Forest Green – Sutton Utd egymás elleni mérleg
Forest Green
Sutton UtdForest Green – Sutton Utd: az egymás elleni mérleg számokban
Forest Green és Sutton Utd nyilvántartásunk szerint 2026 óta 2 alkalommal találkozott. Forest Green győzelme: 0, Sutton Utd győzelme: 0, és 2 meccs végződött döntetlennel. A legutóbbi találkozó: 2026. szeptember 26., szombat (National League): Sutton Utd 3–3 Forest Green. Az utolsó 2 találkozó mind döntetlennel végződött.
A párosításban átlagosan 4.0 gól esik meccsenként. A találkozók 100%-án mindkét csapat betalált, és 50%-án esett legalább három gól. Amikor Sutton Utd a házigazda, 2 találkozóból 0 győzelme van. A félidőben vezető csapat ebből a(z) 2 meccsből 0 alkalommal nyert is.
Forest Green az utolsó 5 meccsén 1 győzelmet, 3 döntetlent és 1 vereséget jegyzett, 11 lőtt és 8 kapott góllal. Sutton Utd az utolsó 5 meccsén 1 győzelmet, 2 döntetlent és 2 vereséget jegyzett, 5 lőtt és 8 kapott góllal.
Legutóbbi találkozók
- 2026. szept. 26. · National LeagueSutton Utd3–3Forest GreenDöntetlen
- 2026. jan. 17. · National LeagueSutton Utd1–1Forest GreenDöntetlen
Mérleg sorozatonként
| Sorozat | Meccs | Forest Green győzelmei | Döntetlenek | Sutton Utd győzelmei | Gól meccsenként |
|---|---|---|---|---|---|
| National League | 2 | 0 | 2 | 0 | 4.0 |
Aktuális forma
Ebben a szezonban
- 1.7·1.0Lőtt gól meccsenkéntForest Green 1.7 · Sutton Utd 1.0
- 50%2,5 gól felettForest Green 64% · Sutton Utd 36%
Legutóbbi eredmények
Forest Green
Sutton Utd
Kérdések: Forest Green – Sutton Utd
Kinek jobb az egymás elleni mérlege: Forest Green vagy Sutton Utd?
Kiegyenlített a mérleg: mindkét csapatnak 0 győzelme van, 2 döntetlen mellett.
Hány gól esik, amikor Forest Green és Sutton Utd találkozik?
Az utolsó 2 találkozón átlagosan 4 gól esett meccsenként, és ezek 100%-án mindkét csapat betalált.
Mikor játszik legközelebb egymással Forest Green és Sutton Utd?
Jelenleg nincs kiírt találkozó. Az oldal azonnal frissül, amint lesz.
Mi lett a legutóbbi eredmény Forest Green és Sutton Utd között?
Sutton Utd 3–3 Forest Green, 2026. szeptember 26., szombat (National League).