Klubprofil
Apollon Pontou

Apollon Pontou

#12
Helyezés
Friss forma
LLWDW

Következő meccs

november 1., vasárnap · 17:00 (Budapest)

Super League 2
Marko

VS

Apollon Pontou

Betora tipp

1 · 79%X · 13%2 · 8%

Mérlegünk – Apollon Pontou

2026/27 szezon · 8 tippelt meccs

Bejött 1X2 tippek

5/8

63%

Eltalált pontos eredmények

3/8

38%

Talált

63%

Szezonstatisztika

2026 szezon
8
Lejátszott
2
Győzelem
2
Döntetlen
4
Vereség
-3
Gólkülönbség
25%
Győzelmi arány

Közelgő meccsek

Legutóbbi eredmények

GYIK – Apollon Pontou

Mikor játszik legközelebb: Apollon Pontou?

Apollon Pontou következő ellenfele: Marko, időpont: november 1., vasárnap, 17:00 (Budapest) (Super League 2).

Ki nyeri a(z) Marko – Apollon Pontou meccset?

A Betora modellje szerint: Marko győzelem, 79%. A legvalószínűbb pontos eredmény és a teljes elemzés a tipp oldalán található.

Hogy áll Apollon Pontou ebben a szezonban?

Apollon Pontou helyezése: 12 (Super League 2), 8 pont 8 meccs után. Friss forma: LLWDW.

Mennyire pontosak a tippek – Apollon Pontou?

Ebben a szezonban 8 1X2 tippből 5 talált (Apollon Pontou). Minden tippet a lefújás után értékelünk, és a mérleg nyilvános.