Klubprofil

Racing Club
#3
Helyezés
Friss forma
DLWWL
Következő meccs
október 25., vasárnap · 23:15 (Budapest)
River PlateVS
Racing ClubBetora tipp
1 · 64%X · 24%2 · 12%
Mérlegünk – Racing Club
2026 szezon · 26 tippelt meccsBejött 1X2 tippek
11/26
42%
Eltalált pontos eredmények
3/26
12%
Talált
42%
Szezonstatisztika
2026 szezon6
Lejátszott
2
Győzelem
2
Döntetlen
2
Vereség
32
Lőtt gólok
36
Kapott gólok
+2
Gólkülönbség
33%
Győzelmi arány
8
Kapott gól nélkül
1.1
Átl. lőtt gól
8
Pontok
Hazai mérleg4W 4D 6L
Idegenbeli mérleg5W 4D 7L
Közelgő meccsek
Legutóbbi eredmények
okt. 18.
okt. 12.
okt. 5.
szept. 19.
szept. 14.
szept. 7.
aug. 31.
aug. 24.
aug. 15.
aug. 10.
GYIK – Racing Club
Mikor játszik legközelebb: Racing Club?
Racing Club következő ellenfele: River Plate, időpont: október 25., vasárnap, 23:15 (Budapest) (Liga Profesional).
Ki nyeri a(z) River Plate – Racing Club meccset?
A Betora modellje szerint: River Plate győzelem, 64%. A legvalószínűbb pontos eredmény és a teljes elemzés a tipp oldalán található.
Hogy áll Racing Club ebben a szezonban?
Racing Club helyezése: 3 (Copa Sudamericana), 8 pont 6 meccs után. Friss forma: WDLDL.
Mennyire pontosak a tippek – Racing Club?
Ebben a szezonban 26 1X2 tippből 11 talált (Racing Club). Minden tippet a lefújás után értékelünk, és a mérleg nyilvános.