Paris Saint Germain – Strasbourg egymás elleni mérleg
Paris Saint Germain
StrasbourgParis Saint Germain – Strasbourg: az egymás elleni mérleg számokban
Paris Saint Germain és Strasbourg nyilvántartásunk szerint 2026 óta 2 alkalommal találkozott. Paris Saint Germain győzelme: 2, Strasbourg győzelme: 0, és 0 meccs végződött döntetlennel. A legutóbbi találkozó: 2026. október 17., szombat (Ligue 1): Strasbourg 1–3 Paris Saint Germain. Paris Saint Germain az utolsó 2 találkozót sorozatban megnyerte.
A párosításban átlagosan 3.5 gól esik meccsenként. A találkozók 100%-án mindkét csapat betalált, és 100%-án esett legalább három gól. Amikor Strasbourg a házigazda, 2 találkozóból 0 győzelme van.
Paris Saint Germain az utolsó 5 meccsén 5 győzelmet, 0 döntetlent és 0 vereséget jegyzett, 16 lőtt és 7 kapott góllal. Strasbourg az utolsó 5 meccsén 1 győzelmet, 1 döntetlent és 3 vereséget jegyzett, 10 lőtt és 10 kapott góllal.
Legutóbbi találkozók
- 2026. okt. 17. · Ligue 1Strasbourg1–3Paris Saint GermainParis Saint Germain
- 2026. febr. 01. · Ligue 1Strasbourg1–2Paris Saint GermainParis Saint Germain
Mérleg sorozatonként
| Sorozat | Meccs | Paris Saint Germain győzelmei | Döntetlenek | Strasbourg győzelmei | Gól meccsenként |
|---|---|---|---|---|---|
| Ligue 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3.5 |
Aktuális forma
Ebben a szezonban
- 2.0·1.7Lőtt gól meccsenkéntParis Saint Germain 2.0 · Strasbourg 1.7
- 89%2,5 gól felettParis Saint Germain 91% · Strasbourg 86%
Legutóbbi eredmények
Paris Saint Germain
- WParis Saint Germain 4–2 Barcelona2026. okt. 20. · UEFA Champions League
- WStrasbourg 1–3 Paris Saint Germain2026. okt. 17. · Ligue 1
- WManchester City 2–4 Paris Saint Germain2026. okt. 14. · UEFA Champions League
- WParis Saint Germain 3–1 Le Mans2026. okt. 10. · Ligue 1
- WMarseille 1–2 Paris Saint Germain2026. szept. 20. · Ligue 1
Kérdések: Paris Saint Germain – Strasbourg
Kinek jobb az egymás elleni mérlege: Paris Saint Germain vagy Strasbourg?
A friss egymás elleni mérlegben Paris Saint Germain vezet 2–0 győzelemaránnyal, 0 döntetlen mellett.
Hány gól esik, amikor Paris Saint Germain és Strasbourg találkozik?
Az utolsó 2 találkozón átlagosan 3.5 gól esett meccsenként, és ezek 100%-án mindkét csapat betalált.
Mikor játszik legközelebb egymással Paris Saint Germain és Strasbourg?
Jelenleg nincs kiírt találkozó. Az oldal azonnal frissül, amint lesz.
Mi a legnagyobb győzelem a(z) Paris Saint Germain – Strasbourg párosításban?
Paris Saint Germain 3–1 arányban nyert, 2026. október 17., szombat (Ligue 1) – nyilvántartásunk legnagyobb különbségű győzelme.
Mi lett a legutóbbi eredmény Paris Saint Germain és Strasbourg között?
Strasbourg 1–3 Paris Saint Germain, 2026. október 17., szombat (Ligue 1).