Profilul clubului

Ararat-Armenia
Forma recentă
LLL
Următorul meci
joi, 5 noiembrie · 22:00 (București)
TorreenseVS
Ararat-ArmeniaPronostic Betora
1 · 33%X · 33%2 · 34%
Istoricul nostru pe Ararat-Armenia
Sezonul 2026/27 · 7 meciuri pronosticatePonturi 1X2 corecte
5/7
71%
Scoruri exacte nimerite
0/7
0%
Nimerit
71%
Statistici de sezon
Sezonul 20264
Goluri marcate
8
Goluri primite
1
Fără gol primit
1.0
Medie goluri marcate
Bilanț acasă1W 0D 1L
Bilanț în deplasare0W 1D 1L
Meciuri viitoare
Rezultate recente
22 oct.
15 oct.
16 sept.
27 aug.
20 aug.
11 aug.
4 aug.
Disponibilitatea lotului
Z. Banjaqui
Injury
P. Ayongo
Off the roster
Întrebări despre Ararat-Armenia
Când joacă Ararat-Armenia următorul meci?
Ararat-Armenia joacă cu Torreense pe joi, 5 noiembrie, la ora 22:00 (București), în UEFA Europa League.
Cine câștigă Torreense vs Ararat-Armenia?
Modelul Betora dă Victorie Ararat-Armenia la 34%. Cel mai probabil scor exact și analiza completă sunt pe pagina pronosticului.
Cum stă Ararat-Armenia în acest sezon?
Clasamentul nu este încă disponibil pentru Ararat-Armenia.
Cât de precise sunt pronosticurile pentru Ararat-Armenia?
În acest sezon am nimerit 5 din 7 ponturi 1X2 pe Ararat-Armenia. Fiecare pronostic este evaluat după fluierul final, iar istoricul este public.