Klubprofil

Hamburger SV
Friss forma
WWWLL
Következő meccs
október 24., szombat · 15:30 (Budapest)
SC Paderborn 07VS
Hamburger SVBetora tipp
1 · 43%X · 31%2 · 26%
Mérlegünk – Hamburger SV
2026/27 szezon · 7 tippelt meccsBejött 1X2 tippek
4/7
57%
Eltalált pontos eredmények
0/7
0%
Talált
57%
Szezonstatisztika
2026 szezon5
Lőtt gólok
15
Kapott gólok
0
Kapott gól nélkül
1.0
Átl. lőtt gól
Hazai mérleg1W 0D 1L
Idegenbeli mérleg1W 0D 2L
Közelgő meccsek
Legutóbbi eredmények
okt. 17.
okt. 10.
szept. 19.
szept. 13.
szept. 6.
aug. 29.
aug. 24.
máj. 16.
máj. 10.
máj. 2.
Keret elérhetősége
A. S. Lokonga
Lacking Match Fitness
N. Remberg
Knee Injury
Y. Poulsen
Injury
B. Nadir
Groin Injury
B. Jatta
Groin Injury
Z. El Ouahdi
Illness
T. Moffi
Knee Injury
A. Gronbaek
Thigh Injury
P. Daka
Thigh Injury
M. Vuskovic
Doping
GYIK – Hamburger SV
Mikor játszik legközelebb: Hamburger SV?
Hamburger SV következő ellenfele: SC Paderborn 07, időpont: október 24., szombat, 15:30 (Budapest) (Bundesliga).
Ki nyeri a(z) SC Paderborn 07 – Hamburger SV meccset?
A Betora modellje szerint: SC Paderborn 07 győzelem, 43%. A legvalószínűbb pontos eredmény és a teljes elemzés a tipp oldalán található.
Hogy áll Hamburger SV ebben a szezonban?
A tabella még nem érhető el (Hamburger SV).
Mennyire pontosak a tippek – Hamburger SV?
Ebben a szezonban 7 1X2 tippből 4 talált (Hamburger SV). Minden tippet a lefújás után értékelünk, és a mérleg nyilvános.