εντός έδρας φαβοριτισμό — η PAU έχει κερδίσει δύο από τις τελευταίες πέντε συναντήσεις με μόνο μία ισοπαλία και καμία νίκη της Μονπελιέ. Το εντός έδρας ρεκόρ της Μονπελιέ με δύο ισοπαλίες σε δύο παιχνίδια δείχνει ότι είναι δύσκολο να ηττηθεί στο Μοσόν, αλλά δυσκολεύεται επίσης να μετατρέψει τον έλεγχο του χώρου σε νίκες. Το στατιστικό μοντέλο τείνει προς έναν αγώνα με λίγα γκολ με διπλή ευκαιρία ισοπαλίας ή εκτός έδρας νίκης, γεγονός που μετριάζει την εμπιστοσύνη σε μια εντός έδρας νίκη.

Συμπέρασμα: Η αμυντική σταθερότητα και το πλεονέκτημα έδρας της Μονπελιέ της δίνουν ένα ελαφρύ πλεονέκτημα, αλλά το ιστορικό των μεταξύ τους αναμετρήσεων της PAU και η προσδοκία λίγων γκολ καθιστούν αυτή την αναμέτρηση πραγματικά αμφίρροπη. Μια εντός έδρας νίκη με μικρή διαφορά ή μια ισοπαλία είναι τα πιο πιθανά αποτελέσματα, με πιθανότητα χαμηλού συνολικού αριθμού γκολ.

Win Probabilities: Montpellier: 47% · Draw: 28% · PAU: 25%

Predicted Score: 1-0 (13.0% chance)

Over 2.5: 31% · Under 2.5: 69% · BTTS: 40%

H2H: Montpellier wins: 0 · Draws: 1 · PAU wins: 2

Form (latest first): Montpellier: WDLDW · PAU: WWDDL

  • M. Michel vs H. Benali: Ο τερματοφύλακας της Μονπελιέ αντιμετωπίζει την επιθετική απειλή της PAU σε ένα παιχνίδι όπου οι καθαρές ευκαιρίες μπορεί να είναι σπάνιες.; J. Laporte vs A. Briançon: Μια αμυντική μονομαχία μεταξύ του κεντρικού αμυντικού της Μονπελιέ και του έμπειρου αμυντικού της PAU που θα μπορούσε να αποφασίσει ποιος θα κρατήσει ανέπαφη την εστία του.; Everson vs B. Maubleu: Η επιθετική έξοδος της Μονπελιέ δοκιμάζει τον τερματοφύλακα της PAU σε μια αναμέτρηση που αναμένεται να έχει λίγα γκολ.

Σχετικά Νέα

Ligue 2

Roma Injury Crisis: Dybala and Kone Add to Gasperini's Woes

Κρίση Τραυματισμών στη Ρόμα: Dybala και Koné Προσθέτουν στις Ανησυχίες του Gasperini

Η Ρόμα υφίσταται διπλό πλήγμα τραυματισμών με τους Paulo Dybala και Manu Koné να παθαίνουν προβλήματα στη σύγκρουση του Champions League με τη Ρεάλ Μαδρίτης, επιδεινώνοντας τις ανησυχίες του Gian Piero Gasperini για το ρόστερ.

15 Οκτ 2026
A vibrant scene at a football stadium showcasing players in Kith x Adidas gear, with the iconic F50 Spider boots prominently displayed. The atmosphere is electric, with fans in the stands wearing colo

Μόδα Συναντά το Ποδόσφαιρο: Η Αποκλειστική Συνεργασία της Kith με την Adidas

Kith και Adidas αποκαλύπτουν μια μπότα F50 Spider περιορισμένης έκδοσης, συνδυάζοντας streetwear με ποδοσφαιρική κουλτούρα, αλλά μόνο για επιλεγμένους οπαδούς.

7 Απρ 2026
Lazio Injury News: Gudmundsson Out, Rovella Nears Return

Ειδήσεις Τραυματισμών Λάτσιο: Ο Γκούντμουντσον Εκτός, ο Ροβέλα Πλησιάζει την Επιστροφή

Ο Άλμπερτ Γκούντμουντσον της Λάτσιο θα χάσει όλο τον Οκτώβριο λόγω τραυματισμού στο χέρι, ενώ οι Νικολό Ροβέλα και Άνταμ Μάρουσιτς πλησιάζουν στην επιστροφή τους, σύμφωνα την Corriere dello Sport.

15 Οκτ 2026
Δείτε όλα τα νέα
Ligue 2

Ligue 2

France15 · Επερχόμενοι Αγώνες
Ligue 2France
Guingamp
16 Οκτ21:00
PAU
12.0848%
X4.0025%
23.7027%
Ligue 2France
Reims
16 Οκτ21:00
Dijon
11.6959%
X4.5522%
25.2619%
Ligue 2France
Grenoble
16 Οκτ21:00
Boulogne
13.1332%
X3.2331%
22.7037%
Ligue 2France
Laval
16 Οκτ21:00
Clermont Foot
12.5639%
X3.2331%
23.3330%
Ligue 2France
Annecy
16 Οκτ21:00
Nancy
13.2331%
X3.4529%
22.5040%
Ligue 2France
Nantes
17 Οκτ15:00
Dunkerque
11.7557%
X3.8526%
25.8817%
Ligue 2France
Metz
17 Οκτ15:00
Sochaux
11.9651%
X3.4529%
25.0020%
Ligue 2France
RED Star FC 93
17 Οκτ21:00
Saint Etienne
14.5522%
X3.4529%
22.0449%
Ligue 2France
Rodez
19 Οκτ21:45
Montpellier
12.9434%
X3.8526%
22.5040%
Ligue 2France
Clermont Foot
23 Οκτ21:00
Guingamp
Πρώιμη πρόβλεψη
12.7037%
X3.5728%
22.8635%
Ligue 2France
Nancy
23 Οκτ21:00
Laval
Πρώιμη πρόβλεψη
11.5664%
X5.5618%
25.5618%
Ligue 2France
Sochaux
23 Οκτ21:00
Annecy
Πρώιμη πρόβλεψη
12.1746%
X4.1724%
23.3330%
Ligue 2France
PAU
23 Οκτ21:00
Grenoble
Πρώιμη πρόβλεψη
12.2245%
X4.0025%
23.3330%
Ligue 2France
Dunkerque
23 Οκτ21:00
Metz
Πρώιμη πρόβλεψη
12.8635%
X3.5728%
22.7037%
Ligue 2France
Montpellier
24 Οκτ15:00
RED Star FC 93
Πρώιμη πρόβλεψη
12.7836%
X3.5728%
22.7836%

Συμβουλές Στοιχήματος

Προγνωστικά ακριβές σκορ σήμεραΠρογνωστικάΣκοράρουν ΑμφότεροιOver/Under 2.5Δωρεάν Tips