Egymás ellen

CSKA Sofia – Slavia Sofia egymás elleni mérleg

CSKA Sofia
Egymás elleni mérleg · 0 találkozó
0·0·0
CSKA Sofia győzelmeiDöntetlenekSlavia Sofia győzelmei
Slavia Sofia#8. hely (First League)

CSKA Sofia – Slavia Sofia: az egymás elleni mérleg számokban

CSKA Sofia az utolsó 5 meccsén 2 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget jegyzett, 9 lőtt és 7 kapott góllal. Slavia Sofia (jelenleg 8. hely, First League) az utolsó 4 meccsén 1 győzelmet, 1 döntetlent és 2 vereséget jegyzett, 2 lőtt és 3 kapott góllal.

Következik: CSKA Sofia – Slavia Sofia, 2026. november 7., szombat (First League). A Betora modellje szerint CSKA Sofia esélye 76%, a döntetlené 14%, Slavia Sofia esélye 10%.

Kérdések: CSKA Sofia – Slavia Sofia

Kinek jobb az egymás elleni mérlege: CSKA Sofia vagy Slavia Sofia?

Kiegyenlített a mérleg: mindkét csapatnak 0 győzelme van, 0 döntetlen mellett.

Hány gól esik, amikor CSKA Sofia és Slavia Sofia találkozik?

Az utolsó 0 találkozón átlagosan 0 gól esett meccsenként, és ezek 0%-án mindkét csapat betalált.

Mikor játszik legközelebb egymással CSKA Sofia és Slavia Sofia?

A következő találkozó: CSKA Sofia – Slavia Sofia, 2026. november 7., szombat. Tippünk a meccs oldalán található.