Q73LjguoG4Xl8HJFoi0NbLZ47EN
Betora

Fejlett futballelemző platform, amely adatvezérelt meglátásokkal segít okosabban dönteni.

info@betora.appXTikTok18+ Age Restriction

Termék

  • Tippek
  • Eredmények
  • Ingyenes tippek
  • Holnapi tippek
  • Hétvégi tippek
  • Focihírek

Sorozatok

  • Champions League
  • Europa League
  • Premier League
  • La Liga
  • Serie A
  • Bundesliga
  • Ligue 1
  • Brasileirão

Források

  • Mai fogadási tippek
  • BTTS tippek
  • 2,5 gól felett/alatt
  • Döntetlen tippek
  • Pontos eredmény
  • Ki nyeri: Bundesliga?
  • Ki nyeri: Ligue 1?
  • Ki nyeri: La Liga?
  • Ki nyeri: Serie A?
  • Ki nyeri: Premier League?

Totó és tippek

  • Quiniela tippek
  • Loto Foot tippek
  • Mega Jackpot tippek
  • Bundesliga Tipphilfe
  • A nap kötése

Funkciók

  • Hogyan működik
  • Ellenőrzött pontosság
  • Árak
  • Pro eszközök
  • Ingyenes widgetek
  • Tippjáték

© 2026 Betora · Minden jog fenntartva.

  • Felhasználási feltételek
  • Adatvédelmi irányelvek
  • Cookie-szabályzat

Jogi nyilatkozat: Az oldalon közölt tippek és elemzések kizárólag tájékoztató és szórakoztató célt szolgálnak. Semmilyen információ pontosságát nem garantáljuk. A tartalom nem minősül pénzügyi vagy fogadási tanácsadásnak. Fogadj felelősen.

Mai tippek
Meccsek
Élő
Play
  1. Főoldal
  2. Championship
  3. Arbroath vs Raith Rovers

Arbroath vs Raith Rovers

Eredmény • Championship·Arbroath·Raith Rovers

Championship
Championship
2026. okt. 31.
16:00 (Budapest)
medium Magabiztosság
Arbroath

Arbroath

Hazai
Végeredmény
0-4
Tippelt: 0-1
Végeredmény
0-4
Tippelt: 0-1
Szorzók
14.20
X3.10
21.85
Stadion
Gayfield Park
medium Magabiztosság
GYŐZTES
Raith Rovers

Raith Rovers

Vendég
Szorzók
14.20
X3.10
21.85
Stadion
Gayfield Park
Győzelmi esélyek
21%
Arbroath
27%
Döntetlen
52%
Raith Rovers
Hazai4.2021%
Döntetlen3.1027%
Vendég1.8552%

Oracle Vision

medium Magabiztosság
“

A favorit: Raith Rovers (52%); várható eredményünk: 0-1.

AI modellünk ezt a(z) Championship meccset (Arbroath – Raith Rovers) korábbi teljesítményadatok, aktuális forma, egymás elleni mérlegek és taktikai mutatók alapján elemzi. A modell szerint a hazai győzelem (Arbroath) esélye 21%, a döntetlené 27%, a vendéggyőzelemé (Raith Rovers) pedig 52%. A legvalószínűbb végeredmény: 0-1. Annak esélye, hogy mindkét csapat gólt szerez: 42%. A tipp magabiztossága: medium, az elérhető adatpontok minősége és következetessége alapján.

BTTS: 42%

Meccsesemények

  1. 1'
    Gól: G. OakleyRaith Rovers · Gólpassz: P. McMullan
    Gól: G. OakleyGólpassz: P. McMullan
  2. 3'
    Gól: S. TiffoneyRaith Rovers · Gólpassz: C. Adamson
    Gól: S. TiffoneyGólpassz: C. Adamson
  3. 34'
    Gól: G. OakleyRaith Rovers · Gólpassz: L. Stevenson
    Gól: G. OakleyGólpassz: L. Stevenson
  4. 46'
    Csere: K. TurnerRaith Rovers · Le: C. Adamson
    Csere: K. TurnerLe: C. Adamson
  5. 66'
    Csere: A. DowdsRaith Rovers · Le: P. McMullan
    Csere: A. DowdsLe: P. McMullan
  6. 66'
    Csere: J. RoweRaith Rovers · Le: R. Millen
    Csere: J. RoweLe: R. Millen
  7. 68'
    Sárga lap: L. StevensonRaith Rovers
    Sárga lap: L. Stevenson
  8. Csere: A. WinterLe: G. Reilly
    68'
    Csere: A. WinterArbroath · Le: G. Reilly
  9. 77'
    Csere: C. FordyceRaith Rovers · Le: J. Baird
    Csere: C. FordyceLe: J. Baird
  10. 78'
    Gól: G. OakleyRaith Rovers · Gólpassz: S. Tiffoney
    Gól: G. OakleyGólpassz: S. Tiffoney
Tipp megosztása

AI elemzés és a tipp értékelése

További információ

Egymás ellenArbroath – Raith RoversSérültekArbroathSérültekRaith RoversÉlő eredmények

Statisztikai háttér

Arbroath

LLLLW
  • L26. okt. 24.V · Livingston1-0
  • L26. okt. 17.V · Inverness CT2-0
  • L26. okt. 10.H · Morton1-2
  • L26. okt. 3.V · Partick3-0
  • W26. szept. 25.H · Queen's Park2-1

Raith Rovers

LDWWL
  • L26. okt. 24.H · Inverness CT0-2
  • D26. okt. 17.V · Stenhousemuir1-1
  • W26. okt. 10.H · Queen's Park2-0
  • W26. okt. 3.V · Morton1-2
  • L26. szept. 25.H · Livingston0-2

Tabella

HelyMGKPForma
1Partick13+1025LWDWW
2Raith Rovers13+1124WLDWW
3Dunfermline13+824WWWDD
4Stenhousemuir13+123LLLDL
5Livingston13+720WWDLL
6Inverness CT13+119LWWLW
7Ayr Utd12-115WLDWL
8Arbroath13-1511LLLLL
9Morton12-810WWWLL

Egymás ellen

0
Arbroath
0
Döntetlenek
1
Raith Rovers
  • 26. szept. 12.Raith Rovers – Arbroath4-0

Szezonstatisztika — 2025

ArbroathRaith Rovers
Lejátszott1—
Lőtt gólok0—
Kapott gólok1—
Átl. lőtt0.0—
Átl. kapott1.0—
Kapott gól nélkül0—

Arbroath vs Raith Rovers — Meccselemzés

A favorit: Raith Rovers (52%); várható eredményünk: 0-1.

Championship: Arbroath – Raith Rovers (2026. október 31., szombat). Modellünk szerint a favorit Raith Rovers, 52% eséllyel; a döntetlen esélye 26%, Arbroath esélye 22%.

Forma és tabellahelyezés

Arbroath: 8. hely (összesen 10 csapat), pontok: 11, lejátszott meccsek: 12, lőtt gólok: 7, kapott gólok: 18; friss forma: Gy-V-V-V-V. Raith Rovers: 3. hely (összesen 10 csapat), pontok: 21, lejátszott meccsek: 12, lőtt gólok: 16, kapott gólok: 9; friss forma: V-Gy-Gy-D-V.

Egymás elleni mérleg

Egymás elleni meccsek nyilvántartásunkban: 1. Győzelmek: Arbroath 0, Raith Rovers 1; döntetlenek: 0; átlagos gólszám találkozónként: 4,0.

Gólkilátások

A támadások és a védelmek összevetése alapján a várható eredmény 0,9–1,1, összesen nagyjából 2,0 gól. Ez alapján a 2,5 gól feletti esély 33%, a „mindkét csapat szerez gólt” esélye pedig 42%.

Csapathírek

Egyik keretnél sincs bejelentett sérülés vagy eltiltás.

Mit mond a piac

A fogadóirodák szorzói: Arbroath 4.20, döntetlen 3.25, Raith Rovers 1.83; ezek a szorzók beépülnek a fenti valószínűségekbe.

Tipp

Raith Rovers győzelem (52%), legvalószínűbb eredmény: 0-1.

Ez az előzetes a modell előrejelzése, amely a tabellára, a friss formára, a gólátlagokra, a bejelentett hiányzókra és – ha elérhetők – a fogadóirodai szorzókra épül. Új adatok érkezésekor automatikusan frissül.

Win Probabilities: Arbroath: 21% · Draw: 27% · Raith Rovers: 52%

Predicted Score: 0-1 (13.3% chance)

Over 2.5: 33% · Under 2.5: 67% · BTTS: 42%

H2H: Arbroath wins: 0 · Draws: 0 · Raith Rovers wins: 1

Form (latest first): Arbroath: LLLLW · Raith Rovers: LDWWL

Championship

Championship

Scotland15 · Közelgő meccsek
ChampionshipScotland
Raith Rovers
nov. 6.20:30
Dunfermline
13.0333%
X3.4529%
22.6338%
ChampionshipScotland
Inverness CT
nov. 7.16:00
Livingston
12.6338%
X3.5728%
22.9434%
ChampionshipScotland
Morton
nov. 7.16:00
Stenhousemuir
14.0025%
X4.5522%
21.8953%
ChampionshipScotland
Arbroath
nov. 7.16:00
Ayr Utd
13.0333%
X3.4529%
22.6338%
ChampionshipScotland
Queen's Park
nov. 7.16:00
Partick
110.0010%
X6.2516%
21.3574%
ChampionshipScotland
Livingston
nov. 14.16:00
Morton
11.4370%
X6.2516%
27.1414%
ChampionshipScotland
Partick
nov. 14.16:00
Inverness CT
11.6162%
X5.2619%
25.2619%
ChampionshipScotland
Ayr Utd
nov. 14.16:00
Raith Rovers
13.8526%
X4.3523%
21.9651%
ChampionshipScotland
Dunfermline
nov. 14.16:00
Arbroath
11.6162%
X5.2619%
25.2619%
ChampionshipScotland
Stenhousemuir
nov. 14.16:00
Queen's Park
11.2282%
X8.3312%
216.676%
ChampionshipScotland
Inverness CT
nov. 20.20:30
Ayr Utd
11.7956%
X4.7621%
24.3523%
ChampionshipScotland
Raith Rovers
nov. 21.16:00
Partick
12.3842%
X4.0025%
23.0333%
ChampionshipScotland
Dunfermline
nov. 21.16:00
Morton
11.5266%
X5.5618%
26.2516%
ChampionshipScotland
Arbroath
nov. 21.16:00
Stenhousemuir
15.8817%
X5.8817%
21.5266%
ChampionshipScotland
Queen's Park
nov. 21.16:00
Livingston
13.5728%
X4.1724%
22.0848%

Fogadási tippek

Mai pontos eredmény tippekFogadási tippekBTTS tippek2,5 gól felett/alattIngyenes tippek