Q73LjguoG4Xl8HJFoi0NbLZ47EN
Betora

Fejlett futballelemző platform, amely adatvezérelt meglátásokkal segít okosabban dönteni.

info@betora.appXTikTok18+ Age Restriction

Termék

  • Tippek
  • Eredmények
  • Ingyenes tippek
  • Holnapi tippek
  • Hétvégi tippek
  • Focihírek

Sorozatok

  • Champions League
  • Europa League
  • Premier League
  • La Liga
  • Serie A
  • Bundesliga
  • Ligue 1
  • Brasileirão

Források

  • Mai fogadási tippek
  • BTTS tippek
  • 2,5 gól felett/alatt
  • Döntetlen tippek
  • Pontos eredmény
  • Ki nyeri: Bundesliga?
  • Ki nyeri: Ligue 1?
  • Ki nyeri: La Liga?
  • Ki nyeri: Serie A?
  • Ki nyeri: Premier League?

Totó és tippek

  • Quiniela tippek
  • Loto Foot tippek
  • Mega Jackpot tippek
  • Bundesliga Tipphilfe
  • A nap kötése

Funkciók

  • Hogyan működik
  • Ellenőrzött pontosság
  • Árak
  • Pro eszközök
  • Ingyenes widgetek
  • Tippjáték

© 2026 Betora · Minden jog fenntartva.

  • Felhasználási feltételek
  • Adatvédelmi irányelvek
  • Cookie-szabályzat

Jogi nyilatkozat: Az oldalon közölt tippek és elemzések kizárólag tájékoztató és szórakoztató célt szolgálnak. Semmilyen információ pontosságát nem garantáljuk. A tartalom nem minősül pénzügyi vagy fogadási tanácsadásnak. Fogadj felelősen.

Mai tippek
Meccsek
Élő
Play
  1. Főoldal
  2. NPFL
  3. Ranchers Bees vs Rivers United

Ranchers Bees vs Rivers United

Eredmény • NPFL·Ranchers Bees·Rivers United

NPFL
NPFL
2026. szept. 28.
17:00 (Budapest)
high Magabiztosság
DÖNTETLEN
Ranchers Bees

Ranchers Bees

Hazai
Végeredmény
0-0
Tippelt: 1-2
Végeredmény
0-0
Tippelt: 1-2
high Magabiztosság
DÖNTETLEN
Rivers United

Rivers United

Vendég
Győzelmi esélyek
21%
Ranchers Bees
20%
Döntetlen
59%
Rivers United
Hazai4.7621%
Döntetlen5.0020%
Vendég1.6959%

Oracle Vision

Magas magabiztosság
“

A favorit: Rivers United (59%); várható eredményünk: 1-2.

AI modellünk ezt a(z) NPFL meccset (Ranchers Bees – Rivers United) korábbi teljesítményadatok, aktuális forma, egymás elleni mérlegek és taktikai mutatók alapján elemzi. A modell szerint a hazai győzelem (Ranchers Bees) esélye 21%, a döntetlené 20%, a vendéggyőzelemé (Rivers United) pedig 59%. A legvalószínűbb végeredmény: 1-2. Annak esélye, hogy mindkét csapat gólt szerez: 59%. A tipp magabiztossága: high, az elérhető adatpontok minősége és következetessége alapján.

BTTS: 59%
Tipp megosztása

AI elemzés és a tipp értékelése

További információ

Egymás ellenRanchers Bees – Rivers UnitedSérültekRanchers BeesSérültekRivers UnitedÉlő eredmények

Statisztikai háttér

Ranchers Bees

DLDLL
  • D26. nov. 1.V · Inter Lagos1-1
  • L26. okt. 16.V · Shooting Stars3-1
  • D26. okt. 10.H · Niger Tornadoes0-0
  • L26. okt. 4.V · Kwara United2-1
  • L26. szept. 23.V · Enugu Rangers1-0

Rivers United

DLDDW
  • D26. nov. 1.H · Enugu Rangers1-1
  • L26. okt. 25.V · Bendel Insurance2-1
  • D26. okt. 18.H · Barau FC0-0
  • D26. okt. 11.V · Abia Warriors0-0
  • W26. okt. 4.H · Ikorodu City2-0

Tabella

HelyMGKPForma
1Rivers United11+1018DLDDW
2Enugu Rangers9+518DDWWL
18Abia Warriors11-710LLDDL
19Ranchers Bees10-39DLDLD
20Inter Lagos11-143DLLLD

Szezonstatisztika — 2026

Ranchers BeesRivers United
Lejátszott—1
Lőtt gólok—1
Kapott gólok—1
Átl. lőtt—1.0
Átl. kapott—1.0
Kapott gól nélkül—0

Ranchers Bees vs Rivers United — Meccselemzés

A favorit: Rivers United (59%); várható eredményünk: 1-2.

NPFL: Ranchers Bees – Rivers United (2026. szeptember 28., hétfő). Modellünk szerint a favorit Rivers United, 59% eséllyel; a döntetlen esélye 20%, Ranchers Bees esélye 21%.

Forma és tabellahelyezés

Ilyen korán a szezonban a tabella még nem mérvadó, ezért a modell az előző idény végső helyezéseire és a két csapat gólátlagaira támaszkodik.

Egymás elleni mérleg

Nyilvántartásunkban nincs friss egymás elleni meccs a két csapat között, így a korábbi találkozók nem befolyásolják ezt az előrejelzést.

Gólkilátások

A támadások és a védelmek összevetése alapján a várható eredmény 1,2–1,6, összesen nagyjából 2,9 gól. Ez alapján a 2,5 gól feletti esély 55%, a „mindkét csapat szerez gólt” esélye pedig 59%.

Csapathírek

Egyik keretnél sincs bejelentett sérülés vagy eltiltás.

Mit mond a piac

A piac még nem árazta be ezt a meccset. Amíg nincsenek szorzók, a valószínűségek a csapaterő-modellből származnak, és automatikusan újrakalibrálódnak, amint a fogadóirodák megnyitják a meccset.

Tipp

Rivers United győzelem (59%), legvalószínűbb eredmény: 1-2.

Ez az előzetes a modell előrejelzése, amely a tabellára, a friss formára, a gólátlagokra, a bejelentett hiányzókra és – ha elérhetők – a fogadóirodai szorzókra épül. Új adatok érkezésekor automatikusan frissül.

Win Probabilities: Ranchers Bees: 21% · Draw: 20% · Rivers United: 59%

Predicted Score: 1-2 (9.4% chance)

Over 2.5: 55% · Under 2.5: 45% · BTTS: 59%

Form (latest first): Ranchers Bees: DLDLL · Rivers United: DLDDW

NPFL

NPFL

Nigeria15 · Közelgő meccsek
NPFLNigeria
Sporting Lagos
nov. 7.16:00
Rivers United
14.1724%
X4.7621%
21.8255%
NPFLNigeria
Abia Warriors
nov. 8.16:00
Doma United
13.3330%
X4.1724%
22.1746%
NPFLNigeria
Barau FC
nov. 8.16:00
Shooting Stars
11.6461%
X5.2619%
25.0020%
NPFLNigeria
Bendel Insurance
nov. 8.16:00
Niger Tornadoes
11.6461%
X5.2619%
25.0020%
NPFLNigeria
Ikorodu City
nov. 8.16:00
Inter Lagos
11.6461%
X5.2619%
25.0020%
NPFLNigeria
Kun Khalifat FC
nov. 8.16:00
Kano Pillars
14.1724%
X4.7621%
21.8255%
NPFLNigeria
Nasarawa United
nov. 8.16:00
Plateau United
13.0333%
X3.7027%
22.5040%
NPFLNigeria
Ranchers Bees
nov. 8.16:00
Enyimba
12.3343%
X4.0025%
23.1332%
NPFLNigeria
Enugu Rangers
nov. 8.16:00
Kwara United
11.5465%
X5.5618%
25.8817%
NPFLNigeria
Warri Wolves
nov. 8.16:00
Katsina United
12.5639%
X3.8526%
22.8635%
NPFLNigeria
Doma United
nov. 14.16:00
Barau FC
12.3343%
X4.0025%
23.1332%
NPFLNigeria
Enyimba
nov. 15.16:00
Ikorodu City
13.2331%
X4.1724%
22.2245%
NPFLNigeria
Inter Lagos
nov. 15.16:00
Abia Warriors
13.1332%
X4.0025%
22.3343%
NPFLNigeria
Kano Pillars
nov. 15.16:00
Ranchers Bees
11.9252%
X4.5522%
23.8526%
NPFLNigeria
Katsina United
nov. 15.16:00
Nasarawa United
12.1347%
X4.1724%
23.4529%

Fogadási tippek

Mai pontos eredmény tippekFogadási tippekBTTS tippek2,5 gól felett/alattIngyenes tippek