Paide – Rapid Vienna egymás elleni mérleg
Paide
Rapid Vienna#36. hely (UEFA Conference League)Paide – Rapid Vienna: az egymás elleni mérleg számokban
Paide és Rapid Vienna nyilvántartásunk szerint 2026 óta 2 alkalommal találkozott. Paide győzelme: 0, Rapid Vienna győzelme: 2, és 0 meccs végződött döntetlennel. A legutóbbi találkozó: 2026. augusztus 12., szerda (UEFA Conference League): Rapid Vienna 2–0 Paide. Rapid Vienna az utolsó 2 találkozót sorozatban megnyerte.
A párosításban átlagosan 3.5 gól esik meccsenként. A találkozók 50%-án mindkét csapat betalált, és 50%-án esett legalább három gól. Amikor Paide a hazai csapat, 1 találkozóból 0 győzelme van; amikor Rapid Vienna a házigazda, 1 találkozóból 1 győzelme van.
Paide az utolsó 3 meccsén 0 győzelmet, 1 döntetlent és 2 vereséget jegyzett, 2 lőtt és 7 kapott góllal. Rapid Vienna (jelenleg 36. hely, UEFA Conference League) az utolsó 5 meccsén 5 győzelmet, 0 döntetlent és 0 vereséget jegyzett, 16 lőtt és 2 kapott góllal.
Legutóbbi találkozók
- 2026. aug. 12. · UEFA Conference LeagueRapid Vienna2–0PaideRapid Vienna
- 2026. aug. 06. · UEFA Conference LeaguePaide1–4Rapid ViennaRapid Vienna
Mérleg sorozatonként
| Sorozat | Meccs | Paide győzelmei | Döntetlenek | Rapid Vienna győzelmei | Gól meccsenként |
|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Conference League | 2 | 0 | 0 | 2 | 3.5 |
Aktuális forma
Ebben a szezonban
- 1.4·2.9Lőtt gól meccsenkéntPaide 1.4 · Rapid Vienna 2.9
- 52%2,5 gól felettPaide 33% · Rapid Vienna 71%
Legutóbbi eredmények
Paide
Rapid Vienna
Kérdések: Paide – Rapid Vienna
Kinek jobb az egymás elleni mérlege: Paide vagy Rapid Vienna?
A friss egymás elleni mérlegben Rapid Vienna vezet 2–0 győzelemaránnyal, 0 döntetlen mellett.
Hány gól esik, amikor Paide és Rapid Vienna találkozik?
Az utolsó 2 találkozón átlagosan 3.5 gól esett meccsenként, és ezek 50%-án mindkét csapat betalált.
Mikor játszik legközelebb egymással Paide és Rapid Vienna?
Jelenleg nincs kiírt találkozó. Az oldal azonnal frissül, amint lesz.
Mi a legnagyobb győzelem a(z) Paide – Rapid Vienna párosításban?
Rapid Vienna 4–1 arányban nyert, 2026. augusztus 6., csütörtök (UEFA Conference League) – nyilvántartásunk legnagyobb különbségű győzelme.
Mi lett a legutóbbi eredmény Paide és Rapid Vienna között?
Rapid Vienna 2–0 Paide, 2026. augusztus 12., szerda (UEFA Conference League).