Q73LjguoG4Xl8HJFoi0NbLZ47EN
Betora

Προηγμένη πλατφόρμα ανάλυσης ποδοσφαίρου που σας βοηθά να λαμβάνετε εξυπνότερες αποφάσεις με γνώμονα τα δεδομένα.

info@betora.appXTikTok18+ Age Restriction

Προϊόν

  • Προβλέψεις
  • Αποτελέσματα
  • Δωρεάν Προβλέψεις
  • Αυριανά προγνωστικά
  • Προγνωστικά Σαββατοκύριακου
  • Ποδοσφαιρικά νέα

Διοργανώσεις

  • Champions League
  • Europa League
  • Premier League
  • La Liga
  • Serie A
  • Bundesliga
  • Ligue 1
  • Brasileirão

Πόροι

  • Προτάσεις Στοιχημάτων
  • Και οι Δύο Σκοράρουν
  • Πάνω/Κάτω 2.5
  • Προβλέψεις ισοπαλίας
  • Ακριβές Σκορ
  • Ποιος κερδίζει τη Bundesliga;
  • Ποιος κερδίζει τη Ligue 1;
  • Ποιος κερδίζει τη La Liga;
  • Ποιος κερδίζει τη Serie A;
  • Ποιος κερδίζει τη Premier League;

Δελτία & προγνωστικά

  • Προγνωστικά Quiniela
  • Προγνωστικά Loto Foot
  • Προγνωστικά Mega Jackpot
  • Tipphilfe Bundesliga
  • Παρολί της ημέρας

Χαρακτηριστικά

  • Πώς Λειτουργεί
  • Επαληθευμένη ακρίβεια
  • Τιμολόγηση
  • Εργαλεία Pro
  • Δωρεάν widgets
  • Παιχνίδι Προβλέψεων

© 2026 Betora · Με επιφύλαξη παντός δικαιώματος.

  • Όροι Χρήσης
  • Πολιτική Απορρήτου
  • Πολιτική Cookies

Αποποίηση Ευθύνης: Οι προβλέψεις και οι αναλύσεις που παρέχονται σε αυτήν την ιστοσελίδα προορίζονται μόνο για ενημερωτικούς και ψυχαγωγικούς σκοπούς. Δεν εγγυόμαστε την ακρίβεια καμίας πληροφορίας. Αυτό το περιεχόμενο δεν αποτελεί οικονομική ή στοιχηματική συμβουλή. Παρακαλούμε στοιχηματίστε υπεύθυνα.

Αγώνες
Ζωντανά
ΠαίξεNEW
Νέα
Στατιστικά ακρίβειας
Τιμολόγηση
  1. Αρχική
  2. Liga I
  3. AFC Hermannstadt vs Farul Constanta

AFC Hermannstadt vs Farul Constanta

Αποτέλεσμα • Liga I·AFC Hermannstadt·Farul Constanta

Liga I
Liga I
10 Απρ 2026
19:00 (Αθήνα)
medium Εμπιστοσύνη
ΝΙΚΗΤΉΣ
AFC Hermannstadt

AFC Hermannstadt

Νίκη
Τελικό Σκορ
1-0
Πρόβλεψη: 2-1
Τελικό Σκορ
1-0
Πρόβλεψη: 2-1
Αποδόσεις
12.15
X3.30
23.25
Γήπεδο
Stadionul Municipal
medium Εμπιστοσύνη
Farul Constanta

Farul Constanta

Φιλοξενούμενος
Αποδόσεις
12.15
X3.30
23.25
Γήπεδο
Stadionul Municipal
Πιθανότητες Νίκης
48%
AFC Hermannstadt
28%
Ισοπαλία
24%
Farul Constanta
Γηπεδούχος2.1548%
Ισοπαλία3.3028%
Φιλοξενούμενος3.2524%

Όραμα του Μαντείου

medium Εμπιστοσύνη
“

Το Όραμα βλέπει μια μάχη αντιθέσεων: η εντός έδρας δύναμη συναντά την εκτός έδρας ανθεκτικότητα. Η αρχαία σοφία αποκαλύπτει μια οριακή νίκη για τους φιλοξενούμενους, καθώς τα αστέρια ευθυγραμμίζονται με στατιστικούς ψιθύρους.

Το AI μοντέλο μας αναλύει αυτόν τον αγώνα Liga I μεταξύ AFC Hermannstadt και Farul Constanta χρησιμοποιώντας ιστορικά δεδομένα, τρέχουσα φόρμα, μεταξύ τους αποτελέσματα και τακτικούς δείκτες. Το μοντέλο δίνει στην AFC Hermannstadt πιθανότητα νίκης 48%, ισοπαλία 28% και στην Farul Constanta πιθανότητα νίκης 24%. Το πιο πιθανό σκορ είναι 2-1. Πιθανότητα και οι δύο σκοράρουν: 50%. Αυτή η πρόβλεψη έχει medium εμπιστοσύνη βάσει της ποιότητας των διαθέσιμων δεδομένων.

BTTS: 50%

Γεγονότα Αγώνα

  1. 23'
    Αλλαγή: R. TanasaFarul Constanta · Έξω: N. Grigoryan
    Αλλαγή: R. TanasaΈξω: N. Grigoryan
  2. Αλλαγή: S. BusΈξω: M. Gjorgjievski
    53'
    Αλλαγή: S. BusAFC Hermannstadt · Έξω: M. Gjorgjievski
  3. 61'
    Αλλαγή: S. FurtadoFarul Constanta · Έξω: E. Radaslavescu
    Αλλαγή: S. FurtadoΈξω: E. Radaslavescu
  4. 61'
    Αλλαγή: RamalhoFarul Constanta · Έξω: I. Vina
    Αλλαγή: RamalhoΈξω: I. Vina
  5. Αλλαγή: C. AfalnaΈξω: S. Balaure
    64'
    Αλλαγή: C. AfalnaAFC Hermannstadt · Έξω: S. Balaure
  6. 70'
    Αλλαγή: V. DicanFarul Constanta · Έξω: D. Sirbu
    Αλλαγή: V. DicanΈξω: D. Sirbu
  7. 70'
    Αλλαγή: A. GoncearFarul Constanta · Έξω: D. Alibec
    Αλλαγή: A. GoncearΈξω: D. Alibec
  8. 74'
    Κίτρινη Κάρτα: V. DicanFarul Constanta
    Κίτρινη Κάρτα: V. Dican
  9. Αλλαγή: L. StancuΈξω: A. Zargary
    75'
    Αλλαγή: L. StancuAFC Hermannstadt · Έξω: A. Zargary
  10. 90+1'
    Κίτρινη Κάρτα: B. TiruFarul Constanta
    Κίτρινη Κάρτα: B. Tiru
  11. Γκολ: L. Stancu
    90+3'
    Γκολ: L. StancuAFC Hermannstadt
Κοινοποίηση Πρόβλεψης

Analysi AI kai Axiologisi Provlepsis

Ανάλυση & Κρίσιμες Μάχες

Με ΤΝ
Μονομαχίες Βασικών Παικτών
1N/A vs A. Ișfan: Η άμυνα της έδρας πρέπει να περιορίσει τον πρώτο σκόρερ της Farul Constanta για να περιορίσει τις απειλές των φιλοξενούμενων.
2N/A vs R. Tănasă: Ένας άλλος βασικός σκόρερ για τη Farul Constanta, που απαιτεί στενό μαρκάρισμα από την ομάδα της έδρας.
3N/A vs N/A: Ανεπαρκή δεδομένα για συγκεκριμένες μονομαχίες παικτών.
Δυνατά Σημεία · Αδυναμίες

AFC Hermannstadt

  • Υψηλότερος μέσος όρος γκολ που σημειώθηκαν (2,2 ανά αγώνα)
  • Πρόσφατη σερί νικών (1 νίκη)
  • Χαμηλότερη θέση στη βαθμολογία (15η θέση)
  • Αρνητική διαφορά τερμάτων (-21)

Farul Constanta

  • Υψηλότερη θέση στη βαθμολογία (11η θέση)
  • Θετική διαφορά τερμάτων (+2)
  • Χαμηλότερος μέσος όρος γκολ που σημειώθηκαν (0,8 ανά αγώνα)
  • Δεν σκόραρε σε 2 από τους τελευταίους 5 αγώνες

Συνδυασμένη Ανάλυση

Μέτρια Συμφωνία
Betora AI
48%
API-Football
45%
47%
AFC Hermannstadt473717

Moderate agreement on home win (47%).

Ανάλυση ΤΝΜέτρια Εμπιστοσύνη

Με βάση τα δεδομένα, ο αγώνας είναι εξαιρετικά ισορροπημένος με ένα μικρό πλεονέκτημα για τη νίκη της Farul Constanta, όπως υποδεικνύεται από τις πιθανότητες της αγοράς και του μοντέλου.

Ανάλυση Φόρμας: Η AFC Hermannstadt έχει φόρμα WWLLL με τρέχουσα σερί 1 νίκης, σκοράροντας κατά μέσο όρο 2,2 γκολ και δεχόμενη 1,2 γκολ ανά αγώνα, και 2 παιχνίδια χωρίς να δεχτεί γκολ στα τελευταία 5 παιχνίδια. Η Farul Constanta έχει φόρμα LLLWL με τρέχουσα σερί 1 ισοπαλίας, σκοράροντας κατά μέσο όρο 0,8 γκολ και δεχόμενη 1,0 γκολ ανά αγώνα, και 1 παιχνίδι χωρίς να δεχτεί γκολ στα τελευταία 5 παιχνίδια. Η Farul Constanta απέτυχε να σκοράρει σε 2 από τους τελευταίους 5 αγώνες της.

Βασικοί Παράγοντες: 1. Οι πιθανότητες της αγοράς και του μοντέλου δείχνουν ένα μικρό πλεονέκτημα για τη Farul Constanta (34% νίκη εκτός έδρας έναντι 33% νίκη εντός έδρας και ισοπαλία). 2. Η Farul Constanta βρίσκεται ψηλότερα στη βαθμολογία του πρωταθλήματος (11η θέση).

Στατιστικό ΠλαίσιοAFC Hermannstadt

Double chance : AFC Hermannstadt or draw

Σύγκριση Ομάδων

Με ΤΝ
AFC HermannstadtFarul Constanta
58%Δύναμη41%
71%Επιθετικό Δυναμικό29%
45%Αμυντικό Δυναμικό55%
50%Κατανομή Poisson50%
64%Δύναμη H2H36%
57%Γκολ H2H43%
58%Κερδίζει το Παιχνίδι41%
Μεταξύ τους →Τραυματίες · AFC HermannstadtΤραυματίες · Farul ConstantaΖωντανά αποτελέσματα →

Στατιστικό Πλαίσιο

AFC Hermannstadt

WLWDD
  • W1 Ιουν 26ΕΝΤ · FC Voluntari3-0
  • L24 Μαΐ 26ΕΚΤ · FC Voluntari3-2
  • W18 Μαΐ 26ΕΝΤ · FCSB2-0
  • D11 Μαΐ 26ΕΚΤ · Metaloglobus2-2
  • D4 Μαΐ 26ΕΚΤ · Unirea Slobozia2-2

Farul Constanta

WLWDD
  • W11 Οκτ 26ΕΝΤ · Petrolul Ploiesti3-1
  • L20 Σεπ 26ΕΚΤ · Dinamo Bucuresti4-0
  • W11 Σεπ 26ΕΝΤ · Uta Arad4-2
  • D4 Σεπ 26ΕΚΤ · CFR 1907 Cluj0-0
  • D30 Αυγ 26ΕΝΤ · FC Botosani0-0

Μεταξύ τους

2
AFC Hermannstadt
6
Ισοπαλίες
2
Farul Constanta
  • 17 Ιαν 26Farul Constanta – AFC Hermannstadt1-1
  • 25 Αυγ 25AFC Hermannstadt – Farul Constanta1-0
  • 19 Απρ 25Farul Constanta – AFC Hermannstadt1-1
  • 21 Δεκ 24AFC Hermannstadt – Farul Constanta0-0
  • 3 Δεκ 24AFC Hermannstadt – Farul Constanta1-1

Στατιστικά Σεζόν — 2025 · 2026

AFC HermannstadtFarul Constanta
Αγώνες4010
Γκολ Υπέρ4514
Γκολ Κατά6214
Μ.Ο. Υπέρ1.11.4
Μ.Ο. Κατά1.61.4
Ανέπαφη Εστία63

AFC Hermannstadt vs Farul Constanta — Analysi Agoniston

Το Όραμα βλέπει μια μάχη αντιθέσεων: η εντός έδρας δύναμη συναντά την εκτός έδρας ανθεκτικότητα. Η αρχαία σοφία αποκαλύπτει μια οριακή νίκη για τους φιλοξενούμενους, καθώς τα αστέρια ευθυγραμμίζονται με στατιστικούς ψιθύρους.

Με βάση τα δεδομένα, ο αγώνας είναι εξαιρετικά ισορροπημένος με ένα μικρό πλεονέκτημα για τη νίκη της Farul Constanta, όπως υποδεικνύεται από τις πιθανότητες της αγοράς και του μοντέλου.

Ανάλυση Φόρμας: Η AFC Hermannstadt έχει φόρμα WWLLL με τρέχουσα σερί 1 νίκης, σκοράροντας κατά μέσο όρο 2,2 γκολ και δεχόμενη 1,2 γκολ ανά αγώνα, και 2 παιχνίδια χωρίς να δεχτεί γκολ στα τελευταία 5 παιχνίδια. Η Farul Constanta έχει φόρμα LLLWL με τρέχουσα σερί 1 ισοπαλίας, σκοράροντας κατά μέσο όρο 0,8 γκολ και δεχόμενη 1,0 γκολ ανά αγώνα, και 1 παιχνίδι χωρίς να δεχτεί γκολ στα τελευταία 5 παιχνίδια. Η Farul Constanta απέτυχε να σκοράρει σε 2 από τους τελευταίους 5 αγώνες της.

Βασικοί Παράγοντες: 1. Οι πιθανότητες της αγοράς και του μοντέλου δείχνουν ένα μικρό πλεονέκτημα για τη Farul Constanta (34% νίκη εκτός έδρας έναντι 33% νίκη εντός έδρας και ισοπαλία). 2. Η Farul Constanta βρίσκεται ψηλότερα στη βαθμολογία του πρωταθλήματος (11η θέση).

Win Probabilities: AFC Hermannstadt: 48% · Draw: 28% · Farul Constanta: 24%

Predicted Score: 2-1 (15.0% chance)

Over 2.5: 45% · Under 2.5: 55% · BTTS: 50%

H2H: AFC Hermannstadt wins: 2 · Draws: 6 · Farul Constanta wins: 2

Form (latest first): AFC Hermannstadt: WLWDD · Farul Constanta: WLWDD

  • N/A vs A. Ișfan: Η άμυνα της έδρας πρέπει να περιορίσει τον πρώτο σκόρερ της Farul Constanta για να περιορίσει τις απειλές των φιλοξενούμενων.
  • N/A vs R. Tănasă: Ένας άλλος βασικός σκόρερ για τη Farul Constanta, που απαιτεί στενό μαρκάρισμα από την ομάδα της έδρας.
  • N/A vs N/A: Ανεπαρκή δεδομένα για συγκεκριμένες μονομαχίες παικτών.

Σχετικά Νέα

Liga I

Mallorca Keeper Cuéllar Suffers Serious Head Injury in Canteen Accident

Ο Τερματοφύλακας της Μαγιόρκα Cuéllar Υπέστη Σοβαρό Τραυματισμό στο Κεφάλι σε Ατύχημα στην Καντίνα

Ο τερματοφύλακας της Μαγιόρκα, Iván 'Pichu' Cuéllar, υπέστη σοβαρό τραυματισμό στο κεφάλι μετά την κατάρρευση μιας μεγάλης κατασκευής στην καντίνα της προπονητικής βάσης του συλλόγου. Ο 42χρονος βρίσκεται υπό παρακολούθηση στο νοσοκομείο.

29 Σεπ 2026
Europa League Preview: 10 Late Games, Big Names in Action

Προεπισκόπηση Europa League: 10 Αργά Παιχνίδια, Μεγάλα Ονόματα σε Δράση

Μια προεπισκόπηση της δράσης του Europa League απόψε: Μπενφίκα vs Σέλτικ, Θέλτα Βίγο vs Γιουβέντους, Μαρσέιγ vs Ολυμπιακός και άλλα, συν νωρίς παιχνίδια όπως Λυών vs Κρίσταλ Πάλας.

15 Οκτ 2026
Sassuolo Eye Acerbi After Leysen ACL Blow

Σασουόλο Εξετάζει τον Ατσέρμπι Μετά το Χτύπημα του Λέισεν στον Χιαστό

Η Σασουόλο εξετάζει μια κίνηση για τον ελεύθερο Φραντσέσκο Ατσέρμπι, αφού ο Φέντε Λέισεν υπέστη μακροχρόνιο τραυματισμό στον χιαστό κόντρα στη Μίλαν, σύμφωνα με δημοσιεύματα.

15 Οκτ 2026
Δείτε όλα τα νέα
Liga I

Liga I

Romania15 · Επερχόμενοι Αγώνες
Liga IRomania
Oţelul
16 Οκτ18:00
Csikszereda
11.6760%
X3.8526%
27.1414%
Liga IRomania
Dinamo Bucuresti
16 Οκτ21:00
FC Botosani
Πρώιμη πρόβλεψη
11.4370%
X6.2516%
27.1414%
Liga IRomania
Petrolul Ploiesti
17 Οκτ17:15
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
12.0449%
X3.1332%
25.2619%
Liga IRomania
FC Voluntari
17 Οκτ20:00
FCSB
14.1724%
X3.5728%
22.0848%
Liga IRomania
Universitatea Cluj
17 Οκτ20:00
Arges Pitesti
11.8953%
X3.3330%
25.8817%
Liga IRomania
Rapid
17 Οκτ21:30
Corvinul Hunedoara
11.5664%
X4.1724%
28.3312%
Liga IRomania
Uta Arad
18 Οκτ18:15
CFR 1907 Cluj
12.4441%
X2.9434%
24.0025%
Liga IRomania
Universitatea Craiova
18 Οκτ21:00
Farul Constanta
11.5664%
X4.1724%
28.3312%
Liga IRomania
FCSB
24 Οκτ20:00
Rapid
Πρώιμη πρόβλεψη
14.5522%
X4.7621%
21.7557%
Liga IRomania
CFR 1907 Cluj
24 Οκτ20:00
Dinamo Bucuresti
Πρώιμη πρόβλεψη
14.1724%
X4.7621%
21.8255%
Liga IRomania
FC Botosani
24 Οκτ20:00
Petrolul Ploiesti
Πρώιμη πρόβλεψη
13.4529%
X4.1724%
22.1347%
Liga IRomania
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
24 Οκτ20:00
Universitatea Craiova
Πρώιμη πρόβλεψη
14.1724%
X4.7621%
21.8255%
Liga IRomania
Arges Pitesti
24 Οκτ20:00
Uta Arad
Πρώιμη πρόβλεψη
12.8635%
X3.5728%
22.7037%
Liga IRomania
Farul Constanta
24 Οκτ20:00
Oţelul
Πρώιμη πρόβλεψη
11.8255%
X4.7621%
24.1724%
Liga IRomania
Csikszereda
24 Οκτ20:00
FC Voluntari
Πρώιμη πρόβλεψη
13.3330%
X4.1724%
22.1746%

Συμβουλές Στοιχήματος

Προγνωστικά ακριβές σκορ σήμεραΠρογνωστικάΣκοράρουν ΑμφότεροιOver/Under 2.5Δωρεάν Tips