Q73LjguoG4Xl8HJFoi0NbLZ47EN
Betora

Fejlett futballelemző platform, amely adatvezérelt meglátásokkal segít okosabban dönteni.

info@betora.appXTikTok18+ Age Restriction

Termék

  • Tippek
  • Eredmények
  • Ingyenes tippek
  • Holnapi tippek
  • Hétvégi tippek
  • Focihírek

Sorozatok

  • Champions League
  • Europa League
  • Premier League
  • La Liga
  • Serie A
  • Bundesliga
  • Ligue 1
  • Brasileirão

Források

  • Mai fogadási tippek
  • BTTS tippek
  • 2,5 gól felett/alatt
  • Döntetlen tippek
  • Pontos eredmény
  • Ki nyeri: Bundesliga?
  • Ki nyeri: Ligue 1?
  • Ki nyeri: La Liga?
  • Ki nyeri: Serie A?
  • Ki nyeri: Premier League?

Totó és tippek

  • Quiniela tippek
  • Loto Foot tippek
  • Mega Jackpot tippek
  • Bundesliga Tipphilfe
  • A nap kötése

Funkciók

  • Hogyan működik
  • Ellenőrzött pontosság
  • Árak
  • Pro eszközök
  • Ingyenes widgetek
  • Tippjáték

© 2026 Betora · Minden jog fenntartva.

  • Felhasználási feltételek
  • Adatvédelmi irányelvek
  • Cookie-szabályzat

Jogi nyilatkozat: Az oldalon közölt tippek és elemzések kizárólag tájékoztató és szórakoztató célt szolgálnak. Semmilyen információ pontosságát nem garantáljuk. A tartalom nem minősül pénzügyi vagy fogadási tanácsadásnak. Fogadj felelősen.

Mai tippek
Meccsek
Élő
Play
  1. Főoldal
  2. CAF Champions League
  3. Colombe vs Teungueth

Colombe vs Teungueth

Eredmény • CAF Champions League·Colombe·Teungueth

CAF Champions League
CAF Champions League
2026. okt. 25.
16:00 (Budapest)
high Magabiztosság
GYŐZTES
Colombe

Colombe

Hazai
Végeredmény
1-0
Tippelt: 1-0
Végeredmény
1-0
Tippelt: 1-0
Szorzók
11.49
X3.60
26.22
high Magabiztosság
Teungueth

Teungueth

Vendég
Szorzók
11.49
X3.60
26.22
Győzelmi esélyek
59%
Colombe
28%
Döntetlen
13%
Teungueth
Hazai1.4959%
Döntetlen3.6028%
Vendég6.2213%

Oracle Vision

Magas magabiztosság
“

A Colombe 47%-kal hazai győzelemre esélyes a Teungueth ellen. A döntetlen 32%, a vendéggyőzelem pedig 21%, így a számok hazai eredményt mutatnak.

AI modellünk ezt a(z) CAF Champions League meccset (Colombe – Teungueth) korábbi teljesítményadatok, aktuális forma, egymás elleni mérlegek és taktikai mutatók alapján elemzi. A modell szerint a hazai győzelem (Colombe) esélye 59%, a döntetlené 28%, a vendéggyőzelemé (Teungueth) pedig 13%. A legvalószínűbb végeredmény: 1-0. Annak esélye, hogy mindkét csapat gólt szerez: 35%. A tipp magabiztossága: high, az elérhető adatpontok minősége és következetessége alapján.

BTTS: 35%

Meccsesemények

  1. Gól: Gól
    1'
    Gól: GólColombe
Tipp megosztása

AI elemzés és a tipp értékelése

Elemzés és kulcspárharcok

AI alapú
Kulcsjátékosok párharcai
1Colombe vs Teungueth
Erősségek · Gyengeségek

Colombe

  • Kiváló védekezési mutató, öt tiszta lappal az utóbbi öt mérkőzésen; Veretlen az utóbbi öt mérkőzésen, erős formát mutat; Jobb támadóteljesítmény, mint az ellenfél
  • Nem szerzett gólt az utóbbi öt mérkőzésből kettőn; Korlátozott hazai előny értékelés (0.00); Ebben a szezonban csak egy hazai mérkőzést játszott (0GY-1D-0V)

Teungueth

  • Erős védekezési mutató, négy tiszta lappal az utóbbi öt mérkőzésen; Képes frusztrálni az ellenfeleket szervezett védelemmel; Jó általános forma, 67%-os győzelmi aránnyal az utóbbi öt mérkőzésen
  • Nehezen szerez gólt, átlagosan csak 0,6 gólt meccsenként; Nem szerzett gólt az utóbbi öt mérkőzésből kettőn; Vereségből érkezik, ami befolyásolhatja az önbizalmat

Összevont elemzés

Közepes egyetértés
Betora AI
59%
API-Football
45%
52%
Colombe513712

Moderate agreement on home win (52%).

AI elemzésMagas magabiztosság

A Colombe a szűk favoritja ennek a CAF Bajnokok Ligája mérkőzésnek, a fogadóirodák és a statisztikai modell is hazai győzelmet jelez. Az előny egyértelmű, de nem elsöprő, és a döntetlen nagyon is valós lehetőség mindkét oldal védekező szilárdságát tekintve.

Formaelemzés: A Colombe kiváló formában van, öt mérkőzés óta veretlen, öt tiszta lappal és meccsenként átlagosan két gólt szerezve. A Teungueth védekezésben is lenyűgöző volt, az utóbbi öt mérkőzésén négy tiszta lappal, de ebben a mérkőzésben vereségsorozatból érkezik, és nehezen szerez gólt, átlagosan csak 0,6-ot meccsenként. A támadóteljesítmény közötti kontraszt éles: a Colombe az utóbbi öt mérkőzésén három gólt szerzett, míg a Teungueth csak kettőt.

Kulcsfontosságú tényezők: A fej-fej melletti eredmények a Colombe-t favorizálják, amely megnyerte a klubok közötti egyetlen korábbi találkozót. Ezenkívül a Colombe védekezési mutatója kifogástalan, és zsinórban öt tiszta lapot tartott. A Teungueth gólhiánya aggodalomra ad okot, és az utóbbi öt mérkőzéséből kettőn nem tudott gólt szerezni. Az időjárási körülmények, erős széllel és némi esővel, megnehezíthetik a támadó futballt és előnyben részesíthetik a fizikai megközelítést, ami megfelelhet a Colombe stílusának.

Következtetés: A Colombe joggal favorit a győzelemre, de a mérkőzés valószínűleg szoros és alacsony gólszámú lesz. A Teungueth védekező ellenálló képessége azt jelenti, hogy képesek megszerezni a döntetlent, de a Colombe kiváló támadóformája és hazai előnye révén át kell jutniuk.

Statisztikai háttérColombe

Combo Double chance : Colombe or draw and -3.5 goals

Csapatok összehasonlítása

AI alapú
ColombeTeungueth
57%Erő43%
60%Támadópotenciál40%
100%Védekezési potenciál50%
50%Poisson-eloszlás50%
100%Egymás elleni erő50%
100%Gólok egymás ellen50%
57%Megnyeri a meccset43%

További információ

Egymás ellenColombe – TeunguethSérültekColombeSérültekTeunguethÉlő eredmények

Statisztikai háttér

Colombe

WDD
  • W26. okt. 18.V · Teungueth0-2
  • D26. szept. 13.V · Stade Malien Bamako0-0
  • D26. szept. 6.H · Stade Malien Bamako0-0

Teungueth

LWW
  • L26. okt. 18.H · Colombe0-2
  • W26. szept. 13.H · Canchungo1-0
  • W26. szept. 5.V · Canchungo0-1

Egymás ellen

1
Colombe
0
Döntetlenek
0
Teungueth
  • 26. okt. 18.Teungueth – Colombe0-2

Szezonstatisztika — 2026

ColombeTeungueth
Lejátszott43
Lőtt gólok42
Kapott gólok02
Átl. lőtt1.00.7
Átl. kapott0.00.7
Kapott gól nélkül42

Colombe vs Teungueth — Meccselemzés

A Colombe 47%-kal hazai győzelemre esélyes a Teungueth ellen. A döntetlen 32%, a vendéggyőzelem pedig 21%, így a számok hazai eredményt mutatnak.

A Colombe a szűk favoritja ennek a CAF Bajnokok Ligája mérkőzésnek, a fogadóirodák és a statisztikai modell is hazai győzelmet jelez. Az előny egyértelmű, de nem elsöprő, és a döntetlen nagyon is valós lehetőség mindkét oldal védekező szilárdságát tekintve.

Formaelemzés: A Colombe kiváló formában van, öt mérkőzés óta veretlen, öt tiszta lappal és meccsenként átlagosan két gólt szerezve. A Teungueth védekezésben is lenyűgöző volt, az utóbbi öt mérkőzésén négy tiszta lappal, de ebben a mérkőzésben vereségsorozatból érkezik, és nehezen szerez gólt, átlagosan csak 0,6-ot meccsenként. A támadóteljesítmény közötti kontraszt éles: a Colombe az utóbbi öt mérkőzésén három gólt szerzett, míg a Teungueth csak kettőt.

Kulcsfontosságú tényezők: A fej-fej melletti eredmények a Colombe-t favorizálják, amely megnyerte a klubok közötti egyetlen korábbi találkozót. Ezenkívül a Colombe védekezési mutatója kifogástalan, és zsinórban öt tiszta lapot tartott. A Teungueth gólhiánya aggodalomra ad okot, és az utóbbi öt mérkőzéséből kettőn nem tudott gólt szerezni. Az időjárási körülmények, erős széllel és némi esővel, megnehezíthetik a támadó futballt és előnyben részesíthetik a fizikai megközelítést, ami megfelelhet a Colombe stílusának.

Következtetés: A Colombe joggal favorit a győzelemre, de a mérkőzés valószínűleg szoros és alacsony gólszámú lesz. A Teungueth védekező ellenálló képessége azt jelenti, hogy képesek megszerezni a döntetlent, de a Colombe kiváló támadóformája és hazai előnye révén át kell jutniuk.

Win Probabilities: Colombe: 59% · Draw: 28% · Teungueth: 13%

Predicted Score: 1-0 (18.0% chance)

Over 2.5: 25% · Under 2.5: 75% · BTTS: 35%

H2H: Colombe wins: 1 · Draws: 0 · Teungueth wins: 0

Form (latest first): Colombe: WDD · Teungueth: LWW

  • Colombe vs Teungueth
CAF Champions League

CAF Champions League

World8 · Közelgő meccsek
CAF Champions LeagueWorld
Renaissance Berkane
nov. 28.17:00
Colombe
13.3330%
X2.8635%
22.8635%
CAF Champions LeagueWorld
ES Tunis
nov. 28.17:00
Wiliete
13.3330%
X2.8635%
22.8635%
CAF Champions LeagueWorld
Pyramids FC
nov. 28.17:00
Maghreb Fès
12.0050%
X3.7027%
24.3523%
CAF Champions LeagueWorld
Zamalek SC
nov. 28.17:00
Club Africain
12.0848%
X3.7027%
24.0025%
CAF Champions LeagueWorld
Petro de Luanda
nov. 28.17:00
Nouadhibou
12.2245%
X3.0333%
24.5522%
CAF Champions LeagueWorld
Al Hilal Omdurman
nov. 28.17:00
Horoya
12.2245%
X3.0333%
24.5522%
CAF Champions LeagueWorld
Young Africans
nov. 28.17:00
MC Alger
13.0333%
X3.0333%
22.9434%
CAF Champions LeagueWorld
Simba
nov. 28.17:00
Orlando Pirates
13.3330%
X2.8635%
22.8635%

Fogadási tippek

Mai pontos eredmény tippekFogadási tippekBTTS tippek2,5 gól felett/alattIngyenes tippek