Lask Linz – Wolfsberger AC egymás elleni mérleg
Lask Linz#3. hely (Bundesliga)
Wolfsberger ACLask Linz – Wolfsberger AC: az egymás elleni mérleg számokban
Lask Linz és Wolfsberger AC nyilvántartásunk szerint 2026 óta 2 alkalommal találkozott. Lask Linz győzelme: 2, Wolfsberger AC győzelme: 0, és 0 meccs végződött döntetlennel. A legutóbbi találkozó: 2026. szeptember 1., kedd (Bundesliga): Wolfsberger AC 1–3 Lask Linz. Lask Linz az utolsó 2 találkozót sorozatban megnyerte.
A párosításban átlagosan 4.0 gól esik meccsenként. A találkozók 100%-án mindkét csapat betalált, és 100%-án esett legalább három gól. A leggyakoribb eredmény: Lask Linz 3–1 Wolfsberger AC, 2 alkalommal. Amikor Lask Linz a hazai csapat, 1 találkozóból 1 győzelme van; amikor Wolfsberger AC a házigazda, 1 találkozóból 0 győzelme van.
Lask Linz (jelenleg 3. hely, Bundesliga) az utolsó 5 meccsén 2 győzelmet, 1 döntetlent és 2 vereséget jegyzett, 13 lőtt és 13 kapott góllal. Wolfsberger AC az utolsó 5 meccsén 0 győzelmet, 0 döntetlent és 5 vereséget jegyzett, 1 lőtt és 13 kapott góllal.
Legutóbbi találkozók
- 2026. szept. 01. · BundesligaWolfsberger AC1–3Lask LinzLask Linz
- 2026. márc. 08. · BundesligaLask Linz3–1Wolfsberger ACLask Linz
Mérleg sorozatonként
| Sorozat | Meccs | Lask Linz győzelmei | Döntetlenek | Wolfsberger AC győzelmei | Gól meccsenként |
|---|---|---|---|---|---|
| Bundesliga | 2 | 2 | 0 | 0 | 4.0 |
Aktuális forma
Ebben a szezonban
- 2.0·0.8Lőtt gól meccsenkéntLask Linz 2.0 · Wolfsberger AC 0.8
- 70%2,5 gól felettLask Linz 79% · Wolfsberger AC 60%
Legutóbbi eredmények
Lask Linz
Wolfsberger AC
Kérdések: Lask Linz – Wolfsberger AC
Kinek jobb az egymás elleni mérlege: Lask Linz vagy Wolfsberger AC?
A friss egymás elleni mérlegben Lask Linz vezet 2–0 győzelemaránnyal, 0 döntetlen mellett.
Hány gól esik, amikor Lask Linz és Wolfsberger AC találkozik?
Az utolsó 2 találkozón átlagosan 4 gól esett meccsenként, és ezek 100%-án mindkét csapat betalált.
Mikor játszik legközelebb egymással Lask Linz és Wolfsberger AC?
Jelenleg nincs kiírt találkozó. Az oldal azonnal frissül, amint lesz.
Mi a leggyakoribb eredmény Lask Linz és Wolfsberger AC között?
Lask Linz 3–1 Wolfsberger AC, ami 2 találkozóból 2 alkalommal fordult elő.
Mi a legnagyobb győzelem a(z) Lask Linz – Wolfsberger AC párosításban?
Lask Linz 3–1 arányban nyert, 2026. szeptember 1., kedd (Bundesliga) – nyilvántartásunk legnagyobb különbségű győzelme.
Mi lett a legutóbbi eredmény Lask Linz és Wolfsberger AC között?
Wolfsberger AC 1–3 Lask Linz, 2026. szeptember 1., kedd (Bundesliga).