Q73LjguoG4Xl8HJFoi0NbLZ47EN
Betora

Fejlett futballelemző platform, amely adatvezérelt meglátásokkal segít okosabban dönteni.

info@betora.appXTikTok18+ Age Restriction

Termék

  • Tippek
  • Eredmények
  • Ingyenes tippek
  • Holnapi tippek
  • Hétvégi tippek
  • Focihírek

Sorozatok

  • Champions League
  • Europa League
  • Premier League
  • La Liga
  • Serie A
  • Bundesliga
  • Ligue 1
  • Brasileirão

Források

  • Mai fogadási tippek
  • BTTS tippek
  • 2,5 gól felett/alatt
  • Döntetlen tippek
  • Pontos eredmény
  • Ki nyeri: Bundesliga?
  • Ki nyeri: Ligue 1?
  • Ki nyeri: La Liga?
  • Ki nyeri: Serie A?
  • Ki nyeri: Premier League?

Totó és tippek

  • Quiniela tippek
  • Loto Foot tippek
  • Mega Jackpot tippek
  • Bundesliga Tipphilfe
  • A nap kötése

Funkciók

  • Hogyan működik
  • Ellenőrzött pontosság
  • Árak
  • Pro eszközök
  • Ingyenes widgetek
  • Tippjáték

© 2026 Betora · Minden jog fenntartva.

  • Felhasználási feltételek
  • Adatvédelmi irányelvek
  • Cookie-szabályzat

Jogi nyilatkozat: Az oldalon közölt tippek és elemzések kizárólag tájékoztató és szórakoztató célt szolgálnak. Semmilyen információ pontosságát nem garantáljuk. A tartalom nem minősül pénzügyi vagy fogadási tanácsadásnak. Fogadj felelősen.

Mai tippek
Pontos eredmény
Meccsek
Élő
  1. Főoldal
  2. Ligue 2
  3. PAU vs Annecy

PAU vs Annecy

Eredmény • Ligue 2·PAU·Annecy

Ligue 2
Ligue 2
2026. aug. 8.
20:45 (Budapest)
low Magabiztosság
PAU

PAU

Hazai
Végeredmény
0-1
Tippelt: 0-1
Végeredmény
0-1
Tippelt: 0-1
Szorzók
12.55
X3.40
22.55
Stadion
Nouste Camp
low Magabiztosság
GYŐZTES
Annecy

Annecy

Vendég
Szorzók
12.55
X3.40
22.55
Stadion
Nouste Camp
Győzelmi esélyek
30%
PAU
32%
Döntetlen
38%
Annecy
Hazai2.5530%
Döntetlen3.4032%
Vendég2.5538%

Oracle Vision

Alacsony magabiztosság
“

A favorit: Annecy (38%); várható eredményünk: 0-1.

AI modellünk ezt a(z) Ligue 2 meccset (PAU – Annecy) korábbi teljesítményadatok, aktuális forma, egymás elleni mérlegek és taktikai mutatók alapján elemzi. A modell szerint a hazai győzelem (PAU) esélye 30%, a döntetlené 32%, a vendéggyőzelemé (Annecy) pedig 38%. A legvalószínűbb végeredmény: 0-1. Annak esélye, hogy mindkét csapat gólt szerez: 50%. A tipp magabiztossága: low, az elérhető adatpontok minősége és következetessége alapján.

BTTS: 50%

Meccsesemények

  1. 11'
    Gól: A. DrouhinAnnecy · Gólpassz: C. Billemaz
    Gól: A. DrouhinGólpassz: C. Billemaz
  2. 16'
    Piros lap: C. BillemazAnnecy
    Piros lap: C. Billemaz
  3. Sárga lap: G. Paquiez
    37'
    Sárga lap: G. PaquiezPAU
  4. Csere: G. VersiniLe: K. Gasnier
    46'
    Csere: G. VersiniPAU · Le: K. Gasnier
  5. Csere: C. FallLe: L. Rajot
    46'
    Csere: C. FallPAU · Le: L. Rajot
  6. Csere: J. KaluluLe: M. Tourraine
    46'
    Csere: J. KaluluPAU · Le: M. Tourraine
  7. Sárga lap: G. Versini
    52'
    Sárga lap: G. VersiniPAU
  8. 59'
    Csere: Z. RedmondAnnecy · Le: K. Young
    Csere: Z. RedmondLe: K. Young
  9. Csere: B. LeyeLe: A. Lefebvre
    66'
    Csere: B. LeyePAU · Le: A. Lefebvre
  10. 67'
    Csere: M. VeillonAnnecy · Le: M. Kone
    Csere: M. VeillonLe: M. Kone
  11. 67'
    Csere: M. S. DionAnnecy · Le: T. Rambaud
    Csere: M. S. DionLe: T. Rambaud
  12. 67'
    Csere: K. Jusseron-VeniereAnnecy · Le: A. Larose
    Csere: K. Jusseron-VeniereLe: A. Larose
  13. Csere: T. SaettelLe: A. Dodote
    80'
    Csere: T. SaettelPAU · Le: A. Dodote
  14. Sárga lap: T. Saettel
    82'
    Sárga lap: T. SaettelPAU
Tipp megosztása

Statisztika · tipp és valóság

1 / 1statisztikai tipp jött be ezen a meccsen
PAU 0-1 Annecy
FT
PiacTippValósA tippünkEredmény
Szögletek csapatonként—Tipp 4.4 – 4.4Valós 6 – 4——
Összes szöglet—Tipp 8.8Valós 10csak esélyek—
Sárga lapok✓ bejöttTipp 3.3Valós 32.5 felett✓ bejött
Félidei eredmény—Tipp 0-0Valós 0-1csak esélyek—
Kaput eltaláló lövések—Tipp 3.5 – 4.2Valós 2 – 3——
Összes lövés—Tipp 11.1 – 9.9Valós 14 – 9csak esélyek—

A meccs előtti számaink a végső statisztika mellett.

AI elemzés és a tipp értékelése

Elemzés és kulcspárharcok

AI alapú
Erősségek · Gyengeségek

PAU

  • Home advantage at Nouste Camp
  • Historical head-to-head record shows they can beat Annecy
  • Current three-game losing streak
  • Failed to score in two of last five games

Annecy

  • Unbeaten in last four matches (WWD)
  • Positive goal difference (+10) shows attacking potency
  • Slightly less home advantage as the away side
  • Historical head-to-head record is even, no clear edge

Összevont elemzés

Alacsony egyetértés
Betora AI
38%
API-Football
45%
42%
Annecy203942

Models disagree significantly. Suggests away win (42%) but proceed with caution.

AI elemzésAlacsony magabiztosság

Ligue 2: PAU – Annecy (2026. augusztus 8., szombat). Modellünk szerint a favorit Annecy, 38% eséllyel; a döntetlen esélye 32%, PAU esélye 30%.

Forma és tabellahelyezés

Ilyen korán a szezonban a tabella még nem mérvadó, ezért a modell az előző idény végső helyezéseire és a két csapat gólátlagaira támaszkodik.

Egymás elleni mérleg

Nyilvántartásunkban nincs friss egymás elleni meccs a két csapat között, így a korábbi találkozók nem befolyásolják ezt az előrejelzést.

Gólkilátások

A támadások és a védelmek összevetése alapján a várható eredmény 1,2–1,2, összesen nagyjából 2,4 gól. Ez alapján a 2,5 gól feletti esély 45%, a „mindkét csapat szerez gólt” esélye pedig 50%.

Csapathírek

Egyik keretnél sincs bejelentett sérülés vagy eltiltás.

Mit mond a piac

A fogadóirodák szorzói: PAU 2.55, döntetlen 3.40, Annecy 2.55; ezek a szorzók beépülnek a fenti valószínűségekbe.

Tipp

Annecy győzelem (38%), legvalószínűbb eredmény: 0-1.

Ez az előzetes a modell előrejelzése, amely a tabellára, a friss formára, a gólátlagokra, a bejelentett hiányzókra és – ha elérhetők – a fogadóirodai szorzókra épül. Új adatok érkezésekor automatikusan frissül.

Statisztikai háttérAnnecy

Double chance : draw or Annecy

Csapatok összehasonlítása

AI alapú
PAUAnnecy
43%Erő57%
50%Támadópotenciál50%
50%Védekezési potenciál50%
50%Poisson-eloszlás50%
50%Egymás elleni erő50%
36%Gólok egymás ellen64%
43%Megnyeri a meccset57%

További információ

Ligue 2 várható kezdőcsapatok: 12. forduló9/9Egymás ellenPAU – AnnecySérültekPAUSérültekAnnecyÉlő eredmények

Statisztikai háttér

PAU

WWWWW
  • W26. okt. 30.V · Metz1-3
  • W26. okt. 23.H · Grenoble2-1
  • W26. okt. 16.V · Guingamp1-2
  • W26. okt. 9.H · Laval3-2
  • W26. szept. 18.H · Dunkerque2-0

Annecy

LWLWL
  • L26. okt. 31.H · Montpellier0-3
  • W26. okt. 23.V · Sochaux1-3
  • L26. okt. 16.H · Nancy1-2
  • W26. okt. 9.V · Dunkerque0-1
  • L26. szept. 18.H · Dijon1-2

Tabella

HelyMGKPForma
4Reims11+1021WDWDD
5PAU11+520WWWWW
6RED Star FC 9311-217LLLWW
7Annecy11-116LWLWL
8Dijon11+115WLLWW

Egymás ellen

3
PAU
2
Döntetlenek
3
Annecy
  • 26. ápr. 24.Annecy – PAU5-1
  • 25. aug. 9.PAU – Annecy2-0
  • 25. márc. 28.PAU – Annecy1-0
  • 24. nov. 1.Annecy – PAU2-0
  • 24. jan. 27.Annecy – PAU0-0

Szezonstatisztika — 2026

PAUAnnecy
Lejátszott1111
Lőtt gólok1614
Kapott gólok1115
Átl. lőtt1.41.3
Átl. kapott1.01.4
Kapott gól nélkül23

PAU vs Annecy — Meccselemzés

A favorit: Annecy (38%); várható eredményünk: 0-1.

Ligue 2: PAU – Annecy (2026. augusztus 8., szombat). Modellünk szerint a favorit Annecy, 38% eséllyel; a döntetlen esélye 32%, PAU esélye 30%.

Forma és tabellahelyezés

Ilyen korán a szezonban a tabella még nem mérvadó, ezért a modell az előző idény végső helyezéseire és a két csapat gólátlagaira támaszkodik.

Egymás elleni mérleg

Nyilvántartásunkban nincs friss egymás elleni meccs a két csapat között, így a korábbi találkozók nem befolyásolják ezt az előrejelzést.

Gólkilátások

A támadások és a védelmek összevetése alapján a várható eredmény 1,2–1,2, összesen nagyjából 2,4 gól. Ez alapján a 2,5 gól feletti esély 45%, a „mindkét csapat szerez gólt” esélye pedig 50%.

Csapathírek

Egyik keretnél sincs bejelentett sérülés vagy eltiltás.

Mit mond a piac

A fogadóirodák szorzói: PAU 2.55, döntetlen 3.40, Annecy 2.55; ezek a szorzók beépülnek a fenti valószínűségekbe.

Tipp

Annecy győzelem (38%), legvalószínűbb eredmény: 0-1.

Ez az előzetes a modell előrejelzése, amely a tabellára, a friss formára, a gólátlagokra, a bejelentett hiányzókra és – ha elérhetők – a fogadóirodai szorzókra épül. Új adatok érkezésekor automatikusan frissül.

Win Probabilities: PAU: 30% · Draw: 32% · Annecy: 38%

Predicted Score: 0-1 (10.0% chance)

Over 2.5: 45% · Under 2.5: 55% · BTTS: 50%

H2H: PAU wins: 3 · Draws: 2 · Annecy wins: 3

Form (latest first): PAU: WWWWW · Annecy: LWLWL

Ligue 2

Ligue 2

France15 · Közelgő meccsek
Ligue 2France
Montpellier
nov. 6.20:00
Metz
12.2245%
X3.4529%
23.8526%
Ligue 2France
Dijon
nov. 6.20:00
RED Star FC 93
12.6338%
X3.7027%
22.8635%
Ligue 2France
Grenoble
nov. 6.20:00
Reims
14.5522%
X3.4529%
22.0449%
Ligue 2France
Nancy
nov. 6.20:00
Sochaux
12.0449%
X3.7027%
24.1724%
Ligue 2France
Boulogne
nov. 6.20:00
Annecy
12.8635%
X3.0333%
23.1332%
Ligue 2France
Dunkerque
nov. 6.20:00
Guingamp
12.9434%
X3.7027%
22.5639%
Ligue 2France
Clermont Foot
nov. 7.14:00
Rodez
13.0333%
X3.3330%
22.7037%
Ligue 2France
Saint Etienne
nov. 7.20:00
Laval
11.4370%
X5.0020%
210.0010%
Ligue 2France
PAU
nov. 7.20:00
Nantes
13.1332%
X3.3330%
22.6338%
Ligue 2France
Nantes
nov. 20.20:00
Grenoble
Korai becslés
12.1347%
X4.1724%
23.4529%
Ligue 2France
Guingamp
nov. 20.20:00
Rodez
Korai becslés
12.0050%
X4.3523%
23.7027%
Ligue 2France
Reims
nov. 20.20:00
Saint Etienne
Korai becslés
13.2331%
X4.0025%
22.2744%
Ligue 2France
Nancy
nov. 20.20:00
Dijon
Korai becslés
11.7956%
X5.0020%
24.1724%
Ligue 2France
RED Star FC 93
nov. 20.20:00
PAU
Korai becslés
11.9252%
X4.5522%
23.8526%
Ligue 2France
Metz
nov. 20.20:00
Boulogne
Korai becslés
11.7557%
X5.0020%
24.3523%

Fogadási tippek

Mai pontos eredmény tippekFogadási tippekBTTS tippek2,5 gól felett/alattIngyenes tippek