Q73LjguoG4Xl8HJFoi0NbLZ47EN
Betora

Προηγμένη πλατφόρμα ανάλυσης ποδοσφαίρου που σας βοηθά να λαμβάνετε εξυπνότερες αποφάσεις με γνώμονα τα δεδομένα.

info@betora.appXTikTok18+ Age Restriction

Προϊόν

  • Προβλέψεις
  • Αποτελέσματα
  • Δωρεάν Προβλέψεις
  • Αυριανά προγνωστικά
  • Προγνωστικά Σαββατοκύριακου
  • Ποδοσφαιρικά νέα

Διοργανώσεις

  • Champions League
  • Europa League
  • Premier League
  • La Liga
  • Serie A
  • Bundesliga
  • Ligue 1
  • Brasileirão

Πόροι

  • Προτάσεις Στοιχημάτων
  • Και οι Δύο Σκοράρουν
  • Πάνω/Κάτω 2.5
  • Προβλέψεις ισοπαλίας
  • Ακριβές Σκορ
  • Ποιος κερδίζει τη Bundesliga;
  • Ποιος κερδίζει τη Ligue 1;
  • Ποιος κερδίζει τη La Liga;
  • Ποιος κερδίζει τη Serie A;
  • Ποιος κερδίζει τη Premier League;

Δελτία & προγνωστικά

  • Προγνωστικά Quiniela
  • Προγνωστικά Loto Foot
  • Προγνωστικά Mega Jackpot
  • Tipphilfe Bundesliga
  • Παρολί της ημέρας

Χαρακτηριστικά

  • Πώς Λειτουργεί
  • Επαληθευμένη ακρίβεια
  • Τιμολόγηση
  • Εργαλεία Pro
  • Δωρεάν widgets
  • Παιχνίδι Προβλέψεων

© 2026 Betora · Με επιφύλαξη παντός δικαιώματος.

  • Όροι Χρήσης
  • Πολιτική Απορρήτου
  • Πολιτική Cookies

Αποποίηση Ευθύνης: Οι προβλέψεις και οι αναλύσεις που παρέχονται σε αυτήν την ιστοσελίδα προορίζονται μόνο για ενημερωτικούς και ψυχαγωγικούς σκοπούς. Δεν εγγυόμαστε την ακρίβεια καμίας πληροφορίας. Αυτό το περιεχόμενο δεν αποτελεί οικονομική ή στοιχηματική συμβουλή. Παρακαλούμε στοιχηματίστε υπεύθυνα.

Αγώνες
Ζωντανά
ΠαίξεNEW
Νέα
Στατιστικά ακρίβειας
Τιμολόγηση
  1. Αρχική
  2. Liga I
  3. CFR 1907 Cluj vs Farul Constanta

CFR 1907 Cluj vs Farul Constanta

Αποτέλεσμα • Liga I·CFR 1907 Cluj·Farul Constanta

Liga I
Liga I
4 Σεπ 2026
20:30 (Αθήνα)
medium Εμπιστοσύνη
ΙΣΟΠΑΛΊΑ
CFR 1907 Cluj

CFR 1907 Cluj

Νίκη
Τελικό Σκορ
0-0
Πρόβλεψη: 2-1
Τελικό Σκορ
0-0
Πρόβλεψη: 2-1
Αποδόσεις
12.11
X3.16
23.46
medium Εμπιστοσύνη
ΙΣΟΠΑΛΊΑ
Farul Constanta

Farul Constanta

Φιλοξενούμενος
Αποδόσεις
12.11
X3.16
23.46
Πιθανότητες Νίκης
45%
CFR 1907 Cluj
32%
Ισοπαλία
23%
Farul Constanta
Γηπεδούχος2.1145%
Ισοπαλία3.1632%
Φιλοξενούμενος3.4623%

Όραμα του Μαντείου

medium Εμπιστοσύνη
“

Η CFR 1907 Cluj είναι το ξεκάθαρο φαβορί, με τέλειο εντός έδρας ρεκόρ και κυρίαρχο ιστορικό μεταξύ τους. Η αήττητη πορεία της Farul Constanta και η έλλειψη δύναμης πυρός καθιστούν απίθανη μια έκπληξη, αλλά η αμυντική τους ανθεκτικότητα μπορεί να κρατήσει το σκορ κοντά.

Το AI μοντέλο μας αναλύει αυτόν τον αγώνα Liga I μεταξύ CFR 1907 Cluj και Farul Constanta χρησιμοποιώντας ιστορικά δεδομένα, τρέχουσα φόρμα, μεταξύ τους αποτελέσματα και τακτικούς δείκτες. Το μοντέλο δίνει στην CFR 1907 Cluj πιθανότητα νίκης 45%, ισοπαλία 32% και στην Farul Constanta πιθανότητα νίκης 23%. Το πιο πιθανό σκορ είναι 2-1. Πιθανότητα και οι δύο σκοράρουν: 58%. Αυτή η πρόβλεψη έχει medium εμπιστοσύνη βάσει της ποιότητας των διαθέσιμων δεδομένων.

BTTS: 58%

Γεγονότα Αγώνα

  1. 26'
    Κίτρινη Κάρτα: Cristian SimaFarul Constanta
    Κίτρινη Κάρτα: Cristian Sima
  2. Κίτρινη Κάρτα: Amin Ziblim
    38'
    Κίτρινη Κάρτα: Amin ZiblimCFR 1907 Cluj
  3. Κίτρινη Κάρτα: Marius Şumudică
    40'
    Κίτρινη Κάρτα: Marius ŞumudicăCFR 1907 Cluj
  4. Αλλαγή: francisco barriosΈξω: Amin Ziblim
    61'
    Αλλαγή: francisco barriosCFR 1907 Cluj · Έξω: Amin Ziblim
  5. 61'
    Αλλαγή: Alexandru GoncearFarul Constanta · Έξω: Eddy Sylvestre
    Αλλαγή: Alexandru GoncearΈξω: Eddy Sylvestre
  6. 61'
    Αλλαγή: David Iulian MafteiFarul Constanta · Έξω: Cristian Sima
    Αλλαγή: David Iulian MafteiΈξω: Cristian Sima
  7. 73'
    Αλλαγή: Ionuț LarieFarul Constanta · Έξω: Nabil Aberdin
    Αλλαγή: Ionuț LarieΈξω: Nabil Aberdin
  8. Αλλαγή: Andres Emil SfaitΈξω: Lorenzo Biliboc
    76'
    Αλλαγή: Andres Emil SfaitCFR 1907 Cluj · Έξω: Lorenzo Biliboc
  9. 82'
    Αλλαγή: Răzvan MarinceanFarul Constanta · Έξω: Eduard Radaslavescu
    Αλλαγή: Răzvan MarinceanΈξω: Eduard Radaslavescu
  10. Αλλαγή: Alexandru PăunΈξω: Andrei Cordea
    85'
    Αλλαγή: Alexandru PăunCFR 1907 Cluj · Έξω: Andrei Cordea
Κοινοποίηση Πρόβλεψης

Analysi AI kai Axiologisi Provlepsis

Ανάλυση & Κρίσιμες Μάχες

Με ΤΝ
Μονομαχίες Βασικών Παικτών
1A. Cordea vs V. Țicu: Οι επιθετικές κούρσες και η ντρίμπλα του Cordea θα δοκιμάσουν την αμυντική τοποθέτηση του Țicu. Αν ο Cordea κερδίσει αυτή τη μονομαχία, η CFR θα δημιουργήσει πολλές ευκαιρίες.; S. Dražić vs C. Ganea: Η φυσική παρουσία και η εναέρια ικανότητα του Dražić θα προκαλέσουν τον Ganea στον αέρα. Η νίκη σε αυτή τη μάχη θα μπορούσε να δώσει στην CFR το πλεονέκτημα στις στατικές φάσεις και τις σέντρες.; D. Alibec vs A. Abeid: Η κίνηση και το παιχνίδι σύνδεσης του Alibec θα είναι κρίσιμα για τις αντεπιθέσεις της Farul. Ο Abeid πρέπει να παραμείνει πειθαρχημένος για να αποτρέψει τον Alibec από το να κατεβαίνει βαθιά και να ενορχηστρώνει επιθέσεις.
Δυνατά Σημεία · Αδυναμίες

CFR 1907 Cluj

  • Ισχυρό εντός έδρας ρεκόρ (2 νίκες σε 2 αγώνες);
  • Εξαιρετική πρόσφατη φόρμα (σερί 3 νικών);
  • Αμυντική ευθραυστότητα (δέχτηκε 10 γκολ στα τελευταία 5 παιχνίδια);
  • Ασταθή αποτελέσματα νωρίτερα στη σεζόν;

Farul Constanta

  • Στιβαρό αμυντικό ρεκόρ (δέχτηκε μόνο 8 στα τελευταία 5);
  • Ικανότητα να αποσπά ισοπαλίες (3 ισοπαλίες στα τελευταία 5);
  • Έλλειψη νικών (μόνο 1 νίκη στα τελευταία 5);
  • Χαμηλή παραγωγή γκολ (μέσος όρος 1,0 γκολ ανά παιχνίδι);

Συνδυασμένη Ανάλυση

Μέτρια Συμφωνία
Betora AI
45%
API-Football
45%
45%
CFR 1907 Cluj453917

Moderate agreement on home win (45%).

Ανάλυση ΤΝΜέτρια Εμπιστοσύνη
Η CFR 1907 Cluj εισέρχεται σε αυτήν την αναμέτρηση της Liga I ως το ξεκάθαρο φαβορί, με ισχυρό εντός έδρας ρεκόρ και σημαντικό πλεονέκτημα στις μεταξύ τους αναμετρήσεις. Η αγορά και το στατιστικό μοντέλο συμφωνούν σε μια εντός έδρας νίκη, δίνοντάς μας μεγάλη εμπιστοσύνη σε αυτή την πρόβλεψη. Ανάλυση Φόρμας: Η CFR 1907 Cluj είναι σε εξαιρετική φόρμα, έχοντας κερδίσει τους τρεις τελευταίους αγώνες της (ΝΝΧΝΝ στους τελευταίους πέντε). Έχουν σκοράρει 11 γκολ σε αυτή την περίοδο.
Στατιστικό ΠλαίσιοCFR 1907 Cluj

Double chance : CFR 1907 Cluj or draw

Σύγκριση Ομάδων

Με ΤΝ
CFR 1907 ClujFarul Constanta
61%Δύναμη38%
59%Επιθετικό Δυναμικό41%
43%Αμυντικό Δυναμικό57%
50%Κατανομή Poisson50%
80%Δύναμη H2H20%
71%Γκολ H2H29%
61%Κερδίζει το Παιχνίδι38%
Μεταξύ τους →Τραυματίες · CFR 1907 ClujΤραυματίες · Farul ConstantaΖωντανά αποτελέσματα →

Στατιστικό Πλαίσιο

CFR 1907 Cluj

WLWLW
  • W12 Οκτ 26ΕΚΤ · Arges Pitesti0-1
  • L8 Οκτ 26ΕΝΤ · Universitatea Cluj1-3
  • W19 Σεπ 26ΕΝΤ · FC Botosani3-1
  • L12 Σεπ 26ΕΚΤ · Sepsi OSK Sfantu Gheorghe3-1
  • W29 Αυγ 26ΕΚΤ · Csikszereda2-3

Farul Constanta

WLWDD
  • W11 Οκτ 26ΕΝΤ · Petrolul Ploiesti3-1
  • L20 Σεπ 26ΕΚΤ · Dinamo Bucuresti4-0
  • W11 Σεπ 26ΕΝΤ · Uta Arad4-2
  • D30 Αυγ 26ΕΝΤ · FC Botosani0-0
  • D23 Αυγ 26ΕΚΤ · Sepsi OSK Sfantu Gheorghe1-1

Βαθμολογία

ΘΑγΔΓΒΦόρμα
5Universitatea Cluj11+218LWWWL
6Farul Constanta11+217WLWDD
7Corvinul Hunedoara11+316WWLLD
8CFR 1907 Cluj11016WLWLD
9FCSB11-315WLDLL

Μεταξύ τους

6
CFR 1907 Cluj
1
Ισοπαλίες
3
Farul Constanta
  • 28 Φεβ 26Farul Constanta – CFR 1907 Cluj1-2
  • 25 Οκτ 25CFR 1907 Cluj – Farul Constanta0-2
  • 24 Απρ 25CFR 1907 Cluj – Farul Constanta4-1
  • 27 Ιαν 25CFR 1907 Cluj – Farul Constanta3-1
  • 1 Σεπ 24Farul Constanta – CFR 1907 Cluj0-3

Στατιστικά Σεζόν — 2026

CFR 1907 ClujFarul Constanta
Αγώνες1010
Γκολ Υπέρ1614
Γκολ Κατά1714
Μ.Ο. Υπέρ1.61.4
Μ.Ο. Κατά1.71.4
Ανέπαφη Εστία33

Σερί Ομάδας — Τελευταίοι 10 Αγώνες

CFR 1907 ClujFarul Constanta
Πάνω από 2.5 Γκολ6/10—
Και οι Δύο Ομάδες Σκόραραν4/10—
Ανέπαφη Εστία3/10—

CFR 1907 Cluj vs Farul Constanta — Analysi Agoniston

Η CFR 1907 Cluj είναι το ξεκάθαρο φαβορί, με τέλειο εντός έδρας ρεκόρ και κυρίαρχο ιστορικό μεταξύ τους. Η αήττητη πορεία της Farul Constanta και η έλλειψη δύναμης πυρός καθιστούν απίθανη μια έκπληξη, αλλά η αμυντική τους ανθεκτικότητα μπορεί να κρατήσει το σκορ κοντά.

Η CFR 1907 Cluj εισέρχεται σε αυτήν την αναμέτρηση της Liga I ως το ξεκάθαρο φαβορί, με ισχυρό εντός έδρας ρεκόρ και σημαντικό πλεονέκτημα στις μεταξύ τους αναμετρήσεις. Η αγορά και το στατιστικό μοντέλο συμφωνούν σε μια εντός έδρας νίκη, δίνοντάς μας μεγάλη εμπιστοσύνη σε αυτή την πρόβλεψη. Ανάλυση Φόρμας: Η CFR 1907 Cluj είναι σε εξαιρετική φόρμα, έχοντας κερδίσει τους τρεις τελευταίους αγώνες της (ΝΝΧΝΝ στους τελευταίους πέντε). Έχουν σκοράρει 11 γκολ σε αυτή την περίοδο.

Win Probabilities: CFR 1907 Cluj: 45% · Draw: 32% · Farul Constanta: 23%

Predicted Score: 2-1 (12.0% chance)

Over 2.5: 53% · Under 2.5: 47% · BTTS: 58%

H2H: CFR 1907 Cluj wins: 6 · Draws: 1 · Farul Constanta wins: 3

Form (latest first): CFR 1907 Cluj: WLWLW · Farul Constanta: WLWDD

  • A. Cordea vs V. Țicu: Οι επιθετικές κούρσες και η ντρίμπλα του Cordea θα δοκιμάσουν την αμυντική τοποθέτηση του Țicu. Αν ο Cordea κερδίσει αυτή τη μονομαχία, η CFR θα δημιουργήσει πολλές ευκαιρίες.; S. Dražić vs C. Ganea: Η φυσική παρουσία και η εναέρια ικανότητα του Dražić θα προκαλέσουν τον Ganea στον αέρα. Η νίκη σε αυτή τη μάχη θα μπορούσε να δώσει στην CFR το πλεονέκτημα στις στατικές φάσεις και τις σέντρες.; D. Alibec vs A. Abeid: Η κίνηση και το παιχνίδι σύνδεσης του Alibec θα είναι κρίσιμα για τις αντεπιθέσεις της Farul. Ο Abeid πρέπει να παραμείνει πειθαρχημένος για να αποτρέψει τον Alibec από το να κατεβαίνει βαθιά και να ενορχηστρώνει επιθέσεις.

Σχετικά Νέα

Liga I

Mallorca Keeper Cuéllar Suffers Serious Head Injury in Canteen Accident

Ο Τερματοφύλακας της Μαγιόρκα Cuéllar Υπέστη Σοβαρό Τραυματισμό στο Κεφάλι σε Ατύχημα στην Καντίνα

Ο τερματοφύλακας της Μαγιόρκα, Iván 'Pichu' Cuéllar, υπέστη σοβαρό τραυματισμό στο κεφάλι μετά την κατάρρευση μιας μεγάλης κατασκευής στην καντίνα της προπονητικής βάσης του συλλόγου. Ο 42χρονος βρίσκεται υπό παρακολούθηση στο νοσοκομείο.

29 Σεπ 2026
Barcola Hat-Trick Fires Liverpool to 6-3 LASK Thrashing

Χατ-τρικ Μπαρκόλα οδηγεί τη Λίβερπουλ σε συντριβή 6-3 επί της ΛΑΣΚ

Ο Bradley Barcola σημείωσε χατ-τρικ καθώς η Λίβερπουλ συνέτριψε τη ΛΑΣΚ με 6-3 στο Champions League, ενώ ο Ρισάρλισον σκόραρε για την U21 της Τότεναμ και η Άρσεναλ νίκησε τη Λιλ.

14 Οκτ 2026
LASK vs Liverpool: Champions League Preview & Team News

LASK vs Liverpool: Προεπισκόπηση Champions League & Νέα Ομάδας

Η ΛΑΣΚ υποδέχεται τη Λίβερπουλ στο Champions League την Τετάρτη 14 Οκτωβρίου 2026, με έναρξη στις 17:45 ώρα Ηνωμένου Βασιλείου. Πλήρης προεπισκόπηση και επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες αγώνα.

14 Οκτ 2026
Δείτε όλα τα νέα
Liga I

Liga I

Romania15 · Επερχόμενοι Αγώνες
Liga IRomania
Oţelul
16 Οκτ18:00
Csikszereda
11.6760%
X3.8526%
27.1414%
Liga IRomania
Dinamo Bucuresti
16 Οκτ21:00
FC Botosani
Πρώιμη πρόβλεψη
11.4370%
X6.2516%
27.1414%
Liga IRomania
Petrolul Ploiesti
17 Οκτ17:15
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
12.0449%
X3.1332%
25.2619%
Liga IRomania
Universitatea Craiova
17 Οκτ20:00
Farul Constanta
11.5664%
X4.1724%
28.3312%
Liga IRomania
FC Voluntari
17 Οκτ20:00
FCSB
14.1724%
X3.5728%
22.0848%
Liga IRomania
Uta Arad
17 Οκτ20:00
CFR 1907 Cluj
12.4441%
X2.9434%
24.0025%
Liga IRomania
Universitatea Cluj
17 Οκτ20:00
Arges Pitesti
11.8953%
X3.3330%
25.8817%
Liga IRomania
Rapid
17 Οκτ21:30
Corvinul Hunedoara
11.5664%
X4.1724%
28.3312%
Liga IRomania
FCSB
24 Οκτ20:00
Rapid
Πρώιμη πρόβλεψη
14.5522%
X4.7621%
21.7557%
Liga IRomania
CFR 1907 Cluj
24 Οκτ20:00
Dinamo Bucuresti
Πρώιμη πρόβλεψη
14.1724%
X4.7621%
21.8255%
Liga IRomania
FC Botosani
24 Οκτ20:00
Petrolul Ploiesti
Πρώιμη πρόβλεψη
13.4529%
X4.1724%
22.1347%
Liga IRomania
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
24 Οκτ20:00
Universitatea Craiova
Πρώιμη πρόβλεψη
14.1724%
X4.7621%
21.8255%
Liga IRomania
Arges Pitesti
24 Οκτ20:00
Uta Arad
Πρώιμη πρόβλεψη
12.8635%
X3.5728%
22.7037%
Liga IRomania
Farul Constanta
24 Οκτ20:00
Oţelul
Πρώιμη πρόβλεψη
11.8255%
X4.7621%
24.1724%
Liga IRomania
Csikszereda
24 Οκτ20:00
FC Voluntari
Πρώιμη πρόβλεψη
13.3330%
X4.1724%
22.1746%

Συμβουλές Στοιχήματος

Προγνωστικά ακριβές σκορ σήμεραΠρογνωστικάΣκοράρουν ΑμφότεροιOver/Under 2.5Δωρεάν Tips