Profilul clubului

Al-Gharafa
#13
Locul în clasament
Forma recentă
DDLDL
Următorul meci
luni, 26 octombrie · 18:00 (București)
Al-Ahli JeddahVS
Al-GharafaPronostic Betora
1 · 51%X · 22%2 · 27%
Istoricul nostru pe Al-Gharafa
Sezonul 2026/27 · 6 meciuri pronosticatePonturi 1X2 corecte
2/6
33%
Scoruri exacte nimerite
0/6
0%
Nimerit
33%
Statistici de sezon
Sezonul 20262
Jucate
0
Câștigate
0
Egaluri
2
Pierdute
1
Goluri marcate
2
Goluri primite
-2
Golaveraj
0%
Rată de victorii
0
Fără gol primit
1.0
Medie goluri marcate
0
Puncte
Bilanț acasă0W 0D 0L
Bilanț în deplasare0W 0D 1L
Meciuri viitoare
Rezultate recente
22 oct.
18 oct.
12 oct.
8 oct.
15 sept.
11 sept.
5 sept.
17 feb.
10 feb.
22 dec.
Întrebări despre Al-Gharafa
Când joacă Al-Gharafa următorul meci?
Al-Gharafa joacă cu Al-Ahli Jeddah pe luni, 26 octombrie, la ora 18:00 (București), în AFC Champions League Elite.
Cine câștigă Al-Ahli Jeddah vs Al-Gharafa?
Modelul Betora dă Victorie Al-Ahli Jeddah la 51%. Cel mai probabil scor exact și analiza completă sunt pe pagina pronosticului.
Cum stă Al-Gharafa în acest sezon?
Al-Gharafa este pe locul 13 în AFC Champions League Elite, cu 0 puncte după 2 meciuri. Forma recentă: LL.
Cât de precise sunt pronosticurile pentru Al-Gharafa?
În acest sezon am nimerit 2 din 6 ponturi 1X2 pe Al-Gharafa. Fiecare pronostic este evaluat după fluierul final, iar istoricul este public.