Klubprofil
Internacional de Bogota

Internacional de Bogota

#8
Helyezés
Friss forma
WDDDL

Következő meccs

október 25., vasárnap · 22:05 (Budapest)

Primera A
Alianza Valledupar

VS

Internacional de Bogota

Betora tipp

1 · 40%X · 30%2 · 30%

Tippünk

Alianza Valledupar győzelem

40%

Pontos eredmény: StarterTipp megtekintése →

Mérlegünk – Internacional de Bogota

2026 szezon · 22 tippelt meccs

Bejött 1X2 tippek

13/22

59%

Eltalált pontos eredmények

3/22

14%

Talált

59%

Szezonstatisztika

2026 szezon
19
Lejátszott
7
Győzelem
7
Döntetlen
5
Vereség
44
Lőtt gólok
55
Kapott gólok
0
Gólkülönbség
37%
Győzelmi arány
7
Kapott gól nélkül
1.3
Átl. lőtt gól
28
Pontok
Hazai mérleg7W 6D 4L
Idegenbeli mérleg2W 9D 7L

Közelgő meccsek

Legutóbbi eredmények

GYIK – Internacional de Bogota

Mikor játszik legközelebb: Internacional de Bogota?

Internacional de Bogota következő ellenfele: Alianza Valledupar, időpont: október 25., vasárnap, 22:05 (Budapest) (Primera A).

Ki nyeri a(z) Alianza Valledupar – Internacional de Bogota meccset?

A Betora modellje szerint: Alianza Valledupar győzelem, 40%. A legvalószínűbb pontos eredmény és a teljes elemzés a tipp oldalán található.

Hogy áll Internacional de Bogota ebben a szezonban?

Internacional de Bogota helyezése: 8 (Primera A), 28 pont 19 meccs után. Friss forma: WDDDL.

Mennyire pontosak a tippek – Internacional de Bogota?

Ebben a szezonban 22 1X2 tippből 13 talált (Internacional de Bogota). Minden tippet a lefújás után értékelünk, és a mérleg nyilvános.