Bremer SV – VfB Oldenburg egymás elleni mérleg
Bremer SV#18. hely (Regionalliga Nord)
VfB Oldenburg#4. hely (Regionalliga Nord)Bremer SV – VfB Oldenburg: az egymás elleni mérleg számokban
Bremer SV és VfB Oldenburg nyilvántartásunk szerint 2025 óta 3 alkalommal találkozott. Bremer SV győzelme: 0, VfB Oldenburg győzelme: 1, és 2 meccs végződött döntetlennel. A legutóbbi találkozó: 2026. szeptember 16., szerda (Regionalliga Nord): Bremer SV 0–4 VfB Oldenburg. VfB Oldenburg veretlen az utolsó 3 találkozón, ellenfele: Bremer SV.
A párosításban átlagosan 4.0 gól esik meccsenként. A találkozók 67%-án mindkét csapat betalált, és 100%-án esett legalább három gól. A leggyakoribb eredmény: Bremer SV 2–2 VfB Oldenburg, 2 alkalommal. Amikor Bremer SV a hazai csapat, 2 találkozóból 0 győzelme van; amikor VfB Oldenburg a házigazda, 1 találkozóból 0 győzelme van. A félidőben vezető csapat ebből a(z) 2 meccsből 1 alkalommal nyert is.
Bremer SV (jelenleg 18. hely, Regionalliga Nord) az utolsó 5 meccsén 0 győzelmet, 0 döntetlent és 5 vereséget jegyzett, 1 lőtt és 14 kapott góllal. VfB Oldenburg (jelenleg 4. hely, Regionalliga Nord) az utolsó 5 meccsén 3 győzelmet, 0 döntetlent és 2 vereséget jegyzett, 13 lőtt és 7 kapott góllal.
Legutóbbi találkozók
- 2026. szept. 16. · Regionalliga NordBremer SV0–4VfB OldenburgVfB Oldenburg
- 2026. máj. 10. · Regionalliga NordBremer SV2–2VfB OldenburgDöntetlen
- 2025. okt. 26. · Regionalliga NordVfB Oldenburg2–2Bremer SVDöntetlen
Mérleg sorozatonként
| Sorozat | Meccs | Bremer SV győzelmei | Döntetlenek | VfB Oldenburg győzelmei | Gól meccsenként |
|---|---|---|---|---|---|
| Regionalliga Nord | 3 | 0 | 2 | 1 | 4.0 |
Aktuális forma
Ebben a szezonban
- 0.7·3.0Lőtt gól meccsenkéntBremer SV 0.7 · VfB Oldenburg 3.0
- 74%2,5 gól felettBremer SV 62% · VfB Oldenburg 85%
Legutóbbi eredmények
Bremer SV
- LAtlas Delmenhorst 2–0 Bremer SV2026. okt. 16. · Regionalliga Nord
- LBremer SV 0–3 SV Drochtersen/Assel2026. okt. 11. · Regionalliga Nord
- LBremer SV 0–3 Weiche Flensburg2026. szept. 27. · Regionalliga Nord
- LVfB Lübeck 2–1 Bremer SV2026. szept. 19. · Regionalliga Nord
- LBremer SV 0–4 VfB Oldenburg2026. szept. 16. · Regionalliga Nord
VfB Oldenburg
- WHamburger SV II 1–2 VfB Oldenburg2026. okt. 18. · Regionalliga Nord
- WVfB Oldenburg 4–0 Kickers Emden2026. okt. 11. · Regionalliga Nord
- LWeiche Flensburg 3–2 VfB Oldenburg2026. okt. 03. · Regionalliga Nord
- LVfB Oldenburg 1–3 SSV Jeddeloh2026. szept. 19. · Regionalliga Nord
- WBremer SV 0–4 VfB Oldenburg2026. szept. 16. · Regionalliga Nord
Kérdések: Bremer SV – VfB Oldenburg
Kinek jobb az egymás elleni mérlege: Bremer SV vagy VfB Oldenburg?
A friss egymás elleni mérlegben VfB Oldenburg vezet 1–0 győzelemaránnyal, 2 döntetlen mellett.
Hány gól esik, amikor Bremer SV és VfB Oldenburg találkozik?
Az utolsó 3 találkozón átlagosan 4 gól esett meccsenként, és ezek 67%-án mindkét csapat betalált.
Mikor játszik legközelebb egymással Bremer SV és VfB Oldenburg?
Jelenleg nincs kiírt találkozó. Az oldal azonnal frissül, amint lesz.
Mi a leggyakoribb eredmény Bremer SV és VfB Oldenburg között?
Bremer SV 2–2 VfB Oldenburg, ami 3 találkozóból 2 alkalommal fordult elő.
Mi a legnagyobb győzelem a(z) Bremer SV – VfB Oldenburg párosításban?
VfB Oldenburg 4–0 arányban nyert, 2026. szeptember 16., szerda (Regionalliga Nord) – nyilvántartásunk legnagyobb különbségű győzelme.
Mi lett a legutóbbi eredmény Bremer SV és VfB Oldenburg között?
Bremer SV 0–4 VfB Oldenburg, 2026. szeptember 16., szerda (Regionalliga Nord).