Widzew Łódź – Wisla Plock egymás elleni mérleg
Widzew Łódź#14. hely (Ekstraklasa)
Wisla Plock#10. hely (Ekstraklasa)Widzew Łódź – Wisla Plock: az egymás elleni mérleg számokban
Widzew Łódź és Wisla Plock nyilvántartásunk szerint 2026 óta 2 alkalommal találkozott. Widzew Łódź győzelme: 1, Wisla Plock győzelme: 0, és 1 meccs végződött döntetlennel. A legutóbbi találkozó: 2026. július 31., péntek (Ekstraklasa): Wisla Plock 0–0 Widzew Łódź.
A párosításban átlagosan 1.0 gól esik meccsenként. A találkozók 0%-án mindkét csapat betalált, és 0%-án esett legalább három gól. Amikor Wisla Plock a házigazda, 2 találkozóból 0 győzelme van.
Widzew Łódź (jelenleg 14. hely, Ekstraklasa) az utolsó 5 meccsén 0 győzelmet, 4 döntetlent és 1 vereséget jegyzett, 5 lőtt és 6 kapott góllal. Wisla Plock (jelenleg 10. hely, Ekstraklasa) az utolsó 5 meccsén 3 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget jegyzett, 7 lőtt és 5 kapott góllal.
Legutóbbi találkozók
- 2026. júl. 31. · EkstraklasaWisla Plock0–0Widzew ŁódźDöntetlen
- 2026. febr. 14. · EkstraklasaWisla Plock0–2Widzew ŁódźWidzew Łódź
Mérleg sorozatonként
| Sorozat | Meccs | Widzew Łódź győzelmei | Döntetlenek | Wisla Plock győzelmei | Gól meccsenként |
|---|---|---|---|---|---|
| Ekstraklasa | 2 | 1 | 1 | 0 | 1.0 |
Aktuális forma
Ebben a szezonban
- 1.3·1.0Lőtt gól meccsenkéntWidzew Łódź 1.3 · Wisla Plock 1.0
- 45%2,5 gól felettWidzew Łódź 45% · Wisla Plock 44%
Legutóbbi eredmények
Widzew Łódź
Wisla Plock
- WWisla Plock 1–0 Radomiak Radom2026. okt. 19. · Ekstraklasa
- LWieczysta Kraków 3–0 Wisla Plock2026. okt. 09. · Ekstraklasa
- WZaglebie Lubin 0–2 Wisla Plock2026. szept. 20. · Ekstraklasa
- WWisla Plock 3–1 Cracovia Krakow2026. szept. 13. · Ekstraklasa
- DPogon Szczecin 1–1 Wisla Plock2026. szept. 07. · Ekstraklasa
Kérdések: Widzew Łódź – Wisla Plock
Kinek jobb az egymás elleni mérlege: Widzew Łódź vagy Wisla Plock?
A friss egymás elleni mérlegben Widzew Łódź vezet 1–0 győzelemaránnyal, 1 döntetlen mellett.
Hány gól esik, amikor Widzew Łódź és Wisla Plock találkozik?
Az utolsó 2 találkozón átlagosan 1 gól esett meccsenként, és ezek 0%-án mindkét csapat betalált.
Mikor játszik legközelebb egymással Widzew Łódź és Wisla Plock?
Jelenleg nincs kiírt találkozó. Az oldal azonnal frissül, amint lesz.
Mi a legnagyobb győzelem a(z) Widzew Łódź – Wisla Plock párosításban?
Widzew Łódź 2–0 arányban nyert, 2026. február 14., szombat (Ekstraklasa) – nyilvántartásunk legnagyobb különbségű győzelme.
Mi lett a legutóbbi eredmény Widzew Łódź és Wisla Plock között?
Wisla Plock 0–0 Widzew Łódź, 2026. július 31., péntek (Ekstraklasa).