Q73LjguoG4Xl8HJFoi0NbLZ47EN
Betora

Fejlett futballelemző platform, amely adatvezérelt meglátásokkal segít okosabban dönteni.

info@betora.appXTikTok18+ Age Restriction

Termék

  • Tippek
  • Eredmények
  • Ingyenes tippek
  • Holnapi tippek
  • Hétvégi tippek
  • Focihírek

Sorozatok

  • Champions League
  • Europa League
  • Premier League
  • La Liga
  • Serie A
  • Bundesliga
  • Ligue 1
  • Brasileirão

Források

  • Mai fogadási tippek
  • BTTS tippek
  • 2,5 gól felett/alatt
  • Döntetlen tippek
  • Pontos eredmény
  • Ki nyeri: Bundesliga?
  • Ki nyeri: Ligue 1?
  • Ki nyeri: La Liga?
  • Ki nyeri: Serie A?
  • Ki nyeri: Premier League?

Totó és tippek

  • Quiniela tippek
  • Loto Foot tippek
  • Mega Jackpot tippek
  • Bundesliga Tipphilfe
  • A nap kötése

Funkciók

  • Hogyan működik
  • Ellenőrzött pontosság
  • Árak
  • Pro eszközök
  • Ingyenes widgetek
  • Tippjáték

© 2026 Betora · Minden jog fenntartva.

  • Felhasználási feltételek
  • Adatvédelmi irányelvek
  • Cookie-szabályzat

Jogi nyilatkozat: Az oldalon közölt tippek és elemzések kizárólag tájékoztató és szórakoztató célt szolgálnak. Semmilyen információ pontosságát nem garantáljuk. A tartalom nem minősül pénzügyi vagy fogadási tanácsadásnak. Fogadj felelősen.

Mai tippek
Meccsek
Élő
Play
  1. Főoldal
  2. Liga 1
  3. Cusco vs Sport Boys

Cusco vs Sport Boys

Eredmény • Liga 1·Cusco·Sport Boys

Liga 1
Liga 1
2026. nov. 1.
19:15 (Budapest)
high Magabiztosság
Cusco

Cusco

Hazai
Végeredmény
0-1
Tippelt: 2-1
Végeredmény
0-1
Tippelt: 2-1
Szorzók
11.44
X4.00
26.00
Stadion
Estadio Inca Garcilaso de la Vega
high Magabiztosság
GYŐZTES
Sport Boys

Sport Boys

Vendég
Szorzók
11.44
X4.00
26.00
Stadion
Estadio Inca Garcilaso de la Vega
Győzelmi esélyek
64%
Cusco
24%
Döntetlen
12%
Sport Boys
Hazai1.4464%
Döntetlen4.0024%
Vendég6.0012%

Oracle Vision

high Magabiztosság
“

A Cusco 62%-os eséllyel favorit hazai győzelemre a Sport Boys ellen. A döntetlen 25%, a vendéggyőzelem pedig 13%, így a számok hazai eredményt mutatnak.

AI modellünk ezt a(z) Liga 1 meccset (Cusco – Sport Boys) korábbi teljesítményadatok, aktuális forma, egymás elleni mérlegek és taktikai mutatók alapján elemzi. A modell szerint a hazai győzelem (Cusco) esélye 64%, a döntetlené 24%, a vendéggyőzelemé (Sport Boys) pedig 12%. A legvalószínűbb végeredmény: 2-1. Annak esélye, hogy mindkét csapat gólt szerez: 62%. A tipp magabiztossága: high, az elérhető adatpontok minősége és következetessége alapján.

BTTS: 62%

Meccsesemények

  1. Piros lap: Ricardo Lagos
    40'
    Piros lap: Ricardo LagosCusco
  2. 40'
    Piros lap: Yuriel CeliSport Boys
    Piros lap: Yuriel Celi
  3. Csere: Marlon RuidíasLe: Diego Soto
    45'
    Csere: Marlon RuidíasCusco · Le: Diego Soto
  4. Csere: Nicolás SilvaLe: José Manzaneda
    61'
    Csere: Nicolás SilvaCusco · Le: José Manzaneda
  5. 63'
    Sárga lap: Carlos ZambranoSport Boys
    Sárga lap: Carlos Zambrano
  6. 68'
    Csere: Miguel TraucoSport Boys · Le: Christian Cueva
    Csere: Miguel TraucoLe: Christian Cueva
  7. 68'
    Csere: Percy LizaSport Boys · Le: Federico Illanes
    Csere: Percy LizaLe: Federico Illanes
  8. 74'
    Csere: Jostin AlarconSport Boys · Le: Luis Urruti
    Csere: Jostin AlarconLe: Luis Urruti
  9. 75'
    Gól: Jostin AlarconSport Boys
    Gól: Jostin Alarcon
  10. Csere: Oswaldo ValenzuelaLe: José Zevallos
    87'
    Csere: Oswaldo ValenzuelaCusco · Le: José Zevallos
  11. Csere: Juan Manuel TévezLe: Alvaro Ampuero
    87'
    Csere: Juan Manuel TévezCusco · Le: Alvaro Ampuero
  12. 87'
    Csere: Hansell RiojasSport Boys · Le: Pablo Erustes
    Csere: Hansell RiojasLe: Pablo Erustes
Tipp megosztása

Statisztika · tipp és valóság

2 / 3statisztikai tipp jött be ezen a meccsen
Cusco 0-1 Sport Boys
FT
PiacTippValósA tippünkEredmény
Szögletek csapatonként✓ bejöttTipp 6.7 – 2.9Valós 12 – 1Cusco több szöglet✓ bejött
Összes szöglet—Tipp 9.6Valós 13csak esélyek—
Sárga lapok✗ nem jött beTipp 3.9Valós 12.5 felett✗ nem jött be
Félidei eredmény—Tipp 0-0Valós 0-0csak esélyek—
Kaput eltaláló lövések✓ bejöttTipp 5.3 – 4.1Valós 7 – 2Cusco több kapura lövés✓ bejött
Összes lövés—Tipp 15.3 – 13.1Valós 24 – 10csak esélyek—

A meccs előtti számaink a végső statisztika mellett.

AI elemzés és a tipp értékelése

Elemzés és kulcspárharcok

AI alapú
Kulcsjátékosok párharcai
1F. Callejo vs G. Dulanto: A Cusco legjobb gólszerzője megpróbálja legyőzni a Sport Boys középhátvédjét, egy olyan párbaj, amely eldöntheti a mérkőzést.
2J. Manzaneda vs R. Alfani: A kreatív középpályás és a Sport Boys szélső védője közötti csata kulcsfontosságú lesz a Cusco esélyeinek megteremtésében.
3L. Nequecaur vs Á. Ampuero: A Sport Boys fő csatára tesztelni fogja a Cusco balhátvédjét, és bármilyen siker itt gólokat eredményezhet a vendégek számára.
Erősségek · Gyengeségek

Cusco

  • Erős hazai rekord: 10 győzelem 15 hazai mérkőzésen
  • Hatékony támadó teljesítmény: 46 gól ebben a szezonban
  • Védelmi sebezhetőségek: 43 kapott gól
  • Következetlen forma: két vereség az utóbbi öt mérkőzésen

Sport Boys

  • Képes gólokat szerezni: 34 gól ebben a szezonban
  • Pozitív eredmény az utolsó mérkőzésen: egy győzelem
  • Gyenge védelmi rekord: 33 kapott gól
  • Következetlen forma: két vereség és egy döntetlen az utóbbi öt mérkőzésen

Összevont elemzés

Alacsony egyetértés
Betora AI
64%
API-Football
45%
55%
Cusco543511

Models disagree significantly. Suggests home win (55%) but proceed with caution.

AI elemzésMagas magabiztosság

A Cusco a Liga 1 találkozón egyértelműen a Sport Boys ellenfele, a fogadóirodák által implikált valószínűségek és a statisztikai modell alapján. A hazai csapat a kilencedik helyen áll a tabellán, egy hellyel és három ponttal ellenfelük előtt, és lenyűgöző, tíz győzelmet aratott tizenöt hazai mérkőzésén az Estadio Inca Garcilaso de la Vega stadionban.

Formaelemzés: A Cusco két egymást követő győzelemmel érkezik, miután az utóbbi öt mérkőzéséből hármat megnyert (GYGYV). Támadójuk produktív volt, 46 gólt szereztek ebben a szezonban, míg védelmük 43-at kapott. Eközben a Sport Boys következetlen volt (GYGYGY), és az utóbbi öt mérkőzéséből kettőn nem tudott gólt szerezni. Védelmi statisztikájuk lyukasabb, 33 gólt kaptak a Cusco 43-ával szemben, de csak 34-et szereztek. A fej-fej melletti eredmények szokatlanul kiegyensúlyozottak, a Cusco az utóbbi kilenc találkozóból négyet, a Sport Boys pedig ötöt nyert meg, de a Cusco jelenlegi formája és hazai előnye a mérleg nyelvét az ő javukra billenti.

Kulcsfontosságú tényezők: A legdöntőbb tényező a Cusco hazai előnye, amelyet 0-1 skálán 0,67-re értékelnek, ami kivételesen erős. Ezenkívül az API-Football modell 45%-os győzelmi esélyt és 45%-os döntetlen esélyt ad a Cusconak, ami arra utal, hogy a dupla esély győzelem vagy döntetlen nagyon valószínű. Az elvárt gólok modellje is a Cusco-t támogatja, az otthoni csapatra vonatkozó -2,5 elvárt gólkülönbséggel (erős támadó teljesítményként értelmezve). Az időjárási körülmények semlegesek, tiszta égbolttal és hűvös hőmérsékletekkel, ami nem szabad, hogy akadályozza egyik csapat stílusát sem. Egyik csapatnál sem jelentettek jelentős sérülést vagy eltiltást, így mindkét csapat a legerősebb rendelkezésre álló felállásával fog pályára lépni.

Következtetés: Az adatok Cusco győzelmére utalnak. Fölényes hazai rekordjuk, jelenlegi formájuk és a statisztikai modell támogatása teszi őket a legyőzendő csapattá. A Sport Boys képes gólt szerezni, de következetlenségük és gyenge idegenbeli formájuk valószínűtlené teszi a meglepetést. A hazai csapat szoros győzelme a legvalószínűbb eredmény.

Statisztikai háttérCusco

Double chance : Cusco or draw

Csapatok összehasonlítása

AI alapú
CuscoSport Boys
59%Erő40%
53%Támadópotenciál47%
57%Védekezési potenciál43%
50%Poisson-eloszlás50%
60%Egymás elleni erő40%
57%Gólok egymás ellen43%
59%Megnyeri a meccset40%

További információ

Peru Liga 1 várható kezdőcsapatok: 17. forduló9/9Egymás ellenCusco – Sport BoysSérültekCuscoSérültekSport BoysÉlő eredmények

Statisztikai háttér

Cusco

WWLLW
  • W26. okt. 29.V · Club Deportivo Los Chankas0-1
  • W26. okt. 24.H · Sporting Cristal3-1
  • L26. okt. 16.V · Sport Huancayo2-1
  • L26. okt. 11.H · Alianza Lima1-2
  • W26. szept. 19.V · FC Cajamarca1-2

Sport Boys

WLLDW
  • W26. okt. 25.H · FC Cajamarca4-2
  • L26. okt. 17.V · Juan Pablo II College2-0
  • L26. okt. 11.H · Alianza Atletico1-3
  • D26. szept. 20.V · FBC Melgar1-1
  • W26. szept. 13.H · Deportivo Garcilaso1-0

Tabella

HelyMGKPForma
8Alianza Lima14+725LWWWW
9Sport Boys14+624WWLLD
10Cusco15+524LWWLL
11Atletico Grau15-618LLDLD

Egymás ellen

4
Cusco
1
Döntetlenek
5
Sport Boys
  • 26. máj. 17.Sport Boys – Cusco1-0
  • 25. nov. 7.Cusco – Sport Boys3-0
  • 25. júl. 6.Sport Boys – Cusco1-2
  • 24. aug. 5.Cusco – Sport Boys3-1
  • 24. febr. 24.Sport Boys – Cusco3-0

Szezonstatisztika — 2026

CuscoSport Boys
Lejátszott3131
Lőtt gólok4635
Kapott gólok4333
Átl. lőtt1.51.1
Átl. kapott1.41.1
Kapott gól nélkül613

Csapatsorozatok — Utolsó 10 meccs

CuscoSport Boys
2,5 gól felett7/10—
Mindkét csapat betalált6/10—
Kapott gól nélkül3/10—

Cusco vs Sport Boys — Meccselemzés

A Cusco 62%-os eséllyel favorit hazai győzelemre a Sport Boys ellen. A döntetlen 25%, a vendéggyőzelem pedig 13%, így a számok hazai eredményt mutatnak.

A Cusco a Liga 1 találkozón egyértelműen a Sport Boys ellenfele, a fogadóirodák által implikált valószínűségek és a statisztikai modell alapján. A hazai csapat a kilencedik helyen áll a tabellán, egy hellyel és három ponttal ellenfelük előtt, és lenyűgöző, tíz győzelmet aratott tizenöt hazai mérkőzésén az Estadio Inca Garcilaso de la Vega stadionban.

Formaelemzés: A Cusco két egymást követő győzelemmel érkezik, miután az utóbbi öt mérkőzéséből hármat megnyert (GYGYV). Támadójuk produktív volt, 46 gólt szereztek ebben a szezonban, míg védelmük 43-at kapott. Eközben a Sport Boys következetlen volt (GYGYGY), és az utóbbi öt mérkőzéséből kettőn nem tudott gólt szerezni. Védelmi statisztikájuk lyukasabb, 33 gólt kaptak a Cusco 43-ával szemben, de csak 34-et szereztek. A fej-fej melletti eredmények szokatlanul kiegyensúlyozottak, a Cusco az utóbbi kilenc találkozóból négyet, a Sport Boys pedig ötöt nyert meg, de a Cusco jelenlegi formája és hazai előnye a mérleg nyelvét az ő javukra billenti.

Kulcsfontosságú tényezők: A legdöntőbb tényező a Cusco hazai előnye, amelyet 0-1 skálán 0,67-re értékelnek, ami kivételesen erős. Ezenkívül az API-Football modell 45%-os győzelmi esélyt és 45%-os döntetlen esélyt ad a Cusconak, ami arra utal, hogy a dupla esély győzelem vagy döntetlen nagyon valószínű. Az elvárt gólok modellje is a Cusco-t támogatja, az otthoni csapatra vonatkozó -2,5 elvárt gólkülönbséggel (erős támadó teljesítményként értelmezve). Az időjárási körülmények semlegesek, tiszta égbolttal és hűvös hőmérsékletekkel, ami nem szabad, hogy akadályozza egyik csapat stílusát sem. Egyik csapatnál sem jelentettek jelentős sérülést vagy eltiltást, így mindkét csapat a legerősebb rendelkezésre álló felállásával fog pályára lépni.

Következtetés: Az adatok Cusco győzelmére utalnak. Fölényes hazai rekordjuk, jelenlegi formájuk és a statisztikai modell támogatása teszi őket a legyőzendő csapattá. A Sport Boys képes gólt szerezni, de következetlenségük és gyenge idegenbeli formájuk valószínűtlené teszi a meglepetést. A hazai csapat szoros győzelme a legvalószínűbb eredmény.

Win Probabilities: Cusco: 64% · Draw: 24% · Sport Boys: 12%

Predicted Score: 2-1 (12.0% chance)

Over 2.5: 61% · Under 2.5: 39% · BTTS: 62%

H2H: Cusco wins: 4 · Draws: 1 · Sport Boys wins: 5

Form (latest first): Cusco: WWLLW · Sport Boys: WLLDW

  • F. Callejo vs G. Dulanto: A Cusco legjobb gólszerzője megpróbálja legyőzni a Sport Boys középhátvédjét, egy olyan párbaj, amely eldöntheti a mérkőzést.
  • J. Manzaneda vs R. Alfani: A kreatív középpályás és a Sport Boys szélső védője közötti csata kulcsfontosságú lesz a Cusco esélyeinek megteremtésében.
  • L. Nequecaur vs Á. Ampuero: A Sport Boys fő csatára tesztelni fogja a Cusco balhátvédjét, és bármilyen siker itt gólokat eredményezhet a vendégek számára.
Liga 1

Liga 1

Peru15 · Közelgő meccsek
Liga 1Peru
Universitario
nov. 5.02:30
Sport Boys
11.4967%
X4.3523%
210.0010%
Liga 1Peru
Atletico Grau
nov. 6.21:00
Cusco
12.4441%
X3.0333%
23.8526%
Liga 1Peru
ADT
nov. 7.19:00
Sporting Cristal
Korai becslés
17.6913%
X6.6715%
21.3972%
Liga 1Peru
FC Cajamarca
nov. 7.21:30
Alianza Atletico
13.8526%
X3.0333%
22.4441%
Liga 1Peru
FBC Melgar
nov. 8.00:00
Juan Pablo II College
11.4569%
X4.7621%
210.0010%
Liga 1Peru
Cienciano
nov. 8.02:30
Sport Huancayo
12.5040%
X3.1332%
23.5728%
Liga 1Peru
Club Deportivo Los Chankas
nov. 8.19:00
Alianza Lima
15.2619%
X3.3330%
21.9651%
Liga 1Peru
Sport Boys
nov. 8.21:30
UTC Cajamarca
11.5664%
X4.0025%
29.0911%
Liga 1Peru
Deportivo Garcilaso
nov. 9.00:00
Comerciantes Unidos
Korai becslés
11.3077%
X7.6913%
210.0010%
Liga 1Peru
Universitario
nov. 9.02:30
UCV Moquegua
Korai becslés
11.3077%
X7.6913%
210.0010%
Liga 1Peru
UTC Cajamarca
nov. 14.22:00
Club Deportivo Los Chankas
Korai becslés
13.0333%
X3.8526%
22.4441%
Liga 1Peru
Sporting Cristal
nov. 14.22:00
Cienciano
Korai becslés
11.3773%
X6.6715%
28.3312%
Liga 1Peru
Alianza Lima
nov. 14.22:00
FC Cajamarca
Korai becslés
11.5664%
X5.5618%
25.5618%
Liga 1Peru
Sport Huancayo
nov. 14.22:00
Universitario
Korai becslés
11.9651%
X4.5522%
23.7027%
Liga 1Peru
Comerciantes Unidos
nov. 14.22:00
Sport Boys
Korai becslés
13.5728%
X4.3523%
22.0449%

Fogadási tippek

Mai pontos eredmény tippekFogadási tippekBTTS tippek2,5 gól felett/alattIngyenes tippek