Klubprofil
Kidderminster Harriers

Kidderminster Harriers

Friss forma
DDLLD

Következő meccs

október 24., szombat · 18:30 (Budapest)

National League
Kidderminster Harriers

VS

Worthing

Betora tipp

1 · 39%X · 27%2 · 34%

Tippünk

Kidderminster Harriers győzelem

39%

Pontos eredmény: StarterTipp megtekintése →

Mérlegünk – Kidderminster Harriers

2026/27 szezon · 1 tippelt meccs

Bejött 1X2 tippek

1/1

100%

Eltalált pontos eredmények

0/1

0%

Talált

100%

Szezonstatisztika

2026 szezon
2
Lőtt gólok
1
Kapott gólok
0
Kapott gól nélkül
2.0
Átl. lőtt gól
Hazai mérleg1W 0D 0L
Idegenbeli mérleg0W 0D 0L

Közelgő meccsek

Legutóbbi eredmények

GYIK – Kidderminster Harriers

Mikor játszik legközelebb: Kidderminster Harriers?

Kidderminster Harriers következő ellenfele: Worthing, időpont: október 24., szombat, 18:30 (Budapest) (National League).

Ki nyeri a(z) Kidderminster Harriers – Worthing meccset?

A Betora modellje szerint: Kidderminster Harriers győzelem, 39%. A legvalószínűbb pontos eredmény és a teljes elemzés a tipp oldalán található.

Hogy áll Kidderminster Harriers ebben a szezonban?

A tabella még nem érhető el (Kidderminster Harriers).

Mennyire pontosak a tippek – Kidderminster Harriers?

Ebben a szezonban 1 1X2 tippből 1 talált (Kidderminster Harriers). Minden tippet a lefújás után értékelünk, és a mérleg nyilvános.